Uždaroji akcinė bendrovė GIRKALNIO KIAULIŲ KOMPLEKSAS — įmonės kodas 142003527
- Įmonės kodas
- 142003527
- PVN nr.
- LT420035219
- Regionas / savivaldybė
- Raseinių r. sav.
- Miestas
- Bakaičių k. 1
- Adresas
- Raseinių r. sav., Girkalnio sen., Bakaičių k. 1, LT-60234, 60234 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 0146 — Kiaulių auginimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Jun 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 412 450 | 2 480 692 | 2 708 401 | 2 286 549 | 2 759 892 | 2 712 874 | 2 048 134 | 2 035 013 | 145 750 | 8 910 |
| Visos pajamos | 2 412 450 | 2 480 692 | 2 708 401 | 2 286 549 | 2 759 892 | 2 712 874 | 2 048 134 | 2 035 013 | 145 750 | 8 910 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 89 587 | 198 262 | 0 | 83 853 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 171 328 | 0 | 0 | 197 091 | 0 | 56 218 | 165 377 | 15 461 | 51 187 | 222 082 |
| Grynasis pelnas | 0 | 89 175 | 196 720 | 0 | 80 987 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 170 555 | 0 | 0 | 194 420 | 0 | 44 908 | 153 490 | 3 574 | 39 300 | 210 195 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 31 | 28 | 28 | 28 | 24 | 6 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 1 258 276 | 1 488 876 | 1 334 690 | 1 179 999 | 1 586 162 | 1 478 072 | 1 390 113 | 1 281 497 | 1 164 677 | 1 059 531 |
| Trumpalaikis turtas | 70 730 | 3 306 112 | 3 468 880 | 3 195 210 | 3 009 809 | 2 709 359 | 877 326 | 639 862 | 571 180 | 548 115 |
| Visi įsipareigojimai | 2 433 409 | 2 790 755 | 2 626 958 | 2 416 271 | 2 046 002 | 1 692 940 | 1 883 235 | 1 547 601 | 1 412 046 | 1 256 557 |
| Nuosavas kapitalas | −424 128 | 1 934 199 | 2 130 889 | 1 936 469 | 2 415 907 | 389 414 | 235 924 | 232 350 | 193 050 | 234 502 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 434 400 | 434 400 | 434 400 | 434 400 | 434 400 | 434 400 | 434 400 | 434 400 | 434 400 | 434 400 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 20 NACE 0146 įmonių (2024).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė GIRKALNIO KIAULIŲ KOMPLEKSAS 2024 m. nurodė 8 910 € apyvartą, tai yra 93,9% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kiaulių auginimas“ veiklos srities įmonių Raseinių r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 210 195 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 66,7% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 256 557 €, o nuosavas kapitalas — 234 502 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kiaulių auginimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Agrarė" | Akmenė | 14 000 | 5 249 | 2 |
| Varėnos rajono Strielčiškių žemės ūkio bendrovė | Zakorių k. 4 | 2 040 | 430 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Merkio agrofirma" | Sakalų k. | 24 722 | 7 179 | 2 |
| Kooperatinė bendrovė "Rėžis" | Rėžiūkų k. 5A | 38 880 | 12 690 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės žemės ūkis veiklos srityje 2024 m.
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai kiaulių auginimas veiklos srityje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — TOP 22 įmonių kiaulių auginimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Didžiausi darbdaviai žemės ūkis veiklos srityje (Raseinių r. sav.) 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 6. vieta — Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 12. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės žemės ūkis veiklos srityje 2023 m.
- 15. vieta — Didžiausi darbdaviai kiaulių auginimas veiklos srityje 2023 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai žemės ūkis veiklos srityje (Raseinių r. sav.) 2023 m.
- 18. vieta — TOP 24 įmonių kiaulių auginimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės žemės ūkis veiklos srityje 2023 m.
- 87. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai kiaulių auginimas veiklos srityje 2022 m.
- 10. vieta — TOP 24 įmonių kiaulių auginimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 10. vieta — Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — Didžiausi darbdaviai Raseinių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 42. vieta — Didžiausios Raseinių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 33. vieta — Didžiausi darbdaviai Raseinių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 35. vieta — Didžiausios Raseinių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 25. vieta — Didžiausios Raseinių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 31. vieta — Didžiausi darbdaviai Raseinių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 41. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 32 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 19. vieta — Didžiausios Raseinių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 29. vieta — Didžiausi darbdaviai Raseinių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 34. vieta — Pelningiausios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė GIRKALNIO KIAULIŲ KOMPLEKSAS apyvarta?
2024 m. Uždaroji akcinė bendrovė GIRKALNIO KIAULIŲ KOMPLEKSAS nurodė 8 910 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė GIRKALNIO KIAULIŲ KOMPLEKSAS dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 210 195 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Uždaroji akcinė bendrovė GIRKALNIO KIAULIŲ KOMPLEKSAS?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė GIRKALNIO KIAULIŲ KOMPLEKSAS?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kiaulių auginimas“ (EVRK 0146), įsikūrusi Bakaičių k. 1, Raseinių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė GIRKALNIO KIAULIŲ KOMPLEKSAS?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą