Kitų, niekur kitur nepriskirtų, bendrosios paskirties mašinų ir įrangos gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2829)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
37
Bendra apyvarta
72,0 mln €▲ 4,8%
Darbuotojai
678
Medianinė marža
4,1%
Augimas (metinis)
+4,8%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 39 įmonių — EVRK 2829
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Chemsys" | Kauno r. sav. | 10 779 664 | 848 749 | 16 | |
| 2 | UAB "Baltic Filter" | Širvintų r. sav. | 10 725 872 | −1 185 670 | 163 | |
| 3 | Akcinė bendrovė "Fasa" | Marijampolė | 8 056 211 | 332 267 | 116 | |
| 4 | UAB "M-Filter EU" | Druskininkai | 6 699 819 | 503 843 | 71 | |
| 5 | UAB "ARIONEX LT" | Kaunas | 5 883 325 | −52 235 | 30 | |
| 6 | Uždaroji akcinė bendrovė "Traidenis" | Alytus | 4 530 285 | 147 784 | 77 | |
| 7 | Uždaroji Akcinė Bendrovė "Hans Group" | Vilniaus r. sav. | 3 875 202 | 108 662 | 18 | |
| 8 | Uždaroji akcinė bendrovė "HERMIS" | Vilnius | 3 836 193 | 198 028 | 36 | |
| 9 | Uždaroji akcinė bendrovė "Merseta" | Kauno r. sav. | 3 160 469 | 519 691 | 13 | |
| 10 | Manta CWS, UAB | Marijampolės sav. | 2 991 158 | 146 841 | 12 | |
| 11 | UAB "Feliksnavis" | Alytus | 2 810 819 | 108 381 | 34 | |
| 12 | UAB Biotechnologijos grupė | Širvintų r. sav. | 2 346 883 | 224 782 | 18 | |
| 13 | "Checkout Innovation Factory" UAB | Vilnius | 1 432 034 | 151 731 | 6 | |
| 14 | UAB "Medmeta" ir partneriai | Kaunas | 1 079 706 | 14 664 | — | — |
| 15 | UAB "Plastic Technology" | Vilniaus r. sav. | 960 802 | 36 391 | 9 | |
| 16 | "Ekomotus", UAB | Trakų r. sav. | 939 672 | 4 601 | 2 | |
| 17 | UAB "BUITEKA LT" | Kauno r. sav. | 937 256 | 48 126 | 10 | |
| 18 | UAB "Baltimecha" | Vilnius | 521 085 | 137 085 | 4 | |
| 19 | UAB "Vilntecha" | Kaunas | 490 387 | 61 382 | 3 | |
| 20 | UAB "REGRON" | Zarasų r. sav. | 482 981 | 707 954 | 5 | |
| 21 | MB "Revasa" | Panevėžio r. sav. | 467 380 | 35 489 | 6 | |
| 22 | MB Mechaniniai sprendimai | Mažeikiai | 288 321 | 42 565 | — | |
| 23 | UAB LEMEL | Klaipėdos r. sav. | 267 431 | −110 846 | 9 | |
| 24 | Uždaroji akcinė bendrovė "GAMBERA" | Kaišiadorių r. sav. | 229 634 | −135 757 | 13 | |
| 25 | UAB "Asiogrupė" | Kaunas | 198 487 | −122 660 | 8 | |
| 26 | UAB "Topas LT" | Tauragė | 160 644 | 4 232 | 2 | |
| 27 | UAB "Horas technologies" | Klaipėda | 53 965 | 1 238 | 2 | |
| 28 | UAB "Supra dictum" | Zarasų r. sav. | 47 437 | 4 849 | 2 | |
| 29 | MB "Mechmanija" | Kauno r. sav. | 39 550 | 1 304 | — | |
| 30 | UAB "Hadronas" | Zarasų r. sav. | 20 505 | 9 456 | 1 | |
| 31 | "Techlinė", UAB | Ignalinos r. sav. | 15 565 | −1 707 | 1 | |
| 32 | UAB "Velvetina" | Zarasų r. sav. | 12 500 | 6 900 | 2 | |
| 33 | UAB "Neotechas" | Kaunas | 11 489 | −45 | 1 | |
| 34 | UAB "KARTU" | Kauno r. sav. | 6 030 | −2 293 | — | — |
| 35 | UAB "Jurby Technology Operations" | Kaunas | 0 | 0 | — | |
| 36 | UAB PackTechnology | Šiauliai | 0 | 0 | — | |
| 37 | MB "Mobiliosios technikos sprendimai" | Kaunas | 0 | 0 | — | |
| 38 | UAB "Cerna" | Zarasų r. sav. | 0 | −2 865 | 1 | |
| 39 | UAB Fontėja | Kauno r. sav. | 0 | 0 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kauno r. sav. | 5 | 14 916 939 | 39 | 6,5% |
| Širvintų r. sav. | 2 | 13 072 755 | 181 | −0,7% |
| Marijampolė | 1 | 8 056 211 | 116 | 4,1% |
| Alytus | 2 | 7 341 104 | 111 | 3,6% |
| Druskininkai | 1 | 6 699 819 | 71 | 7,5% |
| Kaunas | 4 | 6 093 301 | 39 | −0,9% |
| Vilnius | 4 | 5 789 312 | 48 | 10,6% |
| Vilniaus r. sav. | 2 | 4 836 004 | 27 | 3,3% |
| Marijampolės sav. | 1 | 2 991 158 | 12 | 4,9% |
| Trakų r. sav. | 1 | 939 672 | 2 | 0,5% |
| Panevėžio r. sav. | 1 | 467 380 | 6 | 7,6% |
| Mažeikiai | 1 | 288 321 | — | 14,8% |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 229 634 | 13 | −59,1% |
| Tauragė | 1 | 160 644 | 2 | 2,6% |
| Zarasų r. sav. | 5 | 80 442 | 6 | 46,1% |
| Klaipėda | 1 | 53 965 | 2 | 2,3% |
| Ignalinos r. sav. | 1 | 15 565 | 1 | −11,0% |
| Šalčininkų r. sav. | 1 | — | — | — |
| Klaipėdos r. sav. | 1 | — | — | — |
| Šiauliai | 1 | — | 2 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, bendrosios paskirties mašinų ir įrangos gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių kitų, niekur kitur nepriskirtų, bendrosios paskirties mašinų ir įrangos gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, bendrosios paskirties mašinų ir įrangos gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, bendrosios paskirties mašinų ir įrangos gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, bendrosios paskirties mašinų ir įrangos gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių kitų, niekur kitur nepriskirtų, bendrosios paskirties mašinų ir įrangos gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, bendrosios paskirties mašinų ir įrangos gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, bendrosios paskirties mašinų ir įrangos gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių kitų, niekur kitur nepriskirtų, bendrosios paskirties mašinų ir įrangos gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, bendrosios paskirties mašinų ir įrangos gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, bendrosios paskirties mašinų ir įrangos gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2821 — Orkaičių, krosnių ir stacionariosios buitinės šildymo įrangos gamyba
- 2822 — Kėlimo ir krovimo įrangos gamyba
- 2823 — Įstaigos mašinų ir įrangos (išskyrus kompiuterius ir išorinę įrangą) gamyba
- 2824 — Variklinių rankinių įrankių gamyba
- 2825 — Nebuitinių oro kondicionavimo įrenginių gamyba
- 2811 — Variklių ir turbinų, išskyrus orlaivių, transporto priemonių ir motociklų variklius, gamyba
- 2812 — Hidraulinės energijos įrangos gamyba
- 2813 — Kitų siurblių ir kompresorių gamyba