Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas įmonės Lietuvoje (EVRK 8559)
Sekcija Q — Švietimas
Aktyvios įmonės (2024)
1 613
Bendra apyvarta
196,4 mln €▲ 11,2%
Darbuotojai
3 092
Medianinė marža
4,4%
Augimas (metinis)
+11,2%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 8559
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 793 | 123 315 728 | 1 678 | 4,5% |
| Kaunas | 225 | 32 927 858 | 602 | 5,2% |
| Klaipėda | 102 | 14 647 253 | 179 | 5,6% |
| Kauno r. sav. | 46 | 2 881 544 | 66 | 2,7% |
| Tauragė | 3 | 2 785 979 | 29 | 46,4% |
| Plungės r. sav. | 8 | 2 239 558 | 17 | 1,2% |
| Vilniaus r. sav. | 47 | 1 753 373 | 34 | 9,2% |
| Palanga | 9 | 1 195 996 | 17 | 11,0% |
| Šiauliai | 31 | 1 149 714 | 47 | 0,0% |
| Panevėžys | 17 | 1 095 773 | 44 | 3,9% |
| Trakai | 5 | 1 034 630 | 11 | 0,4% |
| Ignalinos r. sav. | 5 | 984 728 | 16 | −0,2% |
| Šiaulių r. sav. | 11 | 810 584 | 37 | 6,5% |
| Klaipėdos r. sav. | 26 | 757 279 | 17 | 1,8% |
| Visaginas | 6 | 603 485 | 34 | 1,1% |
| Marijampolė | 14 | 586 106 | 18 | 1,9% |
| Zarasų r. sav. | 7 | 540 133 | 10 | −0,6% |
| Alytus | 16 | 475 715 | 19 | −1,9% |
| Neringa | 5 | 457 357 | 9 | 6,0% |
| Anykščių r. sav. | 8 | 449 060 | 6 | 10,6% |
| Kretinga | 6 | 334 051 | 13 | 2,9% |
| Panevėžio r. sav. | 5 | 325 079 | 3 | 3,4% |
| Ukmergės r. sav. | 3 | 319 464 | 4 | 5,2% |
| Akmenės r. sav. | 4 | 318 950 | 7 | −86,5% |
| Trakų r. sav. | 15 | 288 487 | 4 | 0,2% |
| Alytaus r. sav. | 6 | 277 954 | 5 | 0,0% |
| Švenčionys | 2 | 263 316 | 3 | 0,8% |
| Elektrėnai | 6 | 239 188 | 9 | 0,3% |
| Vilkaviškio r. sav. | 5 | 225 074 | 2 | 9,3% |
| Šilutės r. sav. | 1 | 212 640 | 2 | 49,2% |
| Zarasai | 1 | 189 668 | 6 | 196,2% |
| Rokiškio r. sav. | 4 | 182 266 | 10 | 0,0% |
| Molėtų r. sav. | 6 | 160 471 | 4 | −3,0% |
| Jonavos r. sav. | 3 | 154 377 | 6 | 43,4% |
| Mažeikiai | 10 | 142 088 | 10 | 2,5% |
| Kaišiadorių r. sav. | 7 | 133 935 | 8 | 0,1% |
| Telšių r. sav. | 1 | 132 776 | 4 | 0,0% |
| Kaišiadorys | 5 | 124 982 | 7 | 1,0% |
| Ukmergė | 6 | 124 607 | 9 | −2,5% |
| Tauragės r. sav. | 1 | 122 082 | 4 | 7,6% |
| Kazlų Rūda | 2 | 102 019 | 6 | 28,1% |
| Plungė | 6 | 99 644 | 4 | 21,8% |
| Kretingos r. sav. | 4 | 95 716 | — | 39,4% |
| Gargždai | 2 | 76 096 | 9 | 7,0% |
| Prienai | 4 | 74 166 | 4 | 26,7% |
| Elektrėnų sav. | 2 | 72 410 | 1 | 6,9% |
| Jurbarko r. sav. | 1 | 67 346 | 3 | 2,0% |
| Naujoji Akmenė | 2 | 61 644 | — | 6,8% |
| Varėnos r. sav. | 8 | 57 549 | 4 | 14,2% |
| Telšiai | 2 | 56 287 | 2 | 2,3% |
| Mažeikių r. sav. | 2 | 55 269 | 2 | −28,6% |
| Skuodas | 1 | 53 783 | 5 | −46,3% |
| Kėdainiai | 7 | 50 809 | 1 | 14,9% |
| Radviliškio r. sav. | 3 | 46 136 | 6 | 12,3% |
| Jonava | 9 | 38 584 | 6 | 6,8% |
| Rokiškis | 4 | 36 880 | 2 | −52,4% |
| Kalvarijos sav. | 1 | 33 941 | 1 | 5,6% |
| Druskininkai | 4 | 30 571 | 5 | 0,3% |
| Biržai | 2 | 30 373 | — | −2,0% |
| Švenčionių r. sav. | 10 | 30 365 | 1 | 39,7% |
| Ignalina | 1 | 29 322 | 1 | 18,8% |
| Rietavas | 1 | 29 133 | 2 | −4,6% |
| Jurbarkas | 2 | 27 189 | — | 0,0% |
| Širvintų r. sav. | 4 | 21 914 | 2 | 4,7% |
| Utena | 2 | 19 518 | 2 | 6,6% |
| Vilkaviškis | 2 | 15 275 | — | 0,0% |
| Prienų r. sav. | 3 | 14 480 | — | 16,9% |
| Kėdainių r. sav. | 3 | 14 059 | 3 | 2,8% |
| Šilalės r. sav. | 1 | 13 551 | — | 11,0% |
| Šilalė | 2 | 12 454 | — | −9,0% |
| Anykščiai | 1 | 10 068 | — | 15,2% |
| Šilutė | 1 | 9 865 | — | — |
| Joniškio r. sav. | 1 | 8 870 | — | — |
| Varėna | 2 | 7 594 | — | — |
| Kelmės r. sav. | 1 | 6 351 | — | — |
| Pasvalys | 1 | 5 854 | — | — |
| Šakiai | 2 | 5 798 | 1 | — |
| Šalčininkai | 2 | 4 212 | 4 | — |
| Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 2 | 2 722 | 1 | — |
| Širvintos | 1 | 2 720 | — | — |
| Birštonas | 1 | 2 366 | 2 | — |
| Pakruojo r. sav. | 2 | 2 095 | 1 | — |
| Marijampolės sav. | 2 | 638 | — | — |
| Utenos r. sav. | 2 | 0 | — | — |
| Raseinių r. sav. | 4 | 0 | 1 | — |
| Kauno miesto savivaldybės teritorija | 1 | 0 | — | — |
| Vilniaus m. sav. | 4 | −109 | — | — |
| Palangos m. sav. | 1 | — | — | — |
| Druskininkų sav. | 1 | — | — | — |
| Pasvalio r. sav. | 1 | — | — | — |
| Molėtai | 1 | — | — | — |
| Pagėgių sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas veiklos srityje 2022 m.