UAB "Suranga" — įmonės kodas 305209786
- Įmonės kodas
- 305209786
- PVN nr.
- LT100012588216
- Regionas / savivaldybė
- Druskininkų sav.
- Miestas
- Gailiūnų k.
- Adresas
- Druskininkų sav., Leipalingio sen., Gailiūnų k., Kaštonų g. 25, LT-66381, 66381 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4335 — Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Jul 09
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 29 850 | 57 900 | 49 450 | 61 959 | 48 400 | 14 994 |
| Visos pajamos | 29 850 | 57 900 | 49 450 | 61 959 | 48 400 | 14 994 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 13 789 | 21 667 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 631 |
| Grynasis pelnas | 12 422 | 7 979 | 0 | 13 100 | 20 584 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 5 303 | 0 | 0 | 4 631 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 091 | 719 |
| Trumpalaikis turtas | 17 328 | 28 329 | 32 097 | 51 749 | 69 116 | 53 025 |
| Visi įsipareigojimai | 2 406 | 6 049 | 15 120 | 21 672 | 19 546 | 7 714 |
| Nuosavas kapitalas | 14 922 | 22 280 | 16 977 | 30 077 | 50 661 | 46 030 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 469 NACE 4335 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Suranga" 2024 m. nurodė 14 994 € apyvartą, tai yra 69,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonių Druskininkų sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 4 631 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 7 714 €, o nuosavas kapitalas — 46 030 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Lubos kitaip" | Neravų k. | 31 167 | −29 374 | 2 |
| MB "Dariaus lubos" | Kaunas | 15 000 | 1 248 | — |
| MB Garden&Home LT | Kaunas | 14 945 | 4 563 | — |
| UAB "Apdailos magija" | Vilnius | 15 090 | 1 353 | 1 |
| MB "Gvidona statyba" | Aunuvėnų k. | 14 871 | −14 018 | 2 |
| Mažoji bendrija "A ir n sprendimai" | Bukonių k. | 15 125 | 1 248 | 1 |
| MB "PaulRanga" | Varėna | 14 836 | 902 | 1 |
| "JDapdaila", MB | Vilnius | 15 190 | 693 | — |
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Druskininkų sav.) 2024 m.
- 16. vieta — TOP 20 įmonių statyba veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 55. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Druskininkų sav.) 2023 m.
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Druskininkų sav.) 2023 m.
- 11. vieta — TOP 19 įmonių statyba veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 35. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.
- 50. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 72. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 57. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 53. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 57. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2020 m.
- 25. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2019 m.
- 53. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2019 m.
- 75. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Suranga" apyvarta?
2024 m. UAB "Suranga" nurodė 14 994 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Suranga" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 4 631 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Suranga"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Suranga"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ (EVRK 4335), įsikūrusi Gailiūnų k., Druskininkų sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Suranga"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą