Vėriškių bendruomenė — įmonės kodas 302309009
- Įmonės kodas
- 302309009
- PVN nr.
- 302309009
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškio r. sav.
- Miestas
- Vėriškių k.
- Adresas
- Radviliškio r. sav., Šeduvos miesto sen., Vėriškių k., Sporto g. 1, LT-82220, 82220 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Feb 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | −27 774 | 44 743 | 55 893 | 75 364 | 106 255 | 94 281 | 109 994 | 45 441 | 56 |
| Visos pajamos | 0 | −27 774 | 44 743 | 55 893 | 75 364 | 106 255 | 94 281 | 109 994 | 45 441 | 56 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 201 | 757 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 20 562 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 171 | 643 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 20 562 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 7 | 6 | 7 | 9 | 10 | 5 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 3 571 | 5 527 | 4 108 | 2 729 | 1 938 | 58 551 | — | — | — | 24 665 |
| Trumpalaikis turtas | 7 138 | 16 721 | 21 040 | 27 235 | 27 503 | 31 879 | — | — | — | 41 217 |
| Visi įsipareigojimai | 1 | 23 | 136 | 1 994 | 15 | 27 | 3 | 1 589 | 199 | 12 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 171 | 814 | 814 | 814 | 814 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Vėriškių bendruomenė 2024 m. nurodė 56 € apyvartą, tai yra 99,9% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 39 vietą tarp 53 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Radviliškio r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, tai yra 40,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 12 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Asociacija "Voskonių Bendruomenė" | Voskonių k. | 147 | 0 | — |
| Asociacija "Vaivorykštės bendruomenė" | Žeimių k. | 778 | 0 | — |
| Linkaičių bendruomenė | Linkaičių k. | 1 069 | 0 | — |
| Pagyvenusių žmonių asociacijos Šeduvos ir Baisogalos skyrius | Januškonių k. 7 | 1 265 | 0 | — |
| Kairėnų kaimo bendruomenė | Kairėnų k. | 1 358 | 0 | — |
| Baisogalos bendruomenė | Baisogala | 1 454 | 676 | — |
| Asociacija "Mankiškių bendruomenė" | Mankiškių k. | 1 477 | 0 | — |
| Asociacija Polekėlės bendruomenė | Polekėlės k. | 1 960 | 1 960 | — |
Įtraukta į reitingus
- 13. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Radviliškio r. sav.) 2024 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Radviliškio r. sav.) 2023 m.
- 8. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 11. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Radviliškio r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 58. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje 2023 m.
- 100. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 42 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 43. vieta — Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 58. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 69. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Vėriškių bendruomenė apyvarta?
2024 m. Vėriškių bendruomenė nurodė 56 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Vėriškių bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kiek darbuotojų turi Vėriškių bendruomenė?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Vėriškių bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Vėriškių k., Radviliškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Vėriškių bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą