Asociacija "Tinkamas metas" — įmonės kodas 304501321
- Įmonės kodas
- 304501321
- PVN nr.
- 304501321
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, A. Civinsko g. 4, LT-68297, 68297 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8551 — Sportinis ir rekreacinis švietimas
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu Apr 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 782 | 322 | 269 | 213 | 315 | 574 | 678 |
| Visos pajamos | 782 | 322 | 269 | 213 | 315 | 574 | 678 |
| Pelnas prieš mokesčius | 782 | 315 | 146 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 68 | 986 | 10 | 303 |
| Grynasis pelnas | 782 | 315 | 146 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 68 | 986 | 10 | 303 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | — | — | — | — | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 782 | — | — | — | — | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 782 | 1 097 | 1 243 | 319 | 306 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 209 NACE 8551 įmonių (2024).
Trumpai
Asociacija "Tinkamas metas" 2024 m. nurodė 678 € apyvartą, tai yra 18,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Sportinis ir rekreacinis švietimas“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė metus baigė patyrusi 303 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Sportinis ir rekreacinis švietimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Viešoji įstaiga "Marijampolės imtynių klubas" | Marijampolė | 776 | −62 | — |
| VšĮ "Tinklinio namai" | Marijampolė | 83 501 | 13 860 | 2 |
| VšĮ "Metų kelias" | Dvariškių vs. | 672 | 312 | — |
| MB Mstraining | Vilnius | 690 | 137 | — |
| MB "Vikingų amžius" | Vilnius | 751 | 664 | — |
| VšĮ "Gustės svajonės" | Radviliškis | 600 | 5 | — |
| Asociacija "SIEK" | Brukų k. | 760 | 0 | — |
| MB "Tavo visuma" | Kaunas | 760 | 560 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Asociacija "Tinkamas metas" apyvarta?
2024 m. Asociacija "Tinkamas metas" nurodė 678 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Asociacija "Tinkamas metas" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 303 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Asociacija "Tinkamas metas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Sportinis ir rekreacinis švietimas“ (EVRK 8551), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės Asociacija "Tinkamas metas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą