MB Studio r — įmonės kodas 305972956

Įmonės kodas
305972956
PVN nr.
LT100014657112
Regionas / savivaldybė
Alytaus r. sav.
Miestas
Muiželėnų k.
Adresas
Alytaus r. sav., Alovės sen., Muiželėnų k., Topolių g. 12, LT-64110, 64110 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9622 — Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Wed Jan 05
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
1 587 € 78,6%
Grynasis pelnas (2024)
−603 € 68,2%
Grynojo pelno marža
−38,0%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2022–2024, EUR

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−6 tūkst.−5 tūkst.−4 tūkst.−3 tūkst.−2 tūkst.−1 tūkst.202220232024

Pajamos ir rezultatas

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−10 tūkst.−5 tūkst.05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis202220232024
Grynosios pardavimo pajamos5 9287 4231 587
Visos pajamos5 9287 4231 587
Pelnas prieš mokesčius000
Nuostolis prieš mokesčius5 9551 895603
Grynasis pelnas000
Grynasis nuostolis5 9551 895603
Ilgalaikis turtas3 1792 8292 625
Trumpalaikis turtas7 094945669
Visi įsipareigojimai16 12911 50311 626
Nuosavas kapitalas−5 834−7 729−8 332

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 655 NACE 9622 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
−38,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
352,9%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB Studio r 2024 m. nurodė 1 587 € apyvartą, tai yra 78,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ veiklos srities įmonių Alytaus r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 603 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 11 626 €, o nuosavas kapitalas — −8 332 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB "Vipgreta"Sudvajų k.8 5804382
MB KrislabrovŠiauliai1 572−1 680
MB "Mignera"Kaunas1 62568
MB Gretos studijaKaunas1 536−2 805
MB Via belecoVilnius1 507−2 075
UAB "Stiliaus kultas"Venta1 5001361
MB "Ipink"Šiauliai1 694−42
UAB "Elėjos prestižas"Gadūnavas1 45581

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB Studio r apyvarta?

2024 m. MB Studio r nurodė 1 587 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB Studio r dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 603 € grynąjį nuostolį.

Kokia veikla užsiima MB Studio r?

Pagrindinė veiklos sritis – „Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ (EVRK 9622), įsikūrusi Muiželėnų k., Alytaus r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą