Raseinių r. sav. įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
592
Bendra apyvarta
493,2 mln €▲ 10,6%
Darbuotojai
3 815
Medianinė marža
2,8%
Augimas (metinis)
+10,6%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Raseinių r. sav.: TOP 100 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lietuvos ir Norvegijos uždaroji akcinė bendrovė "NORVELITA" | Raseinių r. sav. | 159 030 582 | 11 019 026 | 418 | |
| 2 | UAB "Naftrus" | Raseinių r. sav. | 50 300 847 | 743 574 | 48 | |
| 3 | UAB "AGROAVES GROUP" | Raseinių r. sav. | 34 531 682 | −540 452 | 42 | |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė "Danspin" | Raseinių r. sav. | 19 010 916 | 1 465 529 | 459 | |
| 5 | UAB "Bordena" | Raseinių r. sav. | 17 814 381 | 1 144 408 | 122 | |
| 6 | UAB "Camira Fabrics" | Raseinių r. sav. | 16 318 736 | 281 925 | 159 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "Raskafas" | Raseinių r. sav. | 15 215 426 | 408 919 | 41 | |
| 8 | UAB "Ariogalos grūdai" | Raseinių r. sav. | 14 423 304 | 733 098 | 34 | |
| 9 | UAB "Girojus" | Raseinių r. sav. | 10 965 302 | 672 795 | 29 | |
| 10 | Uždaroji akcinė bendrovė "JONDARA" | Raseinių r. sav. | 9 109 205 | 1 040 421 | 27 | |
| 11 | UAB "SSF" | Raseinių r. sav. | 6 478 109 | 193 571 | 79 | |
| 12 | UAB "Medieva" | Raseinių r. sav. | 6 102 484 | 185 509 | 52 | |
| 13 | UAB "Kubilų pasaulis" | Raseinių r. sav. | 5 424 989 | 1 149 577 | 54 | |
| 14 | UAB "LITSPIN" | Raseinių r. sav. | 4 975 000 | 186 000 | 62 | |
| 15 | UAB "Sparkus" | Raseinių r. sav. | 4 558 411 | 240 732 | 33 | |
| 16 | Raseinių rajono žemės ūkio bendrovė "Trys malūnai" | Raseinių r. sav. | 3 689 359 | 80 097 | 8 | |
| 17 | UAB "RIMDALĖ" | Raseinių r. sav. | 3 440 957 | 129 867 | 27 | |
| 18 | UAB "NS Trading" | Raseinių r. sav. | 3 374 741 | −657 272 | 132 | |
| 19 | Žemės ūkio kooperatyvas "Dubysa agro" | Raseinių r. sav. | 3 337 237 | 197 990 | 9 | |
| 20 | Uždaroji akcinė bendrovė "Prabauda" | Raseinių r. sav. | 3 330 653 | 112 535 | 20 | |
| 21 | UAB "IMPLANTERA" | Raseinių r. sav. | 3 220 008 | 927 907 | 37 | |
| 22 | UAB "AV automobiliai" | Raseinių r. sav. | 3 196 223 | −252 524 | 7 | |
| 23 | Valstybės įmonė Raseinių miškų urėdija | Raseinių r. sav. | 2 924 890 | 189 375 | — | |
| 24 | UAB "Vigatas" | Raseinių r. sav. | 2 796 151 | 3 710 | 26 | |
| 25 | UAB "Rivaka" | Raseinių r. sav. | 2 769 166 | 23 119 | 64 | |
| 26 | UAB "AUGA Raseiniai" | Raseinių r. sav. | 2 727 860 | −662 506 | 2 | |
| 27 | Raseinių rajono Kalnujų žemės ūkio bendrovė | Raseinių r. sav. | 2 719 783 | 147 968 | 43 | |
| 28 | UAB "Grizlis LT" | Raseinių r. sav. | 2 570 375 | 93 566 | 24 | |
| 29 | Uždaroji akcinė bendrovė "Rolandris" | Raseinių r. sav. | 2 498 490 | −49 975 | 46 | |
| 30 | UAB "Medaus pirkliai" | Raseinių r. sav. | 2 374 090 | 262 771 | 11 | |
| 31 | UAB "Linvida" | Raseinių r. sav. | 2 337 187 | 53 598 | 21 | |
| 32 | UAB "Brosta" | Raseinių r. sav. | 2 316 625 | −126 707 | 80 | |
| 33 | Raseinių ūkiai, Kooperatinė bendrovė | Raseinių r. sav. | 2 284 272 | −291 218 | 45 | |
| 34 | ŽŪB "AUGA Dumšiškės" | Raseinių r. sav. | 2 261 607 | −407 649 | 1 | |
| 35 | Kooperatinė bendrovė "Žemynos pienelis" | Raseinių r. sav. | 2 135 937 | −637 365 | 1 | |
| 36 | Kooperatinė bendrovė "Medeinos pienas" | Raseinių r. sav. | 1 984 191 | −382 812 | 1 | |
| 37 | UAB "TEKSRENA" | Raseinių r. sav. | 1 978 971 | 4 423 | 45 | |
| 38 | Uždaroji akcinė bendrovė "Raseinių žuvininkystė" | Raseinių r. sav. | 1 958 373 | 751 593 | 41 | |
| 39 | UAB "Rodarta" | Raseinių r. sav. | 1 934 534 | 44 343 | 38 | |
| 40 | UAB Vairuojame.LT mokymo centras | Raseinių r. sav. | 1 892 200 | −127 628 | 37 | |
| 41 | Raseinių rajono žemės ūkio bendrovė "Dainava" | Raseinių r. sav. | 1 840 036 | 291 483 | 14 | |
| 42 | Kooperatyvas "Rugio broliai" | Raseinių r. sav. | 1 817 215 | 236 710 | 9 | — |
| 43 | UAB "Agronuoma" | Raseinių r. sav. | 1 801 665 | −412 215 | 1 | |
| 44 | UAB "Vudlita" | Raseinių r. sav. | 1 660 357 | 42 768 | 16 | |
| 45 | Uždaroji akcinė bendrovė "Sūkuriškės" | Raseinių r. sav. | 1 628 682 | 168 586 | 41 | |
| 46 | UAB "Laudomeda" | Raseinių r. sav. | 1 536 332 | 160 026 | 14 | |
| 47 | Uždaroji akcinė bendrovė "ARIFARMA" | Raseinių r. sav. | 1 493 443 | −70 729 | 12 | |
| 48 | Kooperatinė bendrovė "Šventosios pievos" | Raseinių r. sav. | 1 492 951 | 46 319 | 1 | |
| 49 | UAB BUCI | Raseinių r. sav. | 1 491 555 | −1 198 | 20 | |
| 50 | MB "GP paslaugos" | Raseinių r. sav. | 1 442 651 | 211 512 | 12 | |
| 51 | Uždaroji akcinė bendrovė "Julisa" | Raseinių r. sav. | 1 396 292 | −283 527 | 19 | |
| 52 | Kooperatinė bendrovė "AgroMilk" | Raseinių r. sav. | 1 370 835 | −250 201 | 1 | |
| 53 | UAB DALAUDAS AGRO | Raseinių r. sav. | 1 364 202 | 61 373 | 4 | |
| 54 | UAB "Ariogalos statyba" | Raseinių r. sav. | 1 363 193 | 1 713 | — | |
| 55 | UAB "RAIMELITA" | Raseinių r. sav. | 1 349 647 | 44 258 | 16 | |
| 56 | Kooperatinė bendrovė "Juodmargėlis" | Raseinių r. sav. | 1 335 328 | −424 691 | 1 | |
| 57 | UAB RWP Lithuania | Raseinių r. sav. | 1 310 798 | 61 370 | 1 | |
| 58 | Uždaroji akcinė bendrovė "Murameda" | Raseinių r. sav. | 1 308 325 | −46 867 | 17 | |
| 59 | UAB "Ulesta" | Raseinių r. sav. | 1 202 661 | −111 416 | 15 | |
| 60 | UAB Baltic Q | Raseinių r. sav. | 1 175 543 | 13 405 | 2 | |
| 61 | UAB "Arrow wood" | Raseinių r. sav. | 1 166 689 | 66 624 | 11 | — |
| 62 | UAB "Autmeta" | Raseinių r. sav. | 1 166 006 | 101 572 | 14 | |
| 63 | UAB "Bugusta" | Raseinių r. sav. | 1 148 987 | −73 873 | 7 | |
| 64 | UAB "Unipresta" | Raseinių r. sav. | 1 130 832 | 14 056 | 35 | |
| 65 | ŽŪB Dumšiškių ekologinis ūkis | Raseinių r. sav. | 1 103 179 | −271 267 | 1 | |
| 66 | UAB "Foresteco" | Raseinių r. sav. | 1 057 753 | −9 441 | 3 | |
| 67 | UAB "Ismeka" | Raseinių r. sav. | 1 009 057 | 14 686 | 1 | |
| 68 | Uždaroji akcinė bendrovė "RW PRODUKTAI" | Raseinių r. sav. | 941 890 | −39 578 | 12 | |
| 69 | UAB "Biogrūdai" | Raseinių r. sav. | 917 178 | −206 997 | 4 | |
| 70 | UAB "Sandja" | Raseinių r. sav. | 911 103 | 11 049 | 9 | |
| 71 | UAB "Ecosta" | Raseinių r. sav. | 905 299 | −32 063 | 11 | |
| 72 | UAB Swedproffi | Raseinių r. sav. | 895 123 | 11 036 | 22 | |
| 73 | UAB "Viduklės briketai" | Raseinių r. sav. | 891 449 | 83 819 | 11 | |
| 74 | Uždaroji akcinė bendrovė "Loskana" | Raseinių r. sav. | 873 295 | 32 620 | 20 | |
| 75 | Raseinių žemės ūkio bendrovė "Šlyna" | Raseinių r. sav. | 867 700 | −42 291 | 10 | |
| 76 | Individuali įmonė | Raseinių r. sav. | 866 692 | 25 756 | 11 | — |
| 77 | MB "Kodas devyni" | Raseinių r. sav. | 850 560 | 77 388 | — | |
| 78 | UAB "Aragela" | Raseinių r. sav. | 848 496 | 17 239 | 14 | |
| 79 | UAB "Medvirsta" | Raseinių r. sav. | 845 816 | 32 986 | 10 | |
| 80 | UAB "Perfektika" | Raseinių r. sav. | 837 395 | −209 842 | 6 | |
| 81 | UAB Gastro Group | Raseinių r. sav. | 833 095 | −115 369 | 28 | |
| 82 | Gėluvos ūkiai, Kooperatinė bendrovė | Raseinių r. sav. | 813 370 | −457 413 | 24 | |
| 83 | UAB "NIKOLA" | Raseinių r. sav. | 810 932 | 28 467 | 29 | |
| 84 | UAB "Šilaupė" | Raseinių r. sav. | 782 254 | 36 822 | 8 | |
| 85 | UAB HAKUNA | Raseinių r. sav. | 763 078 | −260 206 | 8 | |
| 86 | Raseinių rajono Pakautų žemės ūkio bendrovė | Raseinių r. sav. | 757 068 | −220 702 | 8 | |
| 87 | Kooperatinė bendrovė "Didžiuliai" | Raseinių r. sav. | 753 512 | 23 050 | 7 | |
| 88 | UAB "Viduklės granulės" | Raseinių r. sav. | 734 170 | 18 085 | 8 | |
| 89 | UAB "Arcusa" | Raseinių r. sav. | 728 313 | 49 577 | 11 | |
| 90 | UAB Green wave spa | Raseinių r. sav. | 722 477 | 8 558 | 18 | — |
| 91 | UAB "VĖJO RESPUBLIKA" | Raseinių r. sav. | 719 353 | 21 320 | 16 | |
| 92 | UAB "Medinis kampas" | Raseinių r. sav. | 688 141 | 148 608 | 3 | |
| 93 | UAB "Ariogalos statybinės konstrukcijos" | Raseinių r. sav. | 681 075 | −72 875 | 25 | |
| 94 | UAB ELA Fiberplast | Raseinių r. sav. | 675 109 | −249 730 | 8 | |
| 95 | UAB "VIMADA" | Raseinių r. sav. | 671 404 | 32 464 | 11 | |
| 96 | MB RTA PRO | Raseinių r. sav. | 666 149 | 13 837 | 2 | |
| 97 | Uždaroji akcinė bendrovė "KONRIDA" | Raseinių r. sav. | 660 888 | 13 203 | 20 | |
| 98 | Kooperatinė bendrovė Laumės pieno ūkis | Raseinių r. sav. | 657 021 | −241 334 | 1 | |
| 99 | UAB "Eliteksas" | Raseinių r. sav. | 655 091 | −423 780 | — | |
| 100 | UAB "Ardovė" | Raseinių r. sav. | 641 347 | 28 065 | 8 |
Pagrindinės veiklos sritys
Veiklos sritys, turinčios bent 10 įmonių 2024 m.
| Veiklos sritis (EVRK) | Įmonės | Apyvarta | Medianinė marža |
|---|---|---|---|
| 0111 — Grūdinių (išskyrus ryžius) ir ankštinių augalų ir aliejinių sėklų auginimas | 33 | 14 456 572 | −21,8% |
| 0150 — Mišrusis žemės ūkis | 13 | 11 665 079 | −4,9% |
| 4100 — Naujų pastatų statyba | 25 | 10 743 824 | 1,0% |
| 4941 — Krovininis kelių transportas | 20 | 5 282 786 | 2,0% |
| 5611 — Restoranų veikla | 14 | 5 263 120 | −0,9% |
| 4781 — Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba | 20 | 3 543 110 | 1,0% |
| 4711 — Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais | 14 | 2 759 312 | 1,6% |
| 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla | 71 | 841 972 | 0,0% |
| 9531 — Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra | 13 | 831 459 | 3,1% |
| 9319 — Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla | 12 | 111 420 | 0,0% |
| 9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla | 17 | 77 917 | 19,7% |
Raseinių r. sav. reitingai
Didžiausi darbdaviai Raseinių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Raseinių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Naujos įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje, veikusios 2024 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Pelningiausios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Raseinių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Raseinių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Naujos įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Pelningiausios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Raseinių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Raseinių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Pelningiausios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Raseinių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Raseinių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.Sparčiausiai augančios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Pelningiausios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Raseinių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Raseinių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.Sparčiausiai augančios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Pelningiausios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Raseinių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Raseinių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.Sparčiausiai augančios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Pelningiausios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2019 m.