MB "Studija Sandra" — įmonės kodas 305587572
- Įmonės kodas
- 305587572
- PVN nr.
- 305587572
- Regionas / savivaldybė
- Akmenės r. sav.
- Miestas
- Akmenė
- Adresas
- Akmenės r. sav., Akmenė, Stadiono g. 3-2, LT-85374, 85374 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9622 — Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Jul 09
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 9 954 | 11 591 | 13 565 | 23 443 |
| Visos pajamos | — | 9 954 | 11 591 | 13 565 | 23 443 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 447 | 6 413 | 9 286 | 6 336 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 687 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 447 | 6 154 | 8 844 | 6 653 |
| Grynasis nuostolis | 1 687 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 13 988 | 14 516 | 11 645 | 8 773 | 7 816 |
| Trumpalaikis turtas | 1 929 | 3 267 | 9 572 | 15 133 | 24 659 |
| Visi įsipareigojimai | 2 260 | 562 | 38 | 597 | 12 588 |
| Nuosavas kapitalas | −1 185 | −738 | 5 675 | 10 260 | 6 838 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 655 NACE 9622 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Studija Sandra" 2024 m. nurodė 23 443 € apyvartą, tai yra 72,8% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ veiklos srities įmonių Akmenės r. sav.. Įmonė uždirbo 6 653 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 28,4%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 12 588 €, o nuosavas kapitalas — 6 838 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Tobulas grožis" | Bezdonių k. | 23 427 | −6 793 | 6 |
| UAB "R&J stilius" | Vilnius | 23 347 | −2 371 | 3 |
| UAB Leičių paslaugos | Vilnius | 23 573 | −5 048 | 2 |
| UAB "MAJ" | Vilnius | 23 603 | −308 | 2 |
| UAB "TANTRA SPA" | Vilnius | 23 611 | −387 | 4 |
| MB "Plaukų butikas" | Vilnius | 23 622 | 16 031 | 1 |
| MB "Grožio inovacijos" | Vilnius | 23 672 | 38 | — |
| MB "Modelina" | Šiauliai | 23 704 | 1 990 | — |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Akmenės r. sav.) 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Akmenės r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Pelningiausios įmonės Akmenės r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Akmenės r. sav.) 2023 m.
- 20. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Akmenės r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 73. vieta — Pelningiausios įmonės grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 75. vieta — Pelningiausios įmonės Akmenės r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Pelningiausios įmonės Akmenės r. sav. savivaldybėje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Studija Sandra" apyvarta?
2024 m. MB "Studija Sandra" nurodė 23 443 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Studija Sandra" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 6 653 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 28,4%.
Kokia veikla užsiima MB "Studija Sandra"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ (EVRK 9622), įsikūrusi Akmenė, Akmenės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Studija Sandra"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą