Uždaroji akcinė bendrovė "Merkio agrofirma" — įmonės kodas 300116730
- Įmonės kodas
- 300116730
- PVN nr.
- LT100001690416
- Regionas / savivaldybė
- Šalčininkų r. sav.
- Miestas
- Sakalų k.
- Adresas
- Šalčininkų r. sav., Jašiūnų sen., Sakalų k., Ąžuolų g. 19, LT-17245, 17245 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 0146 — Kiaulių auginimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun May 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 866 488 | 1 553 745 | 1 680 460 | 1 387 370 | 1 501 482 | 1 545 765 | 798 835 | 157 271 | 94 444 | 24 722 |
| Visos pajamos | 866 488 | 1 553 745 | 1 680 460 | 1 387 370 | 1 501 482 | 1 545 765 | 798 835 | 157 271 | 94 444 | 24 722 |
| Pelnas prieš mokesčius | 273 601 | 345 484 | 403 051 | 0 | 129 160 | 165 371 | 0 | 0 | 0 | 7 179 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 45 305 | 0 | 0 | 345 997 | 301 850 | 21 059 | 0 |
| Grynasis pelnas | 269 434 | 342 901 | 400 028 | 0 | 129 160 | 165 371 | 0 | 0 | 0 | 7 179 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 45 305 | 0 | 0 | 345 997 | 301 850 | 21 059 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 15 | 18 | 14 | 13 | 7 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 2 065 974 | 1 839 640 | 1 543 017 | 1 313 377 | 1 072 940 | 1 012 518 | 994 280 | 985 128 | 983 819 | 976 570 |
| Trumpalaikis turtas | 45 794 | 935 243 | 955 887 | 1 039 230 | 1 290 279 | 1 496 110 | 1 127 270 | 835 647 | 776 261 | 806 249 |
| Visi įsipareigojimai | 863 556 | 646 490 | 141 106 | 131 059 | 89 643 | 82 794 | 42 198 | 41 958 | 2 829 | 18 512 |
| Nuosavas kapitalas | 1 434 019 | 1 779 003 | 2 179 031 | 2 133 725 | 2 262 885 | 2 428 256 | 2 082 257 | 1 780 407 | 1 759 347 | 1 766 526 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 423 714 | 423 714 | 423 714 | 423 714 | 423 714 | 423 714 | 423 714 | 423 714 | 423 714 | 423 714 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 20 NACE 0146 įmonių (2024).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "Merkio agrofirma" 2024 m. nurodė 24 722 € apyvartą, tai yra 73,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kiaulių auginimas“ veiklos srities įmonių Šalčininkų r. sav.. Įmonė uždirbo 7 179 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 29,0%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 18 512 €, o nuosavas kapitalas — 1 766 526 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kiaulių auginimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Agrarė" | Akmenė | 14 000 | 5 249 | 2 |
| Kooperatinė bendrovė "Rėžis" | Rėžiūkų k. 5A | 38 880 | 12 690 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė GIRKALNIO KIAULIŲ KOMPLEKSAS | Bakaičių k. 1 | 8 910 | −210 195 | 2 |
| MB "Porkus" | Šiauliai | 216 273 | 5 854 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai žemės ūkis veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) 2024 m.
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės žemės ūkis veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) 2024 m.
- 15. vieta — TOP 18 įmonių žemės ūkis veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės kiaulių auginimas veiklos srityje 2024 m.
- 19. vieta — Didžiausi darbdaviai kiaulių auginimas veiklos srityje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — TOP 22 įmonių kiaulių auginimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 9. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai žemės ūkis veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) 2023 m.
- 13. vieta — TOP 17 įmonių žemės ūkis veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 20. vieta — TOP 24 įmonių kiaulių auginimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Didžiausi darbdaviai kiaulių auginimas veiklos srityje 2023 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Didžiausi darbdaviai kiaulių auginimas veiklos srityje 2022 m.
- 19. vieta — TOP 24 įmonių kiaulių auginimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 22. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės žemės ūkis veiklos srityje 2022 m.▲ 42 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 31 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 32. vieta — Didžiausios Šalčininkų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 38. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės žemės ūkis veiklos srityje 2021 m.
- 4. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 11. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausios Šalčininkų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 31. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 6. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 20. vieta — Didžiausios Šalčininkų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 25. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "Merkio agrofirma" apyvarta?
2024 m. Uždaroji akcinė bendrovė "Merkio agrofirma" nurodė 24 722 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "Merkio agrofirma" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 7 179 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 29,0%.
Kiek darbuotojų turi Uždaroji akcinė bendrovė "Merkio agrofirma"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "Merkio agrofirma"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kiaulių auginimas“ (EVRK 0146), įsikūrusi Sakalų k., Šalčininkų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "Merkio agrofirma"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą