Vairavimo mokyklų veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 8553)
Sekcija Q — Švietimas
Aktyvios įmonės (2024)
186
Bendra apyvarta
29,8 mln €▲ 7,8%
Darbuotojai
1 238
Medianinė marža
2,6%
Augimas (metinis)
+7,8%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 8553
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "ARV-Auto" | Kaunas | 4 558 227 | 156 844 | 117 | |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "Rigveda" | Kaunas | 4 258 238 | 80 442 | 111 | |
| 3 | UAB Vairuojame.LT mokymo centras | Raseinių r. sav. | 1 892 200 | −127 628 | 37 | |
| 4 | MB European Type Ratings | Vilnius | 1 685 851 | −108 564 | — | |
| 5 | UAB "Rigveda Vilnius" | Kaunas | 1 529 397 | 198 590 | 35 | |
| 6 | UAB "LDV UNIO" | Vilniaus r. sav. | 1 517 795 | 45 857 | 54 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras" | Kaunas | 1 149 984 | 121 208 | 42 | |
| 8 | Uždaroji akcinė bendrovė "DORKANAS" | Vilnius | 1 017 026 | 26 321 | 40 | |
| 9 | UAB LT respublikos vairavimo mokykla | Klaipėda | 886 176 | 152 932 | 23 | |
| 10 | UAB "Eriva" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 850 000 | 147 091 | — | |
| 11 | Jago, UAB | Šiauliai | 767 844 | 28 698 | 26 | |
| 12 | UAB "AUTOREIDAS" | Radviliškio r. sav. | 766 136 | 55 781 | 22 | |
| 13 | UAB "Autotodis" | Šiauliai | 550 200 | −46 919 | 18 | |
| 14 | UAB "Aš vairuoju" | Klaipėda | 486 981 | 180 120 | 7 | |
| 15 | UAB "Ventensis" | Klaipėda | 481 564 | 79 381 | 5 | |
| 16 | UAB "Autoprofesionalai" | Klaipėda | 466 285 | 161 001 | 6 | |
| 17 | UAB Eizos mokymo centras | Klaipėda | 459 686 | 13 652 | 14 | |
| 18 | UAB "Mokymo žiedas" | Mažeikiai | 404 990 | 49 020 | 18 | |
| 19 | UAB "Vaido Sejūno vairavimo mokykla" | Kelmė | 371 728 | 92 854 | 10 | |
| 20 | UAB "Vairolita" | Panevėžys | 366 634 | −62 103 | 21 | |
| 21 | UAB Vilniaus aviacijos akademija | Vilniaus r. sav. | 306 741 | 32 359 | — | |
| 22 | UAB DrivingEd | Kaunas | 297 160 | 166 794 | 2 | |
| 23 | UAB Pajūrio vairavimo mokykla | Klaipėda | 295 478 | 29 821 | 16 | |
| 24 | Uždaroji akcinė bendrovė "Biceda" | Tauragė | 280 720 | −20 716 | 11 | |
| 25 | UAB Mokymo centras "ADPILIS" | Vilnius | 275 184 | 98 167 | 8 | |
| 26 | UAB Bareikio vairavimo mokykla | Utena | 257 261 | 13 166 | 10 | |
| 27 | Uždaroji akcinė bendrovė "SAUGAUS EISMO CENTRAS" | Kėdainiai | 217 486 | −11 339 | 10 | |
| 28 | Uždaroji akcinė bendrovė "Auto ABC" | Kaunas | 204 984 | 4 615 | 14 | |
| 29 | Autosiekis, MB | Vilnius | 200 221 | 36 273 | 4 | |
| 30 | Uždaroji akcinė bendrovė "Romziga" | Telšiai | 199 370 | 3 316 | 8 | |
| 31 | Individuali įmonė | Jurbarkas | 193 023 | 6 618 | 9 | — |
| 32 | UAB "Vairuolis" | Pakruojis | 190 874 | 479 | 8 | |
| 33 | UAB Imperitė | Šilutė | 189 393 | −57 654 | 1 | |
| 34 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kerulis ir partneriai" | Gargždai | 166 906 | −12 716 | 6 | |
| 35 | Viešoji įstaiga Mažeikių vairuotojų mokymo centras | Mažeikiai | 158 068 | 12 075 | 8 | |
| 36 | UAB "Laukininkų VM" | Klaipėda | 157 399 | 17 893 | 9 | |
| 37 | UAB "Vairoteka" | Šiauliai | 155 250 | 11 689 | 7 | |
| 38 | UAB ELENOS vairavimo mokykla | Utena | 142 269 | 7 805 | 8 | |
| 39 | UAB "Dovanėlė Jums" | Vilnius | 141 807 | 5 991 | 13 | |
| 40 | UAB Mokymo centras "Automobilis" | Raseiniai | 136 782 | −42 074 | 7 | |
| 41 | UAB "Saugrida" | Plungė | 107 707 | 93 396 | 2 | |
| 42 | UAB "Autoklevas" | Plungė | 104 840 | 17 303 | 2 | |
| 43 | VšĮ "AUTO ABCDE" | Kaunas | 103 560 | 10 440 | 9 | |
| 44 | UAB Vairavimo studija | Vilnius | 99 429 | 4 837 | 7 | |
| 45 | UAB "Vidratas" | Klaipėdos r. sav. | 96 627 | 21 108 | 8 | |
| 46 | UAB "GOLAMAS" | Palanga | 94 960 | 2 005 | 7 | |
| 47 | UAB "Jonroka" | Rokiškis | 94 887 | 17 702 | 6 | |
| 48 | UAB "AUTOMOTOKET" | Vilnius | 93 847 | −15 498 | — | |
| 49 | Vairavimo mokykla Vilnius, UAB | Vilnius | 92 926 | 55 684 | 4 | |
| 50 | UAB "Vairavimo klasė" | Vilnius | 90 201 | −19 172 | 7 | |
| 51 | Uždaroji akcinė bendrovė "Avataras" | Vilnius | 89 498 | 19 436 | 4 | |
| 52 | VšĮ Išteklių centras "Atramos taškas" | Vilnius | 87 008 | 0 | 1 | |
| 53 | MB Grockio vairavimo mokykla | Utena | 84 932 | −18 012 | 7 | |
| 54 | Individuali įmonė | Visaginas | 84 871 | 3 111 | 8 | — |
| 55 | UAB "EDERA" | Vilnius | 81 673 | −21 999 | 8 | |
| 56 | UAB "Euroeksternas" | Vilnius | 78 992 | 3 816 | 8 | |
| 57 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "MŪSŲ KRYPTIS" | Vilnius | 76 426 | −4 624 | 10 | |
| 58 | UAB "Vairama" | Telšiai | 76 264 | −2 574 | 4 | |
| 59 | UAB "Ketlyderis" | Vilnius | 73 867 | 10 574 | 5 | |
| 60 | Individuali įmonė | Tauragė | 72 802 | −12 979 | 6 | — |
| 61 | UAB "Pajūrio klevas" | Klaipėda | 71 905 | 23 721 | 5 | |
| 62 | UAB "OKŠARUM" | Vilnius | 71 211 | 1 581 | 4 | |
| 63 | UAB A. Žukausko vairuotojų ruošimo centras "VRC" | Vilnius | 69 251 | −17 584 | 12 | |
| 64 | UAB "KELIO STUDIJA" | Vilnius | 66 696 | 16 258 | 5 | |
| 65 | Slalomo akademija | Vilnius | 65 038 | −17 907 | — | |
| 66 | UAB "Vairika" | Gargždai | 61 475 | 1 594 | 4 | |
| 67 | UAB "Esma" | Naujoji Akmenė | 60 649 | 1 098 | 5 | |
| 68 | Viešoji įstaiga "Vairoseta" | Vilnius | 60 466 | 4 458 | 8 | |
| 69 | UAB "Ekovairavimas" | Panevėžys | 59 019 | −1 317 | 8 | |
| 70 | UAB "Vilkaviškio autoklubas" | Vilkaviškis | 58 924 | −475 | 5 | |
| 71 | UAB "R. Varnelio vairavimo mokykla" | Alytus | 58 332 | −17 980 | 10 | |
| 72 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kelio iliuzija" | Vilnius | 58 021 | −135 | 12 | |
| 73 | UAB Vilniaus vairavimo mokykla | Vilnius | 53 823 | −11 577 | 3 | |
| 74 | UAB "Ekodraivas" | Biržai | 53 780 | −3 983 | 8 | |
| 75 | UAB "Mokomasis aštuntukas" | Visaginas | 53 540 | −860 | 6 | |
| 76 | MB Eimanto vairavimo mokykla | Rokiškio r. sav. | 51 494 | 0 | 4 | |
| 77 | UAB "Šiaulių autovita" | Šiauliai | 51 363 | 8 723 | 3 | |
| 78 | UAB "AUTOPLAZA" | Vilnius | 50 660 | 16 183 | 4 | |
| 79 | UAB "Autokryptis" | Vilkaviškis | 49 256 | 866 | 5 | |
| 80 | VšĮ Vilniaus motosporto mokykla | Vilnius | 48 970 | −4 422 | 1 | |
| 81 | UAB "Rasos apskaita" | Klaipėda | 48 914 | 4 218 | 6 | |
| 82 | UAB "JTMC" | Vilniaus m. sav. | 48 408 | −9 271 | 8 | |
| 83 | Marijampolės vairuotojų mokykla | Marijampolė | 48 234 | −928 | 6 | |
| 84 | UAB "Vairavimo menas" | Panevėžys | 47 602 | −16 298 | 7 | |
| 85 | VšĮ Vairavimo mokytojų klubas | Vilnius | 47 334 | 8 459 | 5 | |
| 86 | Individuali įmonė | Druskininkai | 47 109 | −1 304 | 4 | — |
| 87 | Individuali įmonė | Skuodas | 46 951 | −7 518 | 4 | |
| 88 | UAB "Sumanus vairavimas" | Panevėžys | 45 641 | 1 008 | 3 | |
| 89 | UAB "Automotoera" | Vilnius | 44 925 | 4 073 | 3 | |
| 90 | UAB "Agaira" | Mažeikiai | 44 760 | −7 772 | 5 | |
| 91 | UAB "KET studija" | Vilnius | 44 689 | −28 362 | 9 | |
| 92 | UAB "Girdeika" | Šilutė | 44 638 | 8 928 | 5 | |
| 93 | UAB "Lukdema" | Molėtai | 44 600 | −2 378 | 5 | |
| 94 | UAB "Kelio vingiai" | Vilniaus r. sav. | 44 351 | −269 | 7 | |
| 95 | UAB Laukininkų vairavimo mokykla | Klaipėda | 44 254 | −5 535 | 4 | |
| 96 | Individuali įmonė | Kaunas | 44 100 | 6 680 | 8 | — |
| 97 | Individuali įmonė | Klaipėdos r. sav. | 43 588 | 3 717 | 3 | — |
| 98 | UAB "Vairavimas" | Vilnius | 43 466 | 2 898 | 11 | |
| 99 | UAB "Vairo ratas" | Vilnius | 43 343 | −9 434 | 7 | |
| 100 | "Deizada", UAB | Šilutė | 43 264 | 5 444 | 5 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kaunas | 14 | 12 194 081 | 340 | 2,8% |
| Vilnius | 56 | 3 533 266 | 278 | 6,2% |
| Klaipėda | 18 | 3 113 551 | 105 | 6,9% |
| Raseinių r. sav. | 1 | 1 892 200 | 37 | −6,7% |
| Vilniaus r. sav. | 8 | 1 682 459 | 72 | 1,2% |
| Šiauliai | 8 | 1 612 639 | 61 | 3,7% |
| Radviliškio r. sav. | 1 | 766 136 | 22 | 7,3% |
| Mažeikiai | 4 | 623 158 | 31 | 9,9% |
| Panevėžys | 7 | 584 902 | 46 | −9,6% |
| Utena | 3 | 484 462 | 25 | 5,1% |
| Kelmė | 2 | 413 753 | 14 | 26,1% |
| Telšiai | 4 | 321 906 | 21 | −24,9% |
| Tauragė | 2 | 296 620 | 12 | 11,9% |
| Plungė | 3 | 231 922 | 6 | 16,5% |
| Gargždai | 2 | 228 381 | 10 | −2,5% |
| Kėdainiai | 1 | 217 486 | 10 | −5,2% |
| Klaipėdos r. sav. | 4 | 191 291 | 18 | 9,9% |
| Pakruojis | 1 | 190 874 | 8 | 0,3% |
| Rokiškis | 3 | 133 236 | 14 | 2,8% |
| Vilkaviškis | 2 | 108 180 | 10 | 0,5% |
| Palanga | 2 | 96 596 | 7 | 2,1% |
| Šilutė | 3 | 87 902 | 10 | 16,3% |
| Naujoji Akmenė | 2 | 86 324 | 7 | 2,1% |
| Šilalė | 2 | 74 431 | 8 | 4,2% |
| Joniškis | 2 | 62 995 | 3 | −13,4% |
| Biržai | 1 | 53 780 | 8 | −7,4% |
| Visaginas | 1 | 53 540 | 6 | −1,6% |
| Rokiškio r. sav. | 1 | 51 494 | 4 | 0,0% |
| Skuodas | 1 | 46 951 | 4 | −16,0% |
| Molėtai | 1 | 44 600 | 5 | −5,3% |
| Kupiškis | 2 | 42 173 | 2 | 7,8% |
| Anykščių r. sav. | 1 | 41 014 | 4 | 0,0% |
| Panevėžio r. sav. | 1 | 38 266 | 3 | −6,1% |
| Kupiškio r. sav. | 1 | 37 862 | — | 11,2% |
| Ukmergė | 1 | 37 250 | 4 | 18,5% |
| Molėtų r. sav. | 1 | 36 617 | — | 28,8% |
| Ignalinos r. sav. | 1 | 33 540 | 4 | −1,6% |
| Šiaulių r. sav. | 1 | 31 049 | 4 | −43,2% |
| Plungės r. sav. | 1 | 16 479 | 2 | −8,6% |
| Tauragės r. sav. | 1 | 13 661 | 4 | −19,9% |
| Kaišiadorys | 1 | 13 140 | 1 | 44,6% |
| Trakų r. sav. | 2 | 11 150 | — | — |
| Elektrėnai | 1 | 3 465 | 1 | — |
| Šalčininkai | 1 | 3 000 | 1 | — |
| Marijampolė | 1 | 2 535 | — | — |
| Alytus | 1 | 1 820 | — | — |
| Kauno r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Varėna | 2 | 0 | 3 | — |
| Kretinga | 1 | 0 | — | — |
| Šilalės r. sav. | 1 | — | — | — |
| Radviliškis | 2 | — | 2 | — |
| Pasvalio r. sav. | 1 | — | 1 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai vairavimo mokyklų veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių vairavimo mokyklų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės vairavimo mokyklų veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės vairavimo mokyklų veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai vairavimo mokyklų veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių vairavimo mokyklų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės vairavimo mokyklų veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės vairavimo mokyklų veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai vairavimo mokyklų veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių vairavimo mokyklų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės vairavimo mokyklų veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės vairavimo mokyklų veikla veiklos srityje 2022 m.