Baisogalos bendruomenė — įmonės kodas 171767296
- Įmonės kodas
- 171767296
- PVN nr.
- 171767296
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškio r. sav.
- Miestas
- Baisogala
- Adresas
- Radviliškio r. sav., Baisogala, Mokyklos g. 4, LT-82323, 82323 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Apr 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | 17 019 | 24 828 | 1 838 | 2 562 | 1 638 | 2 992 | 1 454 |
| Visos pajamos | — | — | 17 019 | 24 828 | 1 838 | 2 562 | 1 638 | 2 992 | 1 454 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 676 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 16 439 | 15 550 | 1 967 | 274 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 676 |
| Grynasis nuostolis | 16 439 | 15 550 | 1 967 | 274 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 58 407 | 43 725 | 29 043 | 62 859 | 33 817 | 26 101 | 11 550 | 1 | 3 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 2 490 | 522 | 247 | 416 | 1 629 | 2 498 | 2 940 | 5 051 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 36 958 | 20 116 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 44 571 | 27 228 | 13 701 | 13 701 | 13 701 | 0 | 0 | 676 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Baisogalos bendruomenė 2024 m. nurodė 1 454 € apyvartą, tai yra 51,4% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 34 vietą tarp 53 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Radviliškio r. sav.. Įmonė uždirbo 676 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 46,5%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 676 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Asociacija "Mankiškių bendruomenė" | Mankiškių k. | 1 477 | 0 | — |
| Kairėnų kaimo bendruomenė | Kairėnų k. | 1 358 | 0 | — |
| Pagyvenusių žmonių asociacijos Šeduvos ir Baisogalos skyrius | Januškonių k. 7 | 1 265 | 0 | — |
| Linkaičių bendruomenė | Linkaičių k. | 1 069 | 0 | — |
| Asociacija Polekėlės bendruomenė | Polekėlės k. | 1 960 | 1 960 | — |
| ASOCIACIJA "KALNELIO GRAŽIONIŲ BENDRUOMENĖ" | Kalnelio Gražionių k. | 2 002 | 501 | — |
| Asociacija "Vaivorykštės bendruomenė" | Žeimių k. | 778 | 0 | — |
| PAKALNIŠKIŲ KAIMO BENDRUOMENĖ | Pakalniškių k. | 2 786 | 278 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Baisogalos bendruomenė apyvarta?
2024 m. Baisogalos bendruomenė nurodė 1 454 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Baisogalos bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 676 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 46,5%.
Kokia veikla užsiima Baisogalos bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Baisogala, Radviliškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Baisogalos bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą