Kėlimo ir krovimo įrangos gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2822)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
27
Bendra apyvarta
67,4 mln €▼ 2,7%
Darbuotojai
531
Medianinė marža
1,0%
Augimas (metinis)
−2,7%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 31 įmonių — EVRK 2822
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "BARDUVA" | Vilnius | 13 129 283 | 1 194 867 | 130 | |
| 2 | UAB "ROTEKSAS" | Klaipėdos r. sav. | 11 065 130 | 3 740 | 29 | |
| 3 | UAB "MILVITEKA" | Klaipėdos r. sav. | 8 098 121 | 296 261 | 62 | |
| 4 | UAB "Strėlė industrial" | Mažeikiai | 7 856 433 | 613 528 | 50 | |
| 5 | BAR Baltic Production, UAB | Šiauliai | 6 957 276 | 34 842 | 32 | |
| 6 | BAR Baltic Services, UAB | Šiauliai | 4 642 903 | 741 046 | 10 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "K.T.S PRODUCTION" | Utena | 3 114 133 | −158 005 | 30 | |
| 8 | UAB "Baltic Cranes Industry" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 2 667 351 | −1 862 904 | 10 | |
| 9 | Uždaroji akcinė bendrovė "Užraktas" | Šilutė | 2 074 714 | 123 673 | 17 | |
| 10 | UAB "Stelga" | Klaipėdos r. sav. | 1 764 775 | 150 520 | 18 | |
| 11 | UAB "Pandmeta" | Rokiškio r. sav. | 1 692 893 | 28 903 | 35 | |
| 12 | UAB "Tiulmaksa" | Kaunas | 1 064 206 | 40 185 | 14 | |
| 13 | UAB "Faberis" | Kaunas | 884 363 | 10 505 | 8 | |
| 14 | MB "Inžinieriaus nauda" | Marijampolė | 766 111 | −93 322 | 4 | |
| 15 | UAB TECHNOLOGINĖ LINIJA | Elektrėnų sav. | 675 707 | 90 904 | 6 | |
| 16 | UAB "Kranų technika" | Vilnius | 672 972 | −196 161 | 9 | |
| 17 | Uždaroji akcinė bendrovė "LIŪDYNĖ" | Panevėžio r. sav. | 573 680 | −5 253 | 16 | |
| 18 | UAB "Laitecha" | Kaunas | 495 610 | −185 194 | 14 | |
| 19 | UAB "Nord Robotics" | Šiauliai | 446 541 | −71 116 | 9 | |
| 20 | UAB "MGĮ" | Mažeikių r. sav. | 437 137 | 602 | 9 | |
| 21 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dukara" | Ignalinos r. sav. | 413 805 | 305 | 12 | |
| 22 | UAB "Tvarkinga aplinka" | Klaipėdos r. sav. | 323 070 | 39 972 | 6 | |
| 23 | MB "Metalana" | Kauno r. sav. | 298 458 | 18 421 | 5 | |
| 24 | UAB "Kranservis" | Vilnius | 214 918 | 2 169 | — | |
| 25 | MB "EKODARNA" | Kaunas | 157 523 | 1 516 | 6 | |
| 26 | UAB "Hydro Mobilift Technologies" | Vilnius | 152 282 | −16 161 | 4 | |
| 27 | MB "Driezlas" | Utenos r. sav. | 44 500 | 465 | — | |
| 28 | Uždaroji akcinė bendrovė "Alytaus agrotechnika" | Alytus | 39 143 | 2 862 | 3 | |
| 29 | Uždaroji akcinė bendrovė "Baltic cranes technologies" | Vilnius | 15 796 | −9 684 | 1 | |
| 30 | UAB Liūdynės aljansas | Panevėžio r. sav. | 1 700 | −2 363 | 1 | |
| 31 | Professional Liftinstallers ProLift, UAB | Vilnius | 1 400 | 723 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Klaipėdos r. sav. | 4 | 21 251 096 | 115 | 6,1% |
| Vilnius | 3 | 13 818 051 | 140 | −29,1% |
| Šiauliai | 3 | 12 046 720 | 51 | 0,5% |
| Mažeikiai | 1 | 7 856 433 | 50 | 7,8% |
| Utena | 1 | 3 114 133 | 30 | −5,1% |
| Kaunas | 4 | 2 601 702 | 42 | 1,1% |
| Šilutė | 1 | 2 074 714 | 17 | 6,0% |
| Rokiškio r. sav. | 1 | 1 692 893 | 35 | 1,7% |
| Marijampolė | 1 | 766 111 | 4 | −12,2% |
| Elektrėnų sav. | 1 | 675 707 | 6 | 13,5% |
| Panevėžio r. sav. | 2 | 575 380 | 17 | −0,9% |
| Mažeikių r. sav. | 1 | 437 137 | 9 | 0,1% |
| Ignalinos r. sav. | 1 | 413 805 | 12 | 0,1% |
| Utenos r. sav. | 1 | 44 500 | — | 1,0% |
| Alytus | 1 | 39 143 | 3 | 7,3% |
| Vilniaus r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kėlimo ir krovimo įrangos gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių kėlimo ir krovimo įrangos gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės kėlimo ir krovimo įrangos gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kėlimo ir krovimo įrangos gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių kėlimo ir krovimo įrangos gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kėlimo ir krovimo įrangos gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kėlimo ir krovimo įrangos gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kėlimo ir krovimo įrangos gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių kėlimo ir krovimo įrangos gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kėlimo ir krovimo įrangos gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kėlimo ir krovimo įrangos gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2821 — Orkaičių, krosnių ir stacionariosios buitinės šildymo įrangos gamyba
- 2823 — Įstaigos mašinų ir įrangos (išskyrus kompiuterius ir išorinę įrangą) gamyba
- 2824 — Variklinių rankinių įrankių gamyba
- 2825 — Nebuitinių oro kondicionavimo įrenginių gamyba
- 2829 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, bendrosios paskirties mašinų ir įrangos gamyba
- 2811 — Variklių ir turbinų, išskyrus orlaivių, transporto priemonių ir motociklų variklius, gamyba
- 2812 — Hidraulinės energijos įrangos gamyba
- 2813 — Kitų siurblių ir kompresorių gamyba