Vielos gaminių, grandinių ir spyruoklių gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2593)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
13
Bendra apyvarta
130,0 mln €▼ 3,1%
Darbuotojai
773
Medianinė marža
3,8%
Augimas (metinis)
−3,1%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 14 įmonių — EVRK 2593
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "Litnaglis" | Plungės r. sav. | 81 859 589 | 12 891 146 | 287 | |
| 2 | Nosted & UAB | Utena | 18 742 906 | 538 929 | 233 | |
| 3 | UAB "Randers Reb International" | Alytus | 12 542 661 | 516 632 | 109 | |
| 4 | UAB "Kovilis" | Panevėžys | 9 181 666 | 475 770 | 43 | |
| 5 | Uždaroji akcinė bendrovė "Anykščių varis" | Anykščiai | 2 455 628 | −386 941 | 36 | |
| 6 | UAB "Milonitas" | Kaunas | 2 410 771 | −162 343 | 14 | |
| 7 | UAB "Taulidas" | Mažeikių r. sav. | 2 123 549 | 23 348 | 44 | |
| 8 | UAB "Nailtex" | Mažeikių r. sav. | 804 792 | 27 856 | 7 | |
| 9 | Uždaroji akcinė bendrovė "Anista" | Klaipėda | 687 555 | 98 931 | 10 | |
| 10 | UAB "Vinitas" | Mažeikių r. sav. | 607 378 | 16 517 | 11 | |
| 11 | UAB "METALETA" | Kaunas | 521 508 | −8 287 | 9 | |
| 12 | MB "Veltora" | Kėdainių r. sav. | 297 658 | 108 548 | 2 | |
| 13 | UAB "Plieninės spyruoklės" | Kaunas | 261 694 | 49 317 | 3 | |
| 14 | UAB "INITIUM VERUM" | Mažeikiai | 35 039 | −357 310 | 3 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Plungės r. sav. | 1 | 81 859 589 | 287 | 15,7% |
| Utena | 1 | 18 742 906 | 233 | 2,9% |
| Alytus | 1 | 12 542 661 | 109 | 4,1% |
| Panevėžys | 1 | 9 181 666 | 43 | 5,2% |
| Mažeikių r. sav. | 3 | 3 535 719 | 62 | 2,7% |
| Kaunas | 3 | 3 193 973 | 26 | −1,6% |
| Klaipėda | 1 | 687 555 | 10 | 14,4% |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 297 658 | 2 | 36,5% |
| Šilalė | 1 | — | 1 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai vielos gaminių, grandinių ir spyruoklių gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 12 įmonių vielos gaminių, grandinių ir spyruoklių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės vielos gaminių, grandinių ir spyruoklių gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai vielos gaminių, grandinių ir spyruoklių gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 12 įmonių vielos gaminių, grandinių ir spyruoklių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės vielos gaminių, grandinių ir spyruoklių gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai vielos gaminių, grandinių ir spyruoklių gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 12 įmonių vielos gaminių, grandinių ir spyruoklių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Pelningiausios įmonės vielos gaminių, grandinių ir spyruoklių gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2591 — Plieninių statinių ir panašių talpyklų gamyba
- 2592 — Lengvųjų metalų taros gamyba
- 2594 — Tvirtinimo detalių ir sriegimo mašinų gaminių gamyba
- 2599 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamyba
- 2500 — Metalo gaminių, išskyrus mašinas ir įrenginius, gamyba
- 2510 — Konstrukcinių metalo gaminių gamyba
- 2511 — Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba
- 2512 — Metalinių durų ir langų gamyba