Nebuitinių oro kondicionavimo įrenginių gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2825)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
26
Bendra apyvarta
318,2 mln €▲ 2,7%
Darbuotojai
2 712
Medianinė marža
9,0%
Augimas (metinis)
+2,7%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 31 įmonių — EVRK 2825
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "KOMFOVENT" | Vilnius | 84 080 592 | 16 242 781 | 616 | |
| 2 | UAB FREOR LT | Vilnius | 59 356 782 | 7 857 866 | 429 | |
| 3 | UAB Systemair | Ukmergė | 48 072 556 | 8 738 632 | 278 | |
| 4 | UAB "Refra" | Elektrėnų sav. | 32 150 448 | 4 299 912 | 241 | |
| 5 | SALDA UAB | Šiauliai | 29 763 670 | 329 786 | 337 | |
| 6 | UAB "Technogaja" | Kauno r. sav. | 12 428 715 | 1 622 507 | 122 | |
| 7 | Akcinė bendrovė "Snaigė" | Alytus | 11 386 000 | −3 306 000 | 275 | |
| 8 | Deltrian, UAB | Skuodo r. sav. | 9 675 126 | 934 637 | 80 | |
| 9 | UAB Skadec LT | Vilnius | 8 673 101 | 457 673 | 69 | |
| 10 | UAB "Ygla" | Vilnius | 4 487 518 | 555 370 | 49 | |
| 11 | UAB "Ekofiltras" | Kaunas | 4 190 647 | 593 574 | 40 | |
| 12 | UAB Ergovent | Kauno r. sav. | 3 543 080 | 295 976 | 17 | |
| 13 | Uždaroji akcinė bendrovė "LEOVIRA" | Vilnius | 2 131 170 | −140 989 | 33 | |
| 14 | UAB "OXYGEN group" | Vilnius | 2 000 279 | −204 642 | 9 | |
| 15 | UAB "Šaltoji banga" | Vilnius | 1 818 094 | 5 494 | 25 | |
| 16 | UAB Elastoforce | Kaunas | 1 510 420 | 228 105 | 14 | |
| 17 | UAB "IGLU TECH" | Vilnius | 1 346 472 | −2 539 834 | 44 | |
| 18 | UAB "Sintekas" | Kaunas | 697 587 | 238 283 | 2 | |
| 19 | UAB "REFREEX" | Kaunas | 436 851 | 42 948 | 7 | |
| 20 | UAB "MALCON" | Jurbarko r. sav. | 352 713 | −14 421 | 6 | |
| 21 | UAB "Ortis LT" | Klaipėdos r. sav. | 288 026 | −45 915 | 4 | |
| 22 | UAB PROFILITA | Alytus | 160 168 | −58 091 | 10 | |
| 23 | UAB "Ekošaltis" | Kauno r. sav. | 139 088 | 32 107 | 2 | |
| 24 | Ventiva UAB | Švenčionių r. sav. | 56 885 | 13 085 | 3 | |
| 25 | Uždaroji akcinė bendrovė "Šalteklis" | Kaunas | 55 453 | −13 413 | 3 | |
| 26 | UAB "Jotalita" | Neringa | 49 996 | −35 166 | 3 | |
| 27 | UAB "Pusnis ir Ko" | Kaunas | 19 597 | −7 043 | 2 | |
| 28 | UAB InPar.eu | Vilnius | 13 931 | −9 405 | 2 | |
| 29 | UAB "Airveda" | Kauno r. sav. | 9 617 | −301 | — | — |
| 30 | UAB "RAIDOLA" | Kaunas | 0 | 0 | — | |
| 31 | UAB "FREOR" | Vilnius | 0 | 0 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 9 | 163 907 939 | 1 276 | 0,3% |
| Ukmergė | 1 | 48 072 556 | 278 | 18,2% |
| Elektrėnų sav. | 1 | 32 150 448 | 241 | 13,4% |
| Šiauliai | 1 | 29 763 670 | 337 | 1,1% |
| Kauno r. sav. | 3 | 16 110 883 | 141 | 13,1% |
| Alytus | 2 | 11 546 168 | 285 | −32,7% |
| Skuodo r. sav. | 1 | 9 675 126 | 80 | 9,7% |
| Kaunas | 6 | 6 910 555 | 68 | 12,0% |
| Švenčionių r. sav. | 1 | 56 885 | 3 | 23,0% |
| Neringa | 1 | 49 996 | 3 | −70,3% |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai nebuitinių oro kondicionavimo įrenginių gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių nebuitinių oro kondicionavimo įrenginių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės nebuitinių oro kondicionavimo įrenginių gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės nebuitinių oro kondicionavimo įrenginių gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai nebuitinių oro kondicionavimo įrenginių gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių nebuitinių oro kondicionavimo įrenginių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės nebuitinių oro kondicionavimo įrenginių gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės nebuitinių oro kondicionavimo įrenginių gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai nebuitinių oro kondicionavimo įrenginių gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių nebuitinių oro kondicionavimo įrenginių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės nebuitinių oro kondicionavimo įrenginių gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės nebuitinių oro kondicionavimo įrenginių gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2821 — Orkaičių, krosnių ir stacionariosios buitinės šildymo įrangos gamyba
- 2822 — Kėlimo ir krovimo įrangos gamyba
- 2823 — Įstaigos mašinų ir įrangos (išskyrus kompiuterius ir išorinę įrangą) gamyba
- 2824 — Variklinių rankinių įrankių gamyba
- 2829 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, bendrosios paskirties mašinų ir įrangos gamyba
- 2811 — Variklių ir turbinų, išskyrus orlaivių, transporto priemonių ir motociklų variklius, gamyba
- 2812 — Hidraulinės energijos įrangos gamyba
- 2813 — Kitų siurblių ir kompresorių gamyba