Stogų dengimas įmonės Lietuvoje (EVRK 4341)
Sekcija F — Statyba
Aktyvios įmonės (2024)
268
Bendra apyvarta
117,1 mln €▲ 11,0%
Darbuotojai
1 398
Medianinė marža
5,6%
Augimas (metinis)
+11,0%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 4341
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Argensta" | Kaunas | 24 424 687 | 1 716 875 | 39 | |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "Farmveta" | Gargždai | 7 154 091 | 916 577 | 57 | |
| 3 | UAB "Rangos era" | Klaipėda | 5 622 192 | 104 307 | 46 | |
| 4 | UAB "Stogtekta" | Švenčionys | 3 972 467 | 56 680 | 27 | |
| 5 | UAB EPDM sistemos | Vilnius | 3 082 800 | 28 858 | 38 | |
| 6 | UAB "Baltijos statybos organizacija" | Vilnius | 2 939 402 | 31 412 | 35 | |
| 7 | UAB "Proalpas" | Vilnius | 2 561 722 | 126 626 | 38 | |
| 8 | UAB "Volas" | Vilnius | 2 414 144 | 42 935 | 44 | |
| 9 | UAB "Roof line" | Šiauliai | 2 379 224 | 542 909 | 29 | |
| 10 | UAB "Uptest" | Palanga | 2 035 430 | 84 205 | 3 | |
| 11 | UAB "Esimeda" | Telšiai | 1 988 024 | 5 224 | 40 | |
| 12 | MB "LT konstrukta" | Anykščių r. sav. | 1 938 088 | 127 043 | 10 | |
| 13 | UAB "Eksika" | Vilnius | 1 936 231 | 29 102 | 27 | |
| 14 | UAB "Toskano statyba" | Kaunas | 1 855 960 | 66 439 | 26 | |
| 15 | UAB "Rietmena" | Klaipėdos r. sav. | 1 843 290 | 37 022 | 31 | |
| 16 | UAB "Damava" | Gargždai | 1 828 194 | 229 108 | 20 | |
| 17 | UAB "Nerjusta" | Marijampolė | 1 802 062 | 522 558 | 30 | |
| 18 | UAB "Bituma" | Marijampolė | 1 683 583 | 60 090 | 24 | |
| 19 | UAB "LAKEDĖ" | Vilnius | 1 582 944 | −174 959 | 32 | |
| 20 | UAB "AUDKESTA" | Ignalinos r. sav. | 1 396 575 | 20 179 | 9 | |
| 21 | Uždaroji akcinė bendrovė "Sedonita" | Kaunas | 1 340 309 | 11 774 | 10 | |
| 22 | UAB "M&M projektai" | Kaunas | 1 246 710 | 10 271 | 4 | |
| 23 | UAB "Vinulta" | Šilutė | 1 194 559 | 65 571 | 19 | |
| 24 | UAB "Stogdesta" | Šilutė | 1 160 117 | 73 415 | 8 | |
| 25 | UAB "Eurokas LT" | Vilniaus r. sav. | 1 147 910 | 114 167 | 23 | |
| 26 | MB "Nendriniai stogai" | Jonava | 1 093 478 | 69 382 | 16 | |
| 27 | UAB "Stogranga" | Kaunas | 893 777 | 153 545 | 4 | |
| 28 | UAB "Šiltas stogas" | Marijampolė | 868 383 | 37 037 | 11 | |
| 29 | UAB "TOMALDRAS" | Kaišiadorių r. sav. | 866 125 | −20 282 | 26 | |
| 30 | UAB "Professional Masters Group" | Klaipėda | 794 202 | −115 456 | 10 | |
| 31 | Uždaroji akcinė bendrovė "SAUDEMA" | Vilnius | 790 404 | 58 738 | 13 | |
| 32 | UAB "VT group" | Vilnius | 749 219 | 103 114 | 8 | |
| 33 | UAB "Stogmonta" | Šiauliai | 726 730 | 174 440 | 12 | |
| 34 | UAB "Rangera" | Kaunas | 711 866 | 35 297 | 11 | |
| 35 | UAB "Geimsta" | Vilnius | 682 868 | 99 142 | 11 | |
| 36 | UAB "STOGDANGA" | Vilnius | 676 030 | −62 909 | 5 | |
| 37 | UAB "Dinlasta" | Vilnius | 675 258 | 38 853 | 11 | |
| 38 | UAB "Verslo gama" | Kazlų Rūdos sav. | 665 358 | 4 507 | 17 | |
| 39 | UAB "Sandarus stogas" | Vilnius | 664 929 | 4 845 | 11 | |
| 40 | MB "Sdk projektai" | Vilnius | 650 479 | 242 | 12 | |
| 41 | Uždaroji akcinė bendrovė "ALTERNOS STATYBOS" | Vilnius | 647 062 | 51 765 | 6 | |
| 42 | UAB "Simpeksa" | Gargždai | 629 508 | 2 547 | 16 | |
| 43 | UAB "Stogų ekspertai" | Vilnius | 610 426 | 41 105 | 9 | |
| 44 | UAB "Mijan impeks" | Vilniaus r. sav. | 595 427 | 38 096 | 10 | |
| 45 | MB AVStogai | Vilnius | 589 303 | 57 629 | 5 | |
| 46 | UAB "Skardinukas" | Šiaulių r. sav. | 576 057 | 74 785 | 5 | |
| 47 | UAB "LUKARNA" | Vilniaus r. sav. | 567 647 | 449 | 7 | |
| 48 | UAB "PRAGMITA" | Elektrėnų sav. | 548 335 | 116 223 | 11 | |
| 49 | UAB "Skardeka" | Kretingos r. sav. | 537 958 | 54 720 | 6 | |
| 50 | UAB "STALESTA" | Vilnius | 530 187 | −283 134 | 14 | |
| 51 | UAB "Stogų šalies statyba" | Vilnius | 528 944 | −5 607 | — | |
| 52 | Uždaroji akcinė bendrovė "STELALITA" | Vilnius | 511 333 | 18 160 | 12 | |
| 53 | UAB "Redlita" | Gargždai | 490 975 | 23 941 | 9 | |
| 54 | UAB LinGroup-System | Kaunas | 488 123 | 93 624 | 9 | |
| 55 | UAB Top solutions | Vilniaus r. sav. | 487 213 | 139 218 | 8 | |
| 56 | UAB "Stogaga" | Kauno r. sav. | 440 665 | 87 754 | 3 | |
| 57 | UAB "Stogdenga" | Vilnius | 430 017 | 1 773 | 14 | |
| 58 | MB "Mda ranga" | Kaunas | 427 341 | 4 775 | 4 | |
| 59 | MB "Lino darbai" | Kauno r. sav. | 413 593 | 96 406 | 8 | |
| 60 | UAB "Disema" | Kaunas | 383 720 | 3 087 | 8 | |
| 61 | UAB "Erisona" | Vilnius | 363 466 | 14 650 | 9 | |
| 62 | MB "Stoglita" | Šiauliai | 361 328 | 6 293 | 4 | |
| 63 | UAB "Skardinimas" | Klaipėdos r. sav. | 358 675 | 6 344 | 3 | |
| 64 | Uždaroji akcinė bendrovė "REMO" | Vilnius | 352 468 | 2 064 | 6 | |
| 65 | UAB "Vizbaras ir ko" | Utena | 345 040 | −27 223 | 12 | |
| 66 | MB "Budresta" | Klaipėda | 331 163 | −1 123 | 5 | |
| 67 | MB "Stogius" | Kaunas | 329 921 | 27 633 | — | |
| 68 | MB Lipontis | Vilniaus r. sav. | 299 605 | 3 515 | 5 | |
| 69 | UAB "Emonter" | Vilnius | 298 299 | 191 | 13 | |
| 70 | UAB "Darmin" | Vilnius | 293 870 | 77 963 | 3 | |
| 71 | UAB MSB HAUS | Elektrėnų sav. | 285 882 | 67 870 | 7 | — |
| 72 | UAB "Arsavila" | Gargždai | 284 412 | 54 358 | — | |
| 73 | MB "Andjusta statyba" | Šilutės r. sav. | 284 274 | 52 844 | 5 | |
| 74 | UAB "MKOR" | Vilnius | 274 480 | −3 310 | 2 | |
| 75 | MB "Skardininko dirbtuvė" | Kaišiadorių r. sav. | 270 588 | 14 000 | 1 | |
| 76 | UAB "Kelgera" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 267 710 | 7 615 | — | |
| 77 | UAB "STOGRESTA" | Kaunas | 266 899 | −4 660 | 3 | |
| 78 | UAB "Drimstoga" | Vilniaus r. sav. | 265 849 | 4 412 | 5 | |
| 79 | UAB "Rufsitas" | Vilnius | 264 469 | −17 159 | — | |
| 80 | UAB "Autopus" | Panevėžio r. sav. | 263 164 | 14 802 | 10 | |
| 81 | UAB "Stogenta" | Alytus | 259 017 | −29 993 | 8 | |
| 82 | UAB "Domstatus" | Kaišiadorių r. sav. | 254 366 | 6 817 | 3 | |
| 83 | MB "Domulis" | Naujoji Akmenė | 254 105 | 14 275 | 6 | |
| 84 | UAB "Arinstata" | Vilnius | 253 997 | 1 453 | 8 | |
| 85 | MB "Daveda" | Šalčininkai | 253 436 | −62 454 | 8 | |
| 86 | UAB "Stogandra" | Gargždai | 252 402 | 33 355 | 5 | |
| 87 | UAB "Ramutė" | Tauragė | 252 393 | 1 393 | 10 | |
| 88 | MB "Skardesta" | Šalčininkų r. sav. | 249 521 | 24 617 | 6 | |
| 89 | Uždaroji akcinė bendrovė "Straiginta" | Alytus | 242 681 | 12 518 | 8 | |
| 90 | UAB "Spintera" | Vilniaus r. sav. | 241 289 | 25 081 | 3 | |
| 91 | Uždaroji akcinė bendrovė "VILNIAUS STOGAI" | Vilnius | 234 270 | 10 829 | 9 | |
| 92 | UAB "Stetava" | Akmenės r. sav. | 233 999 | 29 355 | 11 | |
| 93 | UAB "Deniras" | Kaunas | 222 341 | −1 053 | 13 | |
| 94 | MB "Brolių stogas" | Kaunas | 213 637 | 34 956 | 4 | |
| 95 | MB "Gidrana" | Vilnius | 203 644 | 28 757 | 2 | |
| 96 | UAB "Hidrostopas" | Vilnius | 203 204 | −21 774 | 2 | |
| 97 | MB "Kajara" | Kauno r. sav. | 195 049 | 34 762 | 2 | |
| 98 | UAB "KAILASH" | Vilnius | 193 395 | 61 533 | 6 | |
| 99 | MB TK Projektai | Vilnius | 182 478 | −4 914 | 3 | |
| 100 | MB "Stogiukas" | Prienai | 182 402 | 33 940 | 1 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kaunas | 44 | 34 089 194 | 159 | 6,0% |
| Vilnius | 60 | 25 887 637 | 431 | 5,7% |
| Gargždai | 10 | 10 805 763 | 113 | 4,9% |
| Klaipėda | 8 | 6 855 664 | 63 | 0,8% |
| Marijampolė | 4 | 4 507 944 | 72 | 3,9% |
| Vilniaus r. sav. | 16 | 4 006 396 | 73 | 2,0% |
| Švenčionys | 2 | 3 978 368 | 27 | 1,4% |
| Šiauliai | 9 | 3 897 198 | 54 | 11,5% |
| Klaipėdos r. sav. | 9 | 2 658 697 | 41 | 1,8% |
| Šilutė | 7 | 2 612 848 | 33 | 5,9% |
| Palanga | 2 | 2 035 430 | 3 | 4,1% |
| Telšiai | 2 | 1 988 024 | 40 | 0,3% |
| Kaišiadorių r. sav. | 5 | 1 523 954 | 32 | 3,9% |
| Ignalinos r. sav. | 1 | 1 396 575 | 9 | 1,4% |
| Kauno r. sav. | 14 | 1 324 409 | 17 | 20,2% |
| Jonava | 1 | 1 093 478 | 16 | 6,3% |
| Elektrėnų sav. | 3 | 933 642 | 21 | 21,2% |
| Alytus | 6 | 850 006 | 29 | 0,7% |
| Kazlų Rūdos sav. | 2 | 844 370 | 21 | 5,8% |
| Kretingos r. sav. | 3 | 726 392 | 12 | 10,2% |
| Šiaulių r. sav. | 3 | 679 921 | 9 | 13,0% |
| Utena | 2 | 450 519 | 18 | −8,3% |
| Panevėžio r. sav. | 5 | 410 119 | 17 | 5,6% |
| Pasvalio r. sav. | 2 | 340 518 | 6 | 16,5% |
| Šilutės r. sav. | 2 | 327 550 | 7 | 10,1% |
| Šalčininkai | 2 | 322 520 | 10 | 15,3% |
| Naujoji Akmenė | 1 | 254 105 | 6 | 5,6% |
| Šalčininkų r. sav. | 2 | 251 906 | 6 | 9,9% |
| Prienai | 2 | 215 974 | 1 | 11,8% |
| Telšių r. sav. | 2 | 138 112 | 5 | 6,1% |
| Skuodo r. sav. | 2 | 132 452 | 5 | −4,8% |
| Lazdijų r. sav. | 2 | 129 782 | — | 0,9% |
| Marijampolės sav. | 1 | 129 562 | 5 | 41,5% |
| Mažeikiai | 1 | 127 366 | 2 | −0,2% |
| Raseiniai | 1 | 126 378 | 1 | 33,3% |
| Zarasų r. sav. | 1 | 118 133 | — | −12,2% |
| Tauragės r. sav. | 1 | 113 205 | 1 | 14,1% |
| Rietavas | 1 | 103 297 | — | 20,1% |
| Jonavos r. sav. | 2 | 102 785 | 3 | 10,0% |
| Raseinių r. sav. | 1 | 95 360 | 5 | 10,9% |
| Kelmės r. sav. | 1 | 86 444 | 1 | 25,9% |
| Anykščių r. sav. | 2 | 78 386 | 7 | −8,0% |
| Biržai | 1 | 64 721 | — | 7,7% |
| Utenos r. sav. | 1 | 56 510 | 1 | 14,6% |
| Joniškis | 1 | 45 322 | — | 67,3% |
| Švenčionių r. sav. | 2 | 45 308 | 9 | −264,3% |
| Panevėžys | 3 | 40 268 | 2 | 19,9% |
| Vilkaviškio r. sav. | 1 | 35 688 | 1 | −70,7% |
| Akmenės r. sav. | 1 | 30 104 | 1 | 6,4% |
| Tauragė | 1 | 21 280 | — | 18,5% |
| Plungė | 1 | 13 685 | 1 | −63,7% |
| Šakiai | 1 | 10 090 | — | −21,3% |
| Joniškio r. sav. | 1 | 7 031 | — | — |
| Prienų r. sav. | 2 | 4 100 | — | — |
| Kaišiadorys | 1 | 3 475 | 2 | — |
| Kretinga | 1 | 2 227 | — | — |
| Ukmergės r. sav. | 1 | 300 | — | — |
| Varėnos r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Druskininkų sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai stogų dengimas veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių stogų dengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės stogų dengimas veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės stogų dengimas veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai stogų dengimas veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių stogų dengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės stogų dengimas veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės stogų dengimas veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai stogų dengimas veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių stogų dengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės stogų dengimas veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės stogų dengimas veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 4342 — Kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota pastatų statybos veikla
- 4300 — Specializuota statybos veikla
- 4311 — Statinių nugriovimas
- 4312 — Žemės darbai statybos aikštelėse
- 4313 — Žvalgomasis gręžimas
- 4320 — Elektros, vandentiekio ir kitos įrangos įrengimas
- 4321 — Pastatų ir statinių elektros tinklų įrengimas
- 4322 — Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas