Radviliškio r. sav. įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
470
Bendra apyvarta
204,9 mln €▼ 12,5%
Darbuotojai
2 126
Medianinė marža
1,6%
Augimas (metinis)
−12,5%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Radviliškio r. sav.: TOP 100 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "GRANULITA" | Radviliškio r. sav. | 23 907 279 | 763 352 | 73 | |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "REKETUKAS" | Radviliškio r. sav. | 17 339 618 | 640 709 | 32 | |
| 3 | Žemės ūkio bendrovė "Draugas" | Radviliškio r. sav. | 13 529 866 | −906 787 | 129 | |
| 4 | UAB "Vakarų Beržas" | Radviliškio r. sav. | 10 289 579 | −3 309 | 77 | |
| 5 | UAB "Benglita" | Radviliškio r. sav. | 8 685 458 | 483 999 | 58 | |
| 6 | UAB "Girilė" | Radviliškio r. sav. | 7 684 958 | 382 277 | 36 | |
| 7 | UAB "Agroekspedicija" | Radviliškio r. sav. | 7 500 769 | 35 183 | 7 | |
| 8 | Sidabravo ŽŪB | Radviliškio r. sav. | 6 760 768 | −628 126 | 57 | |
| 9 | Žemės ūkio bendrovė "Gražionių bekonas" | Radviliškio r. sav. | 4 641 577 | 759 591 | 34 | |
| 10 | Uždaroji akcinė bendrovė "ŠIAURINĖ LAPĖ" | Radviliškio r. sav. | 4 234 482 | 903 781 | 3 | |
| 11 | Žemės ūkio bendrovė "Šušvė" | Radviliškio r. sav. | 4 228 524 | 57 007 | 24 | |
| 12 | UAB "Instona" | Radviliškio r. sav. | 3 806 971 | 155 456 | 8 | |
| 13 | UAB Radmedis | Radviliškio r. sav. | 3 388 169 | 154 527 | 21 | |
| 14 | Logistella UAB | Radviliškio r. sav. | 3 354 563 | 17 275 | 4 | |
| 15 | Vaitiekūnų pienas, UAB | Radviliškio r. sav. | 3 279 462 | 335 321 | 20 | |
| 16 | UAB "Loparus" | Radviliškio r. sav. | 3 202 490 | 283 642 | 9 | |
| 17 | UAB "Halmeko" | Radviliškio r. sav. | 3 141 478 | 44 542 | 5 | |
| 18 | Žemės ūkio kooperatyvas "DOBILAS" | Radviliškio r. sav. | 3 113 564 | 112 262 | 18 | |
| 19 | Vaitiekūnų ūkiai, Kooperatinė bendrovė | Radviliškio r. sav. | 2 994 835 | −530 008 | 75 | |
| 20 | ŽŪB "AUGA Vėriškės" | Radviliškio r. sav. | 2 802 684 | 55 572 | 15 | |
| 21 | UAB "Akrolita" | Radviliškio r. sav. | 2 714 480 | 18 215 | 36 | |
| 22 | UAB "Agritis" | Radviliškio r. sav. | 2 580 663 | 1 431 | 15 | |
| 23 | UAB "Baisogalos bioenergija" | Radviliškio r. sav. | 2 461 225 | −17 830 | 28 | |
| 24 | UAB "Abetė" | Radviliškio r. sav. | 2 375 636 | 190 315 | 33 | |
| 25 | UAB "Ateities ūkis" | Radviliškio r. sav. | 2 370 611 | −1 039 322 | 19 | |
| 26 | UAB "Spectrum balticum" | Radviliškio r. sav. | 2 325 069 | 62 298 | 2 | |
| 27 | UAB "Girilė ir Ko" | Radviliškio r. sav. | 2 210 114 | −1 683 | 27 | |
| 28 | MB "Rugaitis" | Radviliškio r. sav. | 2 139 026 | 47 342 | 26 | |
| 29 | UAB "Kitada" | Radviliškio r. sav. | 2 096 667 | 817 879 | 38 | |
| 30 | UAB "Kaimelis LT" | Radviliškio r. sav. | 2 001 574 | 939 | 25 | |
| 31 | ŽŪB "AUGA Skėmiai" | Radviliškio r. sav. | 1 960 987 | −833 319 | 2 | |
| 32 | MB "Gourmet world" | Radviliškio r. sav. | 1 939 443 | 23 085 | — | |
| 33 | UAB "Titauta" | Radviliškio r. sav. | 1 851 872 | 79 272 | 17 | |
| 34 | ŽŪB "AUGA Spindulys" | Radviliškio r. sav. | 1 742 101 | 245 922 | 1 | |
| 35 | UAB "Autonaja" | Radviliškio r. sav. | 1 673 751 | −16 562 | 21 | |
| 36 | UAB "RADSTA" | Radviliškio r. sav. | 1 559 573 | 75 212 | 23 | |
| 37 | Individuali įmonė | Radviliškio r. sav. | 1 446 214 | 44 867 | 30 | |
| 38 | Žemės ūkio bendrovė "Minaičiai" | Radviliškio r. sav. | 1 296 239 | −107 784 | — | — |
| 39 | Genių žemės ūkio bendrovė | Radviliškio r. sav. | 1 256 452 | 56 181 | 13 | |
| 40 | UAB "Tineka LT" | Radviliškio r. sav. | 1 182 110 | −835 | 1 | |
| 41 | UAB "Justeko" | Radviliškio r. sav. | 1 145 130 | 109 269 | 15 | |
| 42 | UAB "Dartransa" | Radviliškio r. sav. | 1 122 340 | 11 396 | 12 | |
| 43 | Žemės ūkio bendrovė "Gražiškiai" | Radviliškio r. sav. | 1 122 208 | 39 350 | 11 | |
| 44 | UAB "GLIUKOLVETAS" | Radviliškio r. sav. | 1 092 425 | 3 019 | 27 | |
| 45 | UAB "Alimana" | Radviliškio r. sav. | 1 064 133 | −1 524 | — | — |
| 46 | UAB "Amika LT" | Radviliškio r. sav. | 1 039 913 | −27 489 | 4 | |
| 47 | UAB "Jovyrema" | Radviliškio r. sav. | 1 022 877 | 39 073 | 6 | |
| 48 | UAB "ŠTARA" | Radviliškio r. sav. | 961 339 | 235 595 | 6 | |
| 49 | UAB "Genimpeksas" | Radviliškio r. sav. | 955 757 | 97 630 | 8 | |
| 50 | UAB "BALT" | Radviliškio r. sav. | 933 616 | 19 698 | 13 | |
| 51 | UAB "Glasorus" | Radviliškio r. sav. | 927 604 | 130 350 | 19 | |
| 52 | Radviliškio rajono žemės ūkio bendrovė "Šiaulėnų statyba" | Radviliškio r. sav. | 885 610 | −113 388 | 23 | |
| 53 | UAB "Smuklė Žarija" | Radviliškio r. sav. | 869 947 | 13 735 | 38 | |
| 54 | Kooperatyvas "Mundus seminum" | Radviliškio r. sav. | 841 461 | 122 869 | 3 | |
| 55 | UAB BALTIC MARKETING COMPANY | Radviliškio r. sav. | 803 611 | −37 028 | 4 | |
| 56 | UAB "Acerbum" | Radviliškio r. sav. | 793 258 | −27 569 | 4 | |
| 57 | UAB "Svetingaris" | Radviliškio r. sav. | 787 385 | 11 320 | 10 | |
| 58 | UAB "AUTOREIDAS" | Radviliškio r. sav. | 766 136 | 55 781 | 22 | |
| 59 | UAB "IRĖJA" | Radviliškio r. sav. | 765 798 | −3 038 | 8 | |
| 60 | UAB "Luteka" | Radviliškio r. sav. | 762 045 | −218 859 | 15 | |
| 61 | UAB Sanmark | Radviliškio r. sav. | 742 776 | 118 045 | 12 | |
| 62 | UAB "Aivaro projektai" | Radviliškio r. sav. | 727 583 | 15 270 | 14 | |
| 63 | "MEDINEKSA" UAB | Radviliškio r. sav. | 723 445 | 31 521 | 7 | |
| 64 | UAB "Timberteam" | Radviliškio r. sav. | 660 315 | 3 181 | 10 | |
| 65 | UAB "Radviliškio aruodo prekyba" | Radviliškio r. sav. | 659 980 | 1 991 | 2 | |
| 66 | UAB "AUTODERA" | Radviliškio r. sav. | 654 421 | 8 639 | 8 | |
| 67 | UAB Šeduvos kepykla | Radviliškio r. sav. | 647 437 | 22 739 | 26 | |
| 68 | UAB "Manufakta" | Radviliškio r. sav. | 640 906 | 10 029 | 12 | |
| 69 | Logistella transport UAB | Radviliškio r. sav. | 629 044 | 15 141 | 11 | |
| 70 | UAB "KOSTUS GROUP" | Radviliškio r. sav. | 624 135 | 135 180 | 6 | |
| 71 | UAB "Litpirma" | Radviliškio r. sav. | 621 482 | −432 339 | 11 | |
| 72 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vestiga" | Radviliškio r. sav. | 602 680 | 718 | 2 | |
| 73 | UAB "Traisė" | Radviliškio r. sav. | 591 129 | −26 753 | 10 | |
| 74 | Uždaroji akcinė bendrovė ŠEDUVOS MALŪNAS | Radviliškio r. sav. | 552 894 | 1 870 | 25 | |
| 75 | UAB "VIROGITA" | Radviliškio r. sav. | 507 205 | 12 658 | 4 | |
| 76 | UAB "Skandloga" | Radviliškio r. sav. | 503 485 | 56 439 | 1 | |
| 77 | UAB PUNDAS | Radviliškio r. sav. | 503 395 | −26 960 | 11 | |
| 78 | UAB "DIDYSIS TYRULIS" | Radviliškio r. sav. | 502 202 | 658 | 18 | |
| 79 | UAB "Vendrės transportas" | Radviliškio r. sav. | 501 468 | 15 927 | 4 | |
| 80 | UAB "Galteka" | Radviliškio r. sav. | 500 991 | −109 602 | 12 | |
| 81 | "Lenada", UAB | Radviliškio r. sav. | 487 490 | −10 852 | 4 | |
| 82 | UAB Ranktinėlių ūkis | Radviliškio r. sav. | 482 026 | −59 757 | 4 | |
| 83 | UAB Šeduvos šilas | Radviliškio r. sav. | 473 867 | 32 907 | 15 | |
| 84 | UAB "Šiltas dvaras" | Radviliškio r. sav. | 464 795 | 24 108 | 8 | |
| 85 | MB "Biošaka" | Radviliškio r. sav. | 463 829 | 18 218 | 7 | |
| 86 | MB "Maira plius" | Radviliškio r. sav. | 462 548 | 53 545 | 13 | |
| 87 | MB Rimo Drazdovo įmonė | Radviliškio r. sav. | 455 767 | 17 917 | 14 | |
| 88 | UAB "Eigrida" | Radviliškio r. sav. | 448 036 | 1 356 | 7 | |
| 89 | UAB "Arviora" | Radviliškio r. sav. | 415 016 | −54 661 | 6 | |
| 90 | UAB "Ruteta" | Radviliškio r. sav. | 411 604 | 38 071 | — | — |
| 91 | UAB "BAISOGALOS AGROPREKYBA" | Radviliškio r. sav. | 407 785 | −31 661 | 9 | |
| 92 | UAB "Rokuva" | Radviliškio r. sav. | 397 115 | −6 849 | 5 | |
| 93 | UAB "Karoltransa" | Radviliškio r. sav. | 393 275 | 3 705 | 5 | |
| 94 | ŽŪB "AUGA Kairėnai" | Radviliškio r. sav. | 393 092 | −434 035 | 2 | |
| 95 | Uždaroji akcinė bendrovė "TAUJA" | Radviliškio r. sav. | 387 932 | 12 355 | 5 | |
| 96 | MB "Lukasta" | Radviliškio r. sav. | 374 998 | −4 374 | 7 | |
| 97 | UAB "VIRGINTA" | Radviliškio r. sav. | 367 672 | −43 503 | 8 | |
| 98 | Individuali įmonė | Radviliškio r. sav. | 353 442 | −3 469 | 10 | |
| 99 | Individuali įmonė | Radviliškio r. sav. | 352 057 | 3 019 | 16 | — |
| 100 | UAB "Nijova" | Radviliškio r. sav. | 351 338 | 1 587 | 5 |
Pagrindinės veiklos sritys
Veiklos sritys, turinčios bent 10 įmonių 2024 m.
| Veiklos sritis (EVRK) | Įmonės | Apyvarta | Medianinė marža |
|---|---|---|---|
| 0150 — Mišrusis žemės ūkis | 12 | 37 617 133 | 3,6% |
| 4941 — Krovininis kelių transportas | 39 | 13 192 527 | −0,0% |
| 0111 — Grūdinių (išskyrus ryžius) ir ankštinių augalų ir aliejinių sėklų auginimas | 17 | 10 594 390 | −43,8% |
| 4711 — Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais | 18 | 4 345 184 | 1,1% |
| 4100 — Naujų pastatų statyba | 23 | 3 045 436 | 4,8% |
| 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla | 54 | 694 154 | 0,0% |
| 9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla | 19 | 172 218 | 7,4% |
Radviliškio r. sav. reitingai
Didžiausi darbdaviai Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Radviliškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.Naujos įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje, veikusios 2024 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.Pelningiausios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Radviliškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.Naujos įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.Pelningiausios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Radviliškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.Pelningiausios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Radviliškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.Sparčiausiai augančios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.Pelningiausios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Radviliškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.Sparčiausiai augančios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.Pelningiausios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Radviliškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.Sparčiausiai augančios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.Pelningiausios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.