Pociūnėlių miestelio bendruomenė — įmonės kodas 171491232
- Įmonės kodas
- 171491232
- PVN nr.
- 171491232
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškio r. sav.
- Miestas
- Pociūnėlių mstl.
- Adresas
- Radviliškio r. sav., Skėmių sen., Pociūnėlių mstl., Dotnuvos g. 7, LT-82302, 82302 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu Jan 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 58 221 | 15 031 | 15 390 | 34 795 | 33 968 | 34 707 | 52 410 | 56 563 | 90 245 | 6 640 |
| Visos pajamos | 58 221 | 15 031 | 15 390 | 34 795 | 33 968 | 34 707 | 52 410 | 56 563 | 90 245 | 6 640 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 4 116 | 8 736 | 0 | 3 460 | 2 163 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 032 | 0 | 0 | 22 372 | 6 509 | 1 616 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 3 499 | 8 130 | 0 | 2 941 | 1 839 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 032 | 0 | 0 | 22 372 | 6 509 | 1 616 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 6 | 5 |
| Ilgalaikis turtas | 11 872 | 9 234 | 4 397 | 5 055 | 11 056 | 11 910 | 8 440 | 54 972 | 53 134 | 51 295 |
| Trumpalaikis turtas | 9 633 | 18 814 | 29 735 | 37 157 | 28 815 | 29 070 | 35 934 | 6 205 | 6 528 | 6 830 |
| Visi įsipareigojimai | 2 | 0 | 656 | 0 | 2 415 | 583 | 447 | 39 961 | 4 302 | 6 221 |
| Nuosavas kapitalas | 21 503 | 21 503 | 31 547 | 0 | 0 | 8 538 | 10 377 | −10 075 | −16 584 | −9 444 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Pociūnėlių miestelio bendruomenė 2024 m. nurodė 6 640 € apyvartą, tai yra 92,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 22 vietą tarp 53 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Radviliškio r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 1 616 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, tai yra 16,7% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 6 221 €, o nuosavas kapitalas — −9 444 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Grinkiškio bendruomenė | Grinkiškis | 6 433 | 0 | — |
| Asociacija "Šeduviai" | Šeduva | 5 919 | 0 | — |
| Vadaktų kaimo bendruomenė | Vadaktų mstl. | 5 434 | 2 986 | — |
| Pakiršinio kaimo bendruomenė | Pakiršinio k. | 8 819 | 335 | — |
| Pašušvio bendruomenė | Pašušvio mstl. | 8 942 | 0 | — |
| Alksniupių pagrindinės mokyklos bendruomenės klubas "Alksniai" | Alksniupių k. | 4 303 | 533 | — |
| Asociacija "Acokavų bendruomenė" | Acokavų k. | 4 245 | 0 | — |
| Asociacija "Vaitiekūnų bendruomenė" | Vaitiekūnų k. | 3 604 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Radviliškio r. sav.) 2024 m.
- 88. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Radviliškio r. sav.) 2023 m.
- 3. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Radviliškio r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 82. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 98. vieta — Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Pociūnėlių miestelio bendruomenė apyvarta?
2024 m. Pociūnėlių miestelio bendruomenė nurodė 6 640 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Pociūnėlių miestelio bendruomenė dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 616 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Pociūnėlių miestelio bendruomenė?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Pociūnėlių miestelio bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Pociūnėlių mstl., Radviliškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Pociūnėlių miestelio bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą