Viešoji įstaiga "Marijampolės imtynių klubas" — įmonės kodas 305005253

Įmonės kodas
305005253
PVN nr.
305005253
Regionas / savivaldybė
Marijampolė
Miestas
Marijampolė
Adresas
Marijampolė, Sporto g. 1, LT-68230, 68230 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
8551 — Sportinis ir rekreacinis švietimas
Teisinė forma
Viešoji įstaiga
Registracijos data
Wed Jan 30
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
776 € 361,9%
Grynasis pelnas (2024)
−62 € 1,6%
Grynojo pelno marža
−8,0%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2019–2024, EUR

05001 tūkst.2 tūkst.201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−80−60−40−200201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

05001 tūkst.2 tūkst.201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−200−1000100200201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos1 2716229131 470168776
Visos pajamos1 2716229131 470168776
Pelnas prieš mokesčius000300
Nuostolis prieš mokesčius10321806162
Grynasis pelnas000300
Grynasis nuostolis10321806162
Ilgalaikis turtas000000
Trumpalaikis turtas4461500
Visi įsipareigojimai11456571117180
Nuosavas kapitalas−7−41−59−563−180

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 209 NACE 8551 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
−8,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Viešoji įstaiga "Marijampolės imtynių klubas" 2024 m. nurodė 776 € apyvartą, tai yra 361,9% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Sportinis ir rekreacinis švietimas“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė metus baigė patyrusi 62 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 180 €, o nuosavas kapitalas — −180 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Sportinis ir rekreacinis švietimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
Asociacija "Tinkamas metas"Marijampolė678−303
VšĮ "Tinklinio namai"Marijampolė83 50113 8602
MB Fenrir groupVilnius773773
Penktas Būrys, VšĮVilnius7640
MB "Tavo visuma"Kaunas760560
Asociacija "SIEK"Brukų k.7600
MB "Vikingų amžius"Vilnius751664
VšĮ Vilniaus Sporto Akademija "FUTURE"Vilnius840−1 467

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Viešoji įstaiga "Marijampolės imtynių klubas" apyvarta?

2024 m. Viešoji įstaiga "Marijampolės imtynių klubas" nurodė 776 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Viešoji įstaiga "Marijampolės imtynių klubas" dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 62 € grynąjį nuostolį.

Kokia veikla užsiima Viešoji įstaiga "Marijampolės imtynių klubas"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Sportinis ir rekreacinis švietimas“ (EVRK 8551), įsikūrusi Marijampolė.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą