UAB "Cerna" — įmonės kodas 304369204
- Įmonės kodas
- 304369204
- PVN nr.
- LT100010507315
- Regionas / savivaldybė
- Zarasų r. sav.
- Miestas
- Dusetos
- Adresas
- Zarasų r. sav., Dusetos, A. Vienažindžio g. 19A, LT-32308, 32308 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2829 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, bendrosios paskirties mašinų ir įrangos gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Aug 25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 33 168 | 88 904 | 20 749 | 33 322 | 9 216 | 21 201 | 40 837 | 12 538 | 0 |
| Visos pajamos | 33 168 | 88 904 | 20 749 | 33 322 | 9 216 | 21 201 | 40 837 | 12 538 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 998 | 4 357 | 0 | 0 | 0 | 3 578 | 0 | 1 901 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 16 849 | 13 165 | 16 284 | 0 | 2 635 | 0 | 2 865 |
| Grynasis pelnas | 848 | 3 607 | 0 | 0 | 0 | 3 578 | 0 | 1 901 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 16 849 | 13 165 | 16 284 | 0 | 2 635 | 0 | 2 865 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 3 | 5 | 4 | 1 | 2 | 2 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 83 | 7 179 | 6 102 | 5 791 | 6 528 | 4 717 | 2 973 | 1 889 | 1 699 |
| Trumpalaikis turtas | 19 110 | 16 090 | 10 902 | 10 501 | 5 620 | 18 235 | 43 812 | 47 532 | 45 049 |
| Visi įsipareigojimai | 15 845 | 4 700 | 34 538 | 39 432 | 51 623 | 58 717 | 85 186 | 85 920 | 86 112 |
| Nuosavas kapitalas | 3 348 | 6 955 | −9 894 | −23 059 | −39 343 | −35 765 | −38 401 | −36 499 | −39 364 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 29 NACE 2829 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Cerna" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 4 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, bendrosios paskirties mašinų ir įrangos gamyba“ veiklos srities įmonių Zarasų r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 2 865 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 86 112 €, o nuosavas kapitalas — −39 364 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, bendrosios paskirties mašinų ir įrangos gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Velvetina" | Dusetos | 12 500 | 6 900 | 2 |
| UAB "Hadronas" | Dusetos | 20 505 | 9 456 | 1 |
| UAB "Supra dictum" | Dusetos | 47 437 | 4 849 | 2 |
| UAB "Jurby Technology Operations" | Kaunas | 0 | 0 | — |
| UAB PackTechnology | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| MB "Mobiliosios technikos sprendimai" | Kaunas | 0 | 0 | — |
| UAB Fontėja | Jonučių k. | 0 | 0 | — |
| UAB "KARTU" | Ramučių k. | 6 030 | −2 293 | — |
Įtraukta į reitingus
- 24. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2023 m.
- 21. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2023 m.
- 22. vieta — Pelningiausios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, bendrosios paskirties mašinų ir įrangos gamyba veiklos srityje 2023 m.
- 22. vieta — Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, bendrosios paskirties mašinų ir įrangos gamyba veiklos srityje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 81. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 86. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, bendrosios paskirties mašinų ir įrangos gamyba veiklos srityje 2022 m.
- 25. vieta — TOP 25 įmonių kitų, niekur kitur nepriskirtų, bendrosios paskirties mašinų ir įrangos gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 80. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 84. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 97. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.
- 46. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 37. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 66. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Cerna" apyvarta?
2024 m. UAB "Cerna" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Cerna" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 2 865 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Cerna"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Cerna"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, bendrosios paskirties mašinų ir įrangos gamyba“ (EVRK 2829), įsikūrusi Dusetos, Zarasų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Cerna"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą