MB "Lubos kitaip" — įmonės kodas 305481708

Įmonės kodas
305481708
PVN nr.
LT100014229515
Regionas / savivaldybė
Druskininkų sav.
Miestas
Neravų k.
Adresas
Druskininkų sav., Viečiūnų sen., Neravų k., Mechanizatorių g. 9, LT-66411, 66411 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
4335 — Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Mon Feb 24
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
31,2 tūkst. € 67,5%
Grynasis pelnas (2024)
−29,4 tūkst. € 774,5%
Grynojo pelno marža
−94,2%
Darbuotojai
2 0,0%

Apyvartos raida

2020–2024, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.20202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−30 tūkst.−20 tūkst.−10 tūkst.020202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.20202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0112220202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−40 tūkst.−20 tūkst.020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.20202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos15 83564 98393 14296 02631 167
Visos pajamos15 83564 98393 14296 02631 167
Pelnas prieš mokesčius1 0541 6034 57100
Nuostolis prieš mokesčius0003 35929 374
Grynasis pelnas1 0541 5234 33600
Grynasis nuostolis0003 35929 374
Vidutinis darbuotojų skaičius12222
Ilgalaikis turtas5561 6211 7252 7991 996
Trumpalaikis turtas4 91011 72840 89868 66047 754
Visi įsipareigojimai4 36210 72235 66067 85575 520
Nuosavas kapitalas1 1042 6276 9633 604−25 770

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 469 NACE 4335 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
−94,2%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
15,6 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
151,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB "Lubos kitaip" 2024 m. nurodė 31 167 € apyvartą, tai yra 67,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonių Druskininkų sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 29 374 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 75 520 €, o nuosavas kapitalas — −25 770 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB "Suranga"Gailiūnų k.14 994−4 6312
Mažoji bendrija Gk sistemosVilnius31 1515 8572
UAB "Restatis"Vilnius31 09025 8471
Individuali įmonėSutkūnų k.31 25022 592
MB "Migito apdaila"Garliava31 058886
MB "STATYBA AS"Kalotės k.30 9417571
UAB "Kartesta"Genių k.30 886−2991
MB "Stasdecor"Kaunas30 869−2451

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB "Lubos kitaip" apyvarta?

2024 m. MB "Lubos kitaip" nurodė 31 167 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB "Lubos kitaip" dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 29 374 € grynąjį nuostolį.

Kiek darbuotojų turi MB "Lubos kitaip"?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima MB "Lubos kitaip"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ (EVRK 4335), įsikūrusi Neravų k., Druskininkų sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą