Kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota pastatų statybos veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 4342)
Sekcija F — Statyba
Aktyvios įmonės (2024)
108
Bendra apyvarta
111,9 mln €▲ 14,7%
Darbuotojai
1 032
Medianinė marža
3,5%
Augimas (metinis)
+14,7%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 4342
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Projektana" | Kaunas | 49 237 546 | 3 466 835 | 257 | |
| 2 | UAB "Pamatų ranga" | Vilnius | 8 644 817 | 344 978 | 89 | |
| 3 | UAB "Aukstata" | Šiauliai | 8 336 092 | 110 958 | 41 | |
| 4 | UAB "Geotechniniai darbai" | Vilniaus r. sav. | 5 658 091 | −68 709 | 6 | |
| 5 | UAB "GAUDESTA" | Klaipėda | 4 417 931 | 1 529 759 | 7 | |
| 6 | UAB SFS personalas | Klaipėda | 3 438 707 | −19 914 | 79 | |
| 7 | MB "Betosta" | Kaunas | 3 152 032 | 11 647 | 25 | |
| 8 | UAB Jara Group | Klaipėdos r. sav. | 2 968 536 | 410 114 | 60 | |
| 9 | UAB "Pamatukai" | Vilnius | 2 385 867 | 3 309 | 16 | |
| 10 | UAB Muitek | Klaipėda | 2 147 366 | 685 349 | 2 | |
| 11 | UAB "Pajūrio pamatai" | Palanga | 2 081 612 | 33 910 | 28 | |
| 12 | UAB "TOPP STILL" | Kaunas | 1 724 295 | 139 666 | 35 | |
| 13 | HRONO, UAB | Kaunas | 1 599 391 | 72 301 | 23 | |
| 14 | UAB "Razvan" | Mažeikiai | 1 263 347 | 7 475 | 27 | |
| 15 | UAB "Vipsola" | Klaipėda | 973 662 | 34 039 | 14 | |
| 16 | UAB "Pamatų statyba" | Vilnius | 864 602 | 10 506 | 13 | |
| 17 | UAB "Pamatai" | Klaipėdos r. sav. | 855 518 | 32 361 | 8 | |
| 18 | UAB "Solteras" | Vilnius | 815 492 | −1 408 | 17 | |
| 19 | UAB "ZASKOV-GRUP" | Ukmergės r. sav. | 765 987 | 7 664 | 29 | |
| 20 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dūmtraukis" | Klaipėda | 738 322 | 1 519 | 16 | |
| 21 | UAB "LK OLIMPUS" | Jurbarko r. sav. | 585 535 | −26 155 | 9 | |
| 22 | UAB "Bendra statyba" | Ukmergės r. sav. | 561 358 | 8 477 | 17 | |
| 23 | UAB DMIROSTA | Vilnius | 534 696 | 59 848 | 6 | |
| 24 | UAB Geolift Baltic | Klaipėda | 509 358 | 8 922 | 8 | |
| 25 | C25, UAB | Šiauliai | 500 577 | −29 877 | 7 | |
| 26 | UAB "STATAS" | Mažeikių r. sav. | 496 696 | 6 736 | 16 | |
| 27 | UAB "Pamatų darbai" | Vilnius | 419 106 | −10 210 | 6 | |
| 28 | UAB Esmus job service | Vilnius | 398 200 | 10 709 | 14 | — |
| 29 | UAB "Pincis" | Biržų r. sav. | 373 311 | 8 344 | 7 | |
| 30 | MB "Pamatai Jums" | Vilnius | 335 019 | −3 090 | 6 | |
| 31 | UAB "Efektyvus montažas" | Šiauliai | 298 379 | 50 935 | 7 | |
| 32 | UAB "Alonteka" | Šiaulių r. sav. | 294 154 | 22 682 | 3 | |
| 33 | UAB "Brolių langai" | Trakų r. sav. | 293 580 | 6 619 | 8 | |
| 34 | UAB "Anumeda" | Šilutės r. sav. | 242 639 | 22 952 | 5 | |
| 35 | UAB FF Construction | Vilnius | 240 108 | 62 767 | 11 | |
| 36 | UAB "Matroskinas" | Vilnius | 235 258 | −531 287 | 15 | |
| 37 | MB "Inrema LT" | Vilnius | 212 710 | 42 911 | — | — |
| 38 | UAB "MK statybų grupė" | Kaunas | 185 853 | 31 031 | 1 | — |
| 39 | UAB "Gausybė" | Kretinga | 180 597 | 24 025 | 5 | |
| 40 | UAB "Tvorena" | Elektrėnai | 158 620 | 25 533 | 6 | |
| 41 | MB "Tvėrėjas" | Kaunas | 155 627 | 10 567 | 4 | |
| 42 | MB "Atlansta" | Vilnius | 150 535 | 33 819 | 2 | |
| 43 | UAB "Šarsta" | Radviliškio r. sav. | 149 324 | 2 333 | 4 | |
| 44 | MB Efektyvūs pamatai | Klaipėda | 128 888 | 3 552 | — | — |
| 45 | UAB "Pamatai Šiauliuose" | Šiauliai | 128 547 | 20 007 | 2 | |
| 46 | MB "Tvorų miestas" | Vilnius | 128 270 | −57 255 | 2 | |
| 47 | UAB "Balgusta" | Kaunas | 106 454 | 3 521 | 6 | |
| 48 | MB "Apšiltinimas LT" | Kaunas | 105 152 | 3 924 | — | |
| 49 | UAB "Geras pamatas" | Vilnius | 101 222 | 203 | 7 | |
| 50 | MB Ropetech | Vilnius | 95 328 | −8 323 | 1 | — |
| 51 | Mažoji bendrija Termamax | Klaipėdos r. sav. | 92 533 | 17 350 | — | |
| 52 | UAB "Hidroliuks" | Kaunas | 91 087 | 2 741 | 1 | |
| 53 | MB "Scaffing" | Vilnius | 87 623 | 42 788 | 2 | |
| 54 | UAB "Šilti pamatai" | Kaunas | 79 503 | 849 | 1 | |
| 55 | UAB Ligrita | Klaipėda | 76 473 | 51 618 | 2 | — |
| 56 | UAB Concret group | Klaipėdos r. sav. | 73 683 | 11 279 | 2 | |
| 57 | MB "Saugus kampas" | Kaunas | 66 262 | 154 933 | — | |
| 58 | MB "Polių ranga" | Kaunas | 65 450 | −18 254 | 2 | |
| 59 | BEGARA, UAB | Vilnius | 64 560 | 381 | 2 | |
| 60 | Uždaroji akcinė bendrovė "Balticum construction projects" | Kaunas | 64 416 | −36 955 | 2 | |
| 61 | UAB "Luris" | Kauno r. sav. | 64 047 | 2 592 | 2 | |
| 62 | MB "Akterma" | Kaunas | 63 141 | 12 269 | 2 | |
| 63 | Uždaroji akcinė bendrovė "Viršūnė" | Kaunas | 50 803 | −12 950 | 4 | |
| 64 | MB "Kiemo dangos" | Vilnius | 50 088 | 5 215 | 5 | |
| 65 | UAB Rimkus construction | Kaunas | 44 926 | −7 426 | 3 | |
| 66 | MB Terasų tvorų statyba | Kaišiadorys | 44 602 | 1 316 | 2 | |
| 67 | UAB "CESADA" | Vilnius | 41 322 | −28 294 | 1 | |
| 68 | MB "Mar lifting solutions" | Klaipėda | 40 581 | 13 551 | — | — |
| 69 | MB Terasela | Kauno r. sav. | 40 117 | 2 875 | — | |
| 70 | UAB "Ričmonta" | Vilnius | 39 768 | 2 022 | 3 | |
| 71 | UAB "GREEN WOOD LT" | Kaunas | 38 922 | −14 827 | 1 | |
| 72 | MB Blasta LT | Kauno r. sav. | 37 629 | 19 934 | — | — |
| 73 | REAL INVEST, UAB | Vilnius | 36 989 | 28 640 | 1 | |
| 74 | MB Mūro broliai | Kaunas | 35 010 | 1 540 | — | — |
| 75 | MB CFA POLIAI | Elektrėnų sav. | 34 936 | 1 619 | 2 | |
| 76 | UAB "Grand Car" | Kupiškio r. sav. | 34 769 | −14 288 | 2 | |
| 77 | UAB Terasta LT | Vilnius | 33 581 | 5 112 | 1 | — |
| 78 | UAB "KARPEX" | Kaunas | 32 600 | 7 964 | 1 | |
| 79 | UAB "KITAS KELIAS" | Vilnius | 31 727 | 3 949 | 1 | |
| 80 | MB "Statis LT" | Šiaulių r. sav. | 31 513 | 2 535 | — | |
| 81 | UAB "Jovasta" | Vilnius | 30 440 | 1 090 | 2 | |
| 82 | MB Gerbūvis | Plungės r. sav. | 30 248 | 6 226 | 2 | |
| 83 | MB Pamatas tau | Kauno rajono savivaldybės teritorija | 29 609 | −18 919 | 1 | |
| 84 | MB Termopro | Kauno r. sav. | 27 941 | 57 | — | |
| 85 | Midosta MB | Kauno r. sav. | 26 776 | −15 081 | — | |
| 86 | UAB "GRAŽVIRA" | Vilnius | 25 442 | −3 327 | 2 | |
| 87 | UAB "Ekopromeda" | Raseiniai | 24 950 | 2 375 | 2 | |
| 88 | UAB Gamotech | Mažeikiai | 22 996 | 1 522 | 5 | — |
| 89 | UAB "ARKADIJA" | Vilnius | 21 971 | −10 087 | 1 | |
| 90 | MB A&Partneriai | Kėdainiai | 19 555 | 9 075 | — | — |
| 91 | MB "Terasų ir tvorų statyba" | Kaišiadorys | 19 187 | 524 | 2 | |
| 92 | MB "Tadoera" | Šiauliai | 16 913 | 13 167 | 3 | |
| 93 | UAB "Tryliktas krantas" | Kaunas | 15 603 | 4 366 | 2 | |
| 94 | MB "Josvainių technika" | Kėdainiai | 15 297 | 3 844 | 1 | |
| 95 | MB Zaksus | Šakių r. sav. | 14 336 | 98 | — | |
| 96 | MB "Aris LT" | Kaunas | 14 034 | 520 | — | |
| 97 | MB Adesima | Pasvalio r. sav. | 13 037 | −23 299 | 2 | |
| 98 | MB "Statybos tau" | Vilnius | 12 286 | −10 935 | 1 | |
| 99 | MB "EMPY Invest" | Kaunas | 9 950 | 5 956 | — | |
| 100 | MB "Kondrasta" | Vilniaus r. sav. | 9 302 | 260 | 2 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kaunas | 21 | 56 893 097 | 370 | 3,7% |
| Vilnius | 28 | 15 685 738 | 209 | 0,9% |
| Klaipėda | 10 | 12 479 580 | 128 | 3,5% |
| Šiauliai | 5 | 9 280 508 | 60 | 15,6% |
| Vilniaus r. sav. | 2 | 5 663 395 | 10 | −1,2% |
| Klaipėdos r. sav. | 4 | 3 990 270 | 70 | 14,6% |
| Palanga | 1 | 2 081 612 | 28 | 1,6% |
| Ukmergės r. sav. | 2 | 1 327 345 | 46 | 1,3% |
| Mažeikiai | 2 | 1 286 343 | 32 | 3,6% |
| Jurbarko r. sav. | 1 | 585 535 | 9 | −4,5% |
| Mažeikių r. sav. | 1 | 496 696 | 16 | 1,4% |
| Biržų r. sav. | 1 | 373 311 | 7 | 2,2% |
| Šiaulių r. sav. | 2 | 325 667 | 3 | 7,9% |
| Trakų r. sav. | 1 | 293 580 | 8 | 2,3% |
| Šilutės r. sav. | 1 | 242 639 | 5 | 9,5% |
| Kauno r. sav. | 6 | 205 042 | 2 | 4,0% |
| Kretinga | 2 | 180 597 | 5 | 13,3% |
| Elektrėnai | 1 | 158 620 | 6 | 16,1% |
| Radviliškio r. sav. | 1 | 149 324 | 4 | 1,6% |
| Elektrėnų sav. | 2 | 34 936 | 2 | 4,6% |
| Kėdainiai | 2 | 34 852 | 1 | 35,8% |
| Kupiškio r. sav. | 1 | 34 769 | 2 | −41,1% |
| Plungės r. sav. | 1 | 30 248 | 2 | 20,6% |
| Kauno rajono savivaldybės teritorija | 1 | 29 609 | 1 | −63,9% |
| Raseiniai | 1 | 24 950 | 2 | 9,5% |
| Kaišiadorys | 1 | 19 187 | 2 | 2,7% |
| Šakių r. sav. | 1 | 14 336 | — | 0,7% |
| Pasvalio r. sav. | 1 | 13 037 | 2 | −178,7% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Panevėžys | 2 | 0 | — | — |
| Telšių r. sav. | 1 | — | — | — |
| Molėtų r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota pastatų statybos veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota pastatų statybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota pastatų statybos veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota pastatų statybos veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota pastatų statybos veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota pastatų statybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota pastatų statybos veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota pastatų statybos veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota pastatų statybos veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota pastatų statybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota pastatų statybos veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota pastatų statybos veikla veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 4341 — Stogų dengimas
- 4300 — Specializuota statybos veikla
- 4311 — Statinių nugriovimas
- 4312 — Žemės darbai statybos aikštelėse
- 4313 — Žvalgomasis gręžimas
- 4320 — Elektros, vandentiekio ir kitos įrangos įrengimas
- 4321 — Pastatų ir statinių elektros tinklų įrengimas
- 4322 — Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas