Varėnos rajono Strielčiškių žemės ūkio bendrovė — įmonės kodas 184558122
- Įmonės kodas
- 184558122
- PVN nr.
- LT845581219
- Regionas / savivaldybė
- Varėnos r. sav.
- Miestas
- Zakorių k. 4
- Adresas
- Varėnos r. sav., Jakėnų sen., Zakorių k. 4, LT-65430, 65430 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 0146 — Kiaulių auginimas
- Teisinė forma
- Žemės ūkio bendrovė
- Registracijos data
- Wed Aug 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 20 | — | — | — | — | — | — | 300 | 1 830 | 2 040 |
| Visos pajamos | 20 | — | — | — | — | — | — | 300 | 1 830 | 2 040 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 67 212 | 0 | 0 | 0 | 0 | 451 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 69 841 | 13 194 | 11 346 | 6 295 | 0 | 6 393 | 1 113 | 2 314 | 10 704 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 67 212 | 0 | 0 | 0 | 0 | 430 |
| Grynasis nuostolis | 69 841 | 13 194 | 11 346 | 6 295 | 0 | 6 393 | 1 113 | 2 314 | 10 704 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 295 303 | 295 283 | 295 264 | 295 264 | 295 264 | 295 263 | 295 263 | 295 263 | 87 130 | 87 130 |
| Trumpalaikis turtas | 372 043 | 360 805 | 347 780 | 343 557 | 417 366 | 198 064 | 197 939 | 196 124 | 194 911 | 196 951 |
| Visi įsipareigojimai | 343 108 | 345 044 | 343 346 | 345 418 | 352 015 | 320 878 | 321 866 | 322 365 | 123 723 | 125 333 |
| Nuosavas kapitalas | 284 142 | 270 948 | 259 602 | 253 307 | 320 519 | 172 449 | 171 336 | 169 022 | 158 318 | 158 748 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 20 NACE 0146 įmonių (2024).
Trumpai
Varėnos rajono Strielčiškių žemės ūkio bendrovė 2024 m. nurodė 2 040 € apyvartą, tai yra 11,5% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Kiaulių auginimas“ veiklos srities įmonių Varėnos r. sav.. Įmonė uždirbo 430 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 21,1%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 125 333 €, o nuosavas kapitalas — 158 748 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kiaulių auginimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Žemės ūkio bendrovė "Aviža" | Daugirdų k. | 415 | −1 823 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė GIRKALNIO KIAULIŲ KOMPLEKSAS | Bakaičių k. 1 | 8 910 | −210 195 | 2 |
| UAB "Agrarė" | Akmenė | 14 000 | 5 249 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Merkio agrofirma" | Sakalų k. | 24 722 | 7 179 | 2 |
| Kooperatinė bendrovė "Rėžis" | Rėžiūkų k. 5A | 38 880 | 12 690 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės žemės ūkis veiklos srityje (Varėnos r. sav.) 2024 m.
- 20. vieta — Pelningiausios įmonės kiaulių auginimas veiklos srityje 2024 m.
- 22. vieta — TOP 22 įmonių kiaulių auginimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — TOP 25 įmonių žemės ūkis veiklos srityje (Varėnos r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 34. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — TOP 22 įmonių žemės ūkis veiklos srityje (Varėnos r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 24. vieta — TOP 24 įmonių kiaulių auginimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 31. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — TOP 24 įmonių kiaulių auginimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 29. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Didžiausi darbdaviai Varėnos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 12. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 82. vieta — Didžiausi darbdaviai Varėnos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Varėnos rajono Strielčiškių žemės ūkio bendrovė apyvarta?
2024 m. Varėnos rajono Strielčiškių žemės ūkio bendrovė nurodė 2 040 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Varėnos rajono Strielčiškių žemės ūkio bendrovė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 430 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 21,1%.
Kokia veikla užsiima Varėnos rajono Strielčiškių žemės ūkio bendrovė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kiaulių auginimas“ (EVRK 0146), įsikūrusi Zakorių k. 4, Varėnos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Varėnos rajono Strielčiškių žemės ūkio bendrovė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą