Sportinis ir rekreacinis švietimas įmonės Lietuvoje (EVRK 8551)
Sekcija Q — Švietimas
Aktyvios įmonės (2024)
493
Bendra apyvarta
19,3 mln €▲ 2,9%
Darbuotojai
411
Medianinė marža
3,3%
Augimas (metinis)
+2,9%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 8551
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 168 | 7 525 787 | 140 | 2,3% |
| Kaunas | 56 | 2 691 094 | 60 | 3,3% |
| Vilniaus r. sav. | 22 | 2 581 180 | 14 | 17,4% |
| Klaipėda | 30 | 1 519 161 | 79 | 7,3% |
| Kauno r. sav. | 21 | 1 333 348 | 14 | 0,9% |
| Klaipėdos r. sav. | 11 | 890 441 | 10 | 0,2% |
| Šiauliai | 16 | 541 809 | 37 | 3,9% |
| Šiaulių r. sav. | 7 | 247 873 | 9 | 1,6% |
| Anykščių r. sav. | 2 | 228 796 | 1 | −7,0% |
| Raseiniai | 1 | 188 699 | 1 | 3,6% |
| Ukmergė | 3 | 91 562 | 2 | 7,1% |
| Pasvalio r. sav. | 2 | 85 681 | — | 0,0% |
| Marijampolė | 3 | 84 955 | 2 | 16,6% |
| Varėnos r. sav. | 6 | 80 964 | 3 | 0,0% |
| Panevėžio r. sav. | 4 | 75 336 | 1 | 0,0% |
| Panevėžys | 9 | 70 392 | — | 0,0% |
| Elektrėnų sav. | 5 | 68 483 | 2 | 7,1% |
| Palanga | 5 | 61 964 | 1 | 10,3% |
| Utena | 8 | 59 949 | — | 0,0% |
| Alytaus r. sav. | 4 | 58 733 | 1 | 3,4% |
| Molėtai | 4 | 54 984 | — | −0,7% |
| Trakų r. sav. | 3 | 53 305 | 2 | 21,0% |
| Elektrėnai | 1 | 52 137 | 2 | −0,7% |
| Telšiai | 3 | 47 589 | 3 | 1,1% |
| Jonavos r. sav. | 2 | 43 130 | — | 21,3% |
| Ignalinos r. sav. | 2 | 42 655 | 1 | 0,2% |
| Plungė | 2 | 39 775 | — | 22,2% |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 39 700 | 4 | 36,5% |
| Tauragė | 3 | 39 665 | — | 82,4% |
| Rokiškio r. sav. | 3 | 36 491 | 1 | −5,4% |
| Pasvalys | 1 | 31 872 | — | 0,0% |
| Alytus | 9 | 29 475 | 3 | −36,9% |
| Utenos r. sav. | 4 | 26 944 | 1 | 14,7% |
| Šilutė | 3 | 24 584 | 2 | −46,5% |
| Rokiškis | 2 | 22 256 | — | 13,2% |
| Trakai | 2 | 18 742 | — | 0,4% |
| Kazlų Rūdos sav. | 1 | 17 099 | — | −0,9% |
| Druskininkai | 1 | 16 795 | — | 10,1% |
| Gargždai | 2 | 15 726 | 1 | −20,5% |
| Pagėgių sav. | 1 | 13 226 | 2 | 70,1% |
| Prienai | 1 | 13 030 | 1 | 81,0% |
| Marijampolės sav. | 3 | 12 089 | 2 | 5,8% |
| Jurbarko r. sav. | 1 | 11 113 | — | −6,8% |
| Šakių r. sav. | 1 | 10 568 | — | 0,0% |
| Visaginas | 2 | 10 490 | 2 | 25,0% |
| Širvintos | 2 | 7 499 | — | — |
| Telšių r. sav. | 1 | 6 670 | — | — |
| Lazdijai | 1 | 6 261 | — | — |
| Vilniaus m. sav. | 2 | 6 200 | — | — |
| Joniškis | 2 | 5 722 | — | — |
| Neringa | 2 | 5 483 | — | — |
| Lazdijų r. sav. | 1 | 5 327 | — | — |
| Kėdainiai | 2 | 5 052 | 1 | — |
| Radviliškio r. sav. | 2 | 5 020 | — | — |
| Švenčionys | 1 | 4 532 | — | — |
| Ignalina | 1 | 4 137 | — | — |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 3 797 | — | — |
| Radviliškis | 3 | 3 737 | — | — |
| Mažeikiai | 2 | 3 377 | 2 | — |
| Kelmės r. sav. | 1 | 2 712 | 1 | — |
| Kupiškio r. sav. | 1 | 1 821 | 2 | — |
| Anykščiai | 1 | 1 820 | — | — |
| Tauragės r. sav. | 1 | 1 796 | — | — |
| Prienų r. sav. | 3 | 1 410 | — | — |
| Širvintų r. sav. | 2 | 1 348 | 1 | — |
| Jurbarkas | 1 | 1 035 | — | — |
| Kalvarijos sav. | 1 | 760 | — | — |
| Jonava | 2 | 593 | — | — |
| Molėtų r. sav. | 2 | 569 | — | — |
| Kelmė | 1 | 535 | — | — |
| Kretinga | 2 | 524 | — | — |
| Varėna | 1 | 341 | — | — |
| Joniškio r. sav. | 2 | 326 | — | — |
| Švenčionių r. sav. | 1 | 158 | — | — |
| Plungės r. sav. | 1 | 95 | — | — |
| Druskininkų sav. | 2 | 0 | — | — |
| Kazlų Rūda | 1 | 0 | — | — |
| Raseinių r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Naujoji Akmenė | 1 | 0 | — | — |
| Zarasų r. sav. | 1 | 0 | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje 2022 m.