Choras "Con moto" — įmonės kodas 304428439

Įmonės kodas
304428439
PVN nr.
304428439
Regionas / savivaldybė
Elektrėnų sav.
Miestas
Vievininkų k.
Adresas
Elektrėnų sav., Vievio sen., Vievininkų k., Liepų g. 56, LT-21387, 21387 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Mon Nov 28
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
4 155 € 52,5%
Grynasis pelnas (2024)
−269 € 35,3%
Grynojo pelno marža
−6,5%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2017–2024, EUR

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.12 tūkst.14 tūkst.20172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−600−400−200020040060020172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.12 tūkst.14 tūkst.20172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−1 tūkst.−50005001 tūkst.2 tūkst.20172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos2 3021 5092 6921 77413 6468 5698 7424 155
Visos pajamos2 3021 5092 6921 77413 6468 5698 7424 155
Pelnas prieš mokesčius00290175069200
Nuostolis prieš mokesčius00005040416269
Grynasis pelnas00290175069200
Grynasis nuostolis00005040416269
Ilgalaikis turtas00000000
Trumpalaikis turtas2571 9607509254211 113697428
Visi įsipareigojimai01 500000000
Nuosavas kapitalas00290175−5046921 113697

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
−6,5%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
−38,6%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Choras "Con moto" 2024 m. nurodė 4 155 € apyvartą, tai yra 52,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 11 vietą tarp 29 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Elektrėnų sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 269 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 697 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
Kazokiškių bendruomenėKazokiškių k.4 1680
Žebertonių bendruomenėŽebertonių k.4 2720
Vilkabalių kaimo bendruomenė "Vievio Šilas"Vilkabalių k.4 6861 491
Pastrėvio bendruomenėPastrėvio k.2 6420
Sporto klubas "Vieviečiai"Vievis2 495−39
Bendruomenė "Aktėvystė"Vievis2 300−1 322
Vievio bendruomenė "Veikiam kartu"Vievis2 0660
Pilypiškių bendruomenėPilypiškių k.1 9670

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Choras "Con moto" apyvarta?

2024 m. Choras "Con moto" nurodė 4 155 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Choras "Con moto" dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 269 € grynąjį nuostolį.

Kokia veikla užsiima Choras "Con moto"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Vievininkų k., Elektrėnų sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą