UAB "Stiliaus kultas" — įmonės kodas 304523570
- Įmonės kodas
- 304523570
- PVN nr.
- 304523570
- Regionas / savivaldybė
- Akmenės r. sav.
- Miestas
- Venta
- Adresas
- Akmenės r. sav., Venta, Žemaičių g. 41-57, LT-85317, 85317 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9622 — Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed May 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 2 000 | 7 510 | 5 200 | 1 100 | 1 250 | 1 600 | 1 500 |
| Visos pajamos | — | 2 000 | 7 510 | 5 200 | 1 100 | 1 250 | 1 600 | 1 500 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 110 | 160 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 4 495 | 3 891 | 5 093 | 3 046 | 153 | 19 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 93 | 136 |
| Grynasis nuostolis | 4 495 | 3 891 | 5 093 | 3 046 | 153 | 19 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 10 333 | 6 381 | 2 429 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2 133 | 3 445 | 3 909 | 2 501 | 2 512 | 2 526 | 2 726 | 2 476 |
| Visi įsipareigojimai | 114 | 1 365 | 3 293 | 2 362 | 2 526 | 2 559 | 2 617 | 2 207 |
| Nuosavas kapitalas | −1 995 | −5 886 | −11 302 | 139 | −14 | −33 | 109 | 269 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 655 NACE 9622 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Stiliaus kultas" 2024 m. nurodė 1 500 € apyvartą, tai yra 6,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ veiklos srities įmonių Akmenės r. sav.. Įmonė uždirbo 136 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 9,1%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 207 €, o nuosavas kapitalas — 269 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Studija Sandra" | Akmenė | 23 443 | 6 653 | — |
| MB Via beleco | Vilnius | 1 507 | −2 075 | — |
| MB Gretos studija | Kaunas | 1 536 | −2 805 | — |
| UAB "Elėjos prestižas" | Gadūnavas | 1 455 | 8 | 1 |
| MB Raybeauty | Marijampolė | 1 430 | −1 570 | — |
| MB Krislabrov | Šiauliai | 1 572 | −1 680 | — |
| MB Studio r | Muiželėnų k. | 1 587 | −603 | — |
| Karinpro MB | Vilnius | 1 410 | 335 | — |
Įtraukta į reitingus
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Akmenės r. sav.) 2024 m.
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Akmenės r. sav.) 2024 m.
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Akmenės r. sav.) 2023 m.
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Akmenės r. sav.) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Stiliaus kultas" apyvarta?
2024 m. UAB "Stiliaus kultas" nurodė 1 500 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Stiliaus kultas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 136 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 9,1%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Stiliaus kultas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Stiliaus kultas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ (EVRK 9622), įsikūrusi Venta, Akmenės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Stiliaus kultas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą