Vadaktų kaimo bendruomenė — įmonės kodas 171772133

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
171772133
PVN nr.
171772133
Regionas / savivaldybė
Radviliškio r. sav.
Miestas
Vadaktų mstl.
Adresas
Radviliškio r. sav., Sidabravo apylinkės sen., Vadaktų mstl. Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Tue Dec 02
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
5 434 € 209,5%
Grynasis pelnas (2024)
2 986 € 433,2%
Grynojo pelno marža
55,0%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−2 tūkst.−1 tūkst.01 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos06351 2259606 4345421 1855681 7565 434
Visos pajamos06351 2259606 4345421 1855681 7565 434
Pelnas prieš mokesčius0000000745602 986
Nuostolis prieš mokesčius00001031 145107000
Grynasis pelnas0000000745602 986
Grynasis nuostolis00001031 145107000
Ilgalaikis turtas4143322501685 4954 2933 0321 9127920
Trumpalaikis turtas2 4122 2292 6002 5682 9302 8083 3413 3683 8404 168
Visi įsipareigojimai0000000000
Nuosavas kapitalas2 8262 5612 8502 7368 4257 1016 3735 2804 6324 168

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
55,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
71,6%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Vadaktų kaimo bendruomenė 2024 m. nurodė 5 434 € apyvartą, tai yra 209,5% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 25 vietą tarp 53 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Radviliškio r. sav.. Įmonė uždirbo 2 986 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 55,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 4 168 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
Asociacija "Šeduviai"Šeduva5 9190
Grinkiškio bendruomenėGrinkiškis6 4330
Alksniupių pagrindinės mokyklos bendruomenės klubas "Alksniai"Alksniupių k.4 303533
Asociacija "Acokavų bendruomenė"Acokavų k.4 2450
Pociūnėlių miestelio bendruomenėPociūnėlių mstl.6 640−1 6165
Asociacija "Vaitiekūnų bendruomenė"Vaitiekūnų k.3 6040
MIEŽAIČIŲ KAIMO BENDRUOMENĖMiežaičių k.3 5300
PAKALNIŠKIŲ KAIMO BENDRUOMENĖPakalniškių k.2 786278

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Vadaktų kaimo bendruomenė apyvarta?

2024 m. Vadaktų kaimo bendruomenė nurodė 5 434 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Vadaktų kaimo bendruomenė dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 2 986 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 55,0%.

Kokia veikla užsiima Vadaktų kaimo bendruomenė?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Vadaktų mstl., Radviliškio r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą