Kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2599)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
330
Bendra apyvarta
366,3 mln €▼ 0,3%
Darbuotojai
4 314
Medianinė marža
3,4%
Augimas (metinis)
−0,3%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 2599
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "Lanksti linija" | Alytus | 26 893 674 | 2 208 267 | 234 | |
| 2 | UAB STANSEFABRIKKEN | Ukmergė | 26 087 202 | 761 463 | 248 | |
| 3 | UAB "MS Maritime" | Vilniaus r. sav. | 24 518 618 | 4 005 259 | 93 | |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė "STANDA" | Vilnius | 18 490 759 | 5 466 988 | 188 | |
| 5 | voestalpine Railway Systems Lietuva, UAB | Vilniaus r. sav. | 16 581 000 | 966 000 | 80 | |
| 6 | UAB "Plieno fortas" | Šiauliai | 14 063 359 | 762 772 | 169 | |
| 7 | UAB "Stengel LT" | Vilniaus r. sav. | 13 185 999 | 835 141 | 123 | |
| 8 | Lietuvos ir Vokietijos uždaroji akcinė bendrovė "STEVILA" | Marijampolės sav. | 12 497 003 | 889 604 | 172 | |
| 9 | SUBSHORE LITHUANIA UAB | Klaipėda | 10 841 683 | 1 330 645 | 80 | |
| 10 | UAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE" | Ukmergė | 8 288 094 | −181 595 | 49 | |
| 11 | UAB "ANTARA LT" | Ukmergė | 6 672 180 | 697 219 | 64 | |
| 12 | UAB "SSF" | Raseinių r. sav. | 6 478 109 | 193 571 | 79 | |
| 13 | Uždaroji akcinė bendrovė "BALTEC CNC TECHNOLOGIES" | Kaunas | 6 146 492 | 44 600 | 104 | |
| 14 | Uždaroji akcinė bendrovė "Plamega" | Šiauliai | 5 828 296 | 71 449 | 109 | |
| 15 | UAB "Nord metal" | Kaunas | 5 722 486 | 114 422 | 27 | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kauno staklės" | Kaunas | 5 655 248 | −330 259 | 148 | |
| 17 | UAB "Metallum novum" | Kaunas | 5 086 290 | 219 364 | 41 | |
| 18 | Uždaroji akcinė bendrovė Gamybinė-komercinė firma "SPARNAI" | Vilnius | 4 479 831 | 603 878 | 74 | |
| 19 | UAB "MK technika" | Vilniaus r. sav. | 4 456 229 | 135 587 | 44 | |
| 20 | UAB "MS Tubes" | Vilniaus r. sav. | 4 373 624 | −444 365 | 39 | |
| 21 | UAB "Plieno spektras" | Klaipėda | 4 372 038 | −485 416 | 61 | |
| 22 | Uždaroji akcinė bendrovė "SEIFUVA" | Utena | 4 343 340 | 122 236 | 71 | |
| 23 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dirmeta" | Kaunas | 4 054 387 | 246 590 | 74 | |
| 24 | UAB "Vakarų technologiniai sprendimai" | Klaipėda | 3 891 102 | −691 332 | 25 | |
| 25 | Uždaroji akcinė bendrovė "Ryterna" | Kaunas | 3 648 646 | 1 758 070 | 45 | |
| 26 | Forge LT Engineering, UAB | Panevėžys | 3 605 687 | 86 214 | 61 | |
| 27 | UAB "Unipuras" | Prienų r. sav. | 3 548 620 | 5 109 | 46 | |
| 28 | Forge LT, UAB | Panevėžys | 3 229 431 | 61 488 | 29 | |
| 29 | UAB "Platinum Horse" | Panevėžio r. sav. | 3 030 600 | 164 945 | 21 | |
| 30 | UAB "VISWELD" | Visagino sav. | 2 810 644 | 54 458 | 12 | |
| 31 | Uždaroji akcinė bendrovė "Algonika" | Kauno r. sav. | 2 643 588 | 91 747 | 36 | |
| 32 | UAB "InSpektras" | Vilniaus r. sav. | 2 566 798 | 602 773 | 8 | |
| 33 | UAB "AROTENA" | Kazlų Rūdos sav. | 2 489 495 | 127 032 | 24 | |
| 34 | UAB "Troimeta" | Šalčininkai | 2 474 014 | 282 616 | 25 | |
| 35 | UAB "Bos Inox" | Kaunas | 2 468 926 | −88 488 | 22 | |
| 36 | UAB "Accilema" | Plungė | 2 423 452 | 156 019 | 42 | |
| 37 | UAB "TECHRANGA" | Kauno r. sav. | 2 375 926 | 126 313 | 26 | |
| 38 | UAB "Ekstremalė" | Kaunas | 2 198 284 | 268 813 | 27 | |
| 39 | UAB "Premeta" | Panevėžys | 2 156 785 | −229 105 | 32 | |
| 40 | UAB "NIROBALT" | Vilniaus r. sav. | 2 117 082 | 3 355 | 29 | |
| 41 | Uždaroji akcinė bendrovė "VITRIMTA" | Panevėžys | 1 960 509 | 102 388 | 15 | |
| 42 | UAB "Kiruna" | Mažeikiai | 1 942 905 | 123 361 | 30 | |
| 43 | Bendra Lietuvos ir Vokietijos įmonė uždaroji akcinė bendrovė "BALTIC SIGN" | Kaunas | 1 897 865 | 169 875 | 17 | |
| 44 | Uždaroji akcinė bendrovė "Plastmė" | Kaunas | 1 803 332 | −40 699 | 43 | |
| 45 | UAB "BEK" | Vilnius | 1 576 003 | 343 778 | 10 | |
| 46 | UAB "Wilara" | Prienai | 1 529 328 | 51 752 | 23 | |
| 47 | Uždaroji akcinė bendrovė "Glori" ir Ko | Kauno r. sav. | 1 428 653 | −38 998 | 36 | |
| 48 | UAB Metalo kaprizas | Ignalinos r. sav. | 1 303 118 | 78 616 | 4 | |
| 49 | Uždaroji akcinė bendrovė "Baltijos filtrai" | Utena | 1 283 020 | 9 686 | 20 | |
| 50 | UAB "Metalo asai" | Panevėžys | 1 262 299 | 32 816 | 17 | |
| 51 | Uždaroji akcinė bendrovė "TOGA FMG" | Elektrėnų sav. | 1 241 547 | −95 329 | 18 | |
| 52 | Uždaroji akcinė bendrovė "Telrada" | Kaunas | 1 233 981 | −77 036 | 25 | |
| 53 | Uždaroji akcinė bendrovė "EUROMONTA" | Šiaulių r. sav. | 1 229 853 | 8 298 | 22 | |
| 54 | UAB "MULTIVA" | Vilnius | 1 186 370 | 529 130 | 17 | |
| 55 | UAB "Veldservisas" | Vilnius | 1 180 346 | 92 785 | 17 | |
| 56 | UAB "ALSIERA" | Ukmergė | 1 119 953 | 26 388 | 25 | |
| 57 | UAB "TECHNOTOOL" | Klaipėda | 1 100 326 | 44 674 | 20 | |
| 58 | UAB "ArtCo" | Šalčininkų r. sav. | 1 086 586 | 381 788 | 9 | |
| 59 | UAB "ANKAMEGA" | Panevėžio r. sav. | 1 063 552 | 55 963 | 7 | |
| 60 | UAB "Kevija" | Klaipėdos r. sav. | 1 029 910 | −198 424 | 19 | |
| 61 | UAB "Amekus service" | Klaipėda | 1 010 422 | 94 498 | 1 | |
| 62 | UAB "Inmetala" | Kaišiadorių r. sav. | 973 922 | 74 097 | 5 | |
| 63 | Uždaroji akcinė bendrovė "MONBLANA" | Švenčionių r. sav. | 966 210 | 26 184 | 20 | |
| 64 | UAB "HBS LT" | Panevėžys | 943 270 | 43 173 | 11 | |
| 65 | UAB "LAUKOM" | Neringa | 931 393 | 39 989 | 18 | |
| 66 | Uždaroji akcinė bendrovė "TINKLELIS" | Vilnius | 923 047 | 403 520 | 7 | |
| 67 | UAB "Colibrisodm" | Kaunas | 871 012 | −203 777 | 6 | |
| 68 | UAB "METRANGA" | Vilnius | 858 601 | 28 736 | 8 | |
| 69 | UAB "ARMAMETA" | Klaipėda | 854 262 | 11 372 | 11 | |
| 70 | UAB "ALMECHA" | Alytus | 850 989 | 59 391 | 23 | |
| 71 | Uždaroji akcinė bendrovė "DELIUVIS" IR KO | Panevėžys | 847 507 | 501 386 | 14 | |
| 72 | UAB "Metalo gamybos inžinerija" | Gargždai | 808 340 | 34 203 | — | — |
| 73 | MB "Skardos meistrai" | Klaipėda | 792 002 | 107 533 | 5 | |
| 74 | MB "Turėklita" | Vilnius | 791 260 | 46 468 | 15 | |
| 75 | MB "Moderni tvora" | Marijampolės sav. | 773 031 | 25 985 | 9 | |
| 76 | UAB "KALMETAL" | Šiauliai | 746 687 | 17 490 | 14 | |
| 77 | Uždaroji akcinė bendrovė "GEMPA" | Vilnius | 720 071 | 51 092 | 17 | |
| 78 | UAB "CESTUS" | Jonava | 694 520 | 612 | 6 | |
| 79 | UAB "Metiksa" | Kaunas | 663 620 | 108 940 | 13 | |
| 80 | VšĮ "Skubos marketingo grupė" | Vilnius | 653 711 | 138 342 | 7 | |
| 81 | Uždaroji akcinė bendrovė "Metgama" | Kaunas | 651 368 | −42 686 | 17 | |
| 82 | UAB "Ferumina" | Šiauliai | 647 251 | 53 430 | 15 | |
| 83 | UAB "Revitas" | Kelmės r. sav. | 642 811 | −16 217 | 9 | |
| 84 | UAB "Tomiksas" | Ukmergė | 638 708 | −32 059 | 6 | |
| 85 | UAB "ATP SPRENDIMAI" | Vilniaus m. sav. | 632 052 | 19 169 | 8 | |
| 86 | Techselt MB | Kauno r. sav. | 591 325 | 86 869 | — | |
| 87 | Uždaroji akcinė bendrovė "Eismo juosta" | Kaunas | 581 641 | 53 308 | 14 | |
| 88 | Uždaroji akcinė bendrovė "Hidraulinės pavaros" | Šilutė | 573 187 | 59 498 | 16 | |
| 89 | UAB DS Metal | Šiauliai | 572 288 | −49 581 | 14 | |
| 90 | UAB "CLEAN STEEL" | Šalčininkų r. sav. | 533 483 | 79 243 | 21 | |
| 91 | UAB "Tinpro" | Panevėžys | 532 790 | 17 336 | 10 | |
| 92 | MB "Vanerta" | Prienų r. sav. | 529 216 | 15 647 | 10 | |
| 93 | Uždaroji akcinė bendrovė "POLIKOPIJA" | Vilniaus r. sav. | 520 249 | 21 999 | 8 | |
| 94 | UAB "Alredis" | Kaunas | 511 787 | −107 816 | 9 | |
| 95 | UAB "Inpartas" | Ukmergė | 505 534 | 15 783 | 7 | |
| 96 | UAB "Metal service" | Kėdainių r. sav. | 469 521 | 2 871 | 9 | |
| 97 | UAB D Composites | Radviliškis | 468 227 | −532 398 | 15 | |
| 98 | UAB "Ugmeta" | Pakruojo r. sav. | 447 623 | 100 970 | 11 | |
| 99 | MB Ison LT | Vilnius | 443 595 | 44 890 | — | |
| 100 | UAB "Vidalsta" | Vilnius | 441 016 | 5 485 | 10 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilniaus r. sav. | 27 | 70 730 320 | 492 | 3,0% |
| Kaunas | 53 | 46 150 558 | 709 | 4,2% |
| Ukmergė | 7 | 43 313 737 | 400 | 2,6% |
| Vilnius | 52 | 37 468 833 | 536 | 5,8% |
| Alytus | 6 | 28 161 994 | 268 | 7,6% |
| Klaipėda | 21 | 23 850 032 | 216 | 4,5% |
| Šiauliai | 13 | 23 155 091 | 346 | 1,2% |
| Panevėžys | 17 | 16 395 404 | 224 | 4,6% |
| Marijampolės sav. | 2 | 13 270 034 | 181 | 5,2% |
| Kauno r. sav. | 18 | 9 446 710 | 141 | 5,3% |
| Raseinių r. sav. | 2 | 6 478 109 | 79 | 3,0% |
| Utena | 2 | 5 626 360 | 91 | 1,8% |
| Panevėžio r. sav. | 8 | 4 515 261 | 44 | 3,7% |
| Prienų r. sav. | 5 | 4 334 111 | 63 | −6,0% |
| Plungė | 2 | 2 845 675 | 49 | 0,8% |
| Visagino sav. | 2 | 2 810 644 | 12 | 1,9% |
| Kazlų Rūdos sav. | 2 | 2 489 555 | 24 | 5,1% |
| Šalčininkai | 2 | 2 474 014 | 25 | 11,4% |
| Mažeikiai | 5 | 2 305 737 | 40 | 6,3% |
| Šiaulių r. sav. | 7 | 2 165 288 | 52 | 2,3% |
| Šalčininkų r. sav. | 3 | 1 620 069 | 30 | 25,0% |
| Prienai | 1 | 1 529 328 | 23 | 3,4% |
| Ignalinos r. sav. | 1 | 1 303 118 | 4 | 6,0% |
| Elektrėnų sav. | 1 | 1 241 547 | 18 | −7,7% |
| Klaipėdos r. sav. | 7 | 1 236 879 | 26 | −4,9% |
| Kaišiadorių r. sav. | 4 | 1 095 010 | 10 | 5,5% |
| Neringa | 2 | 1 040 420 | 20 | 16,2% |
| Švenčionių r. sav. | 2 | 983 610 | 22 | 9,4% |
| Kelmės r. sav. | 2 | 702 101 | 11 | 39,6% |
| Jonava | 1 | 694 520 | 6 | 0,1% |
| Šilutė | 2 | 662 451 | 17 | −2,2% |
| Vilniaus m. sav. | 1 | 632 052 | 8 | 3,0% |
| Trakų r. sav. | 4 | 614 466 | 10 | 9,9% |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 469 521 | 9 | 0,6% |
| Radviliškis | 1 | 468 227 | 15 | −113,7% |
| Pakruojo r. sav. | 1 | 447 623 | 11 | 22,6% |
| Kretinga | 4 | 381 261 | 2 | 7,9% |
| Gargždai | 1 | 370 189 | 3 | 0,2% |
| Jonavos r. sav. | 3 | 346 294 | 9 | 5,7% |
| Kretingos r. sav. | 5 | 339 363 | 11 | −2,7% |
| Kupiškis | 1 | 236 732 | 12 | −10,4% |
| Tauragės r. sav. | 2 | 219 281 | 4 | −3,7% |
| Mažeikių r. sav. | 1 | 185 036 | 3 | 10,9% |
| Jurbarko r. sav. | 1 | 173 025 | — | 2,7% |
| Tauragė | 1 | 166 492 | 7 | 1,3% |
| Rokiškio r. sav. | 1 | 166 062 | — | 17,8% |
| Anykščių r. sav. | 1 | 150 595 | 1 | 8,2% |
| Ukmergės r. sav. | 2 | 138 052 | 2 | 6,0% |
| Telšiai | 2 | 128 252 | 10 | −12,2% |
| Varėnos r. sav. | 1 | 120 395 | — | 0,3% |
| Kėdainiai | 4 | 119 746 | 6 | 7,0% |
| Biržai | 1 | 110 282 | 3 | −34,7% |
| Pasvalys | 1 | 91 593 | 2 | 3,3% |
| Marijampolė | 1 | 46 174 | — | −2,9% |
| Anykščiai | 1 | 17 249 | — | −18,4% |
| Rietavas | 1 | 13 070 | — | 21,4% |
| Biržų r. sav. | 2 | 6 543 | — | — |
| Lazdijų r. sav. | 1 | 3 816 | 3 | — |
| Visaginas | 2 | 3 289 | 3 | — |
| Joniškio r. sav. | 1 | 2 900 | — | — |
| Kazlų Rūda | 1 | 871 | 1 | — |
| Zarasų r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2591 — Plieninių statinių ir panašių talpyklų gamyba
- 2592 — Lengvųjų metalų taros gamyba
- 2593 — Vielos gaminių, grandinių ir spyruoklių gamyba
- 2594 — Tvirtinimo detalių ir sriegimo mašinų gaminių gamyba
- 2500 — Metalo gaminių, išskyrus mašinas ir įrenginius, gamyba
- 2510 — Konstrukcinių metalo gaminių gamyba
- 2511 — Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba
- 2512 — Metalinių durų ir langų gamyba