UAB "Salonas Alisa" — įmonės kodas 304103189
- Įmonės kodas
- 304103189
- PVN nr.
- 304103189
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, J. Ambrazevičiaus-Brazaičio g. 9-40, LT-68160, 68160 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Oct 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2022, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 278 | 105 924 | 163 111 | 223 974 | 234 683 | 209 450 | 78 287 | 0 |
| Visos pajamos | 1 278 | 105 924 | 163 111 | 223 974 | 234 683 | 209 450 | 78 287 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 15 483 | 0 | 5 972 | 1 501 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 4 498 | 17 838 | 45 471 | 0 | 23 478 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 14 670 | 0 | 5 673 | 1 426 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 4 498 | 17 838 | 45 471 | 0 | 23 478 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 9 | 10 | 9 | 6 | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2 462 | 102 | 1 247 | 17 111 | 3 703 | 19 069 | 9 457 | 9 457 |
| Visi įsipareigojimai | 4 460 | 19 938 | 66 554 | 67 748 | 77 818 | 87 211 | 76 100 | 76 100 |
| Nuosavas kapitalas | −1 998 | −19 836 | −65 307 | −50 637 | −74 115 | −68 142 | −66 643 | −66 643 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 3 826 NACE 4100 įmonių (2022).
Trumpai
UAB "Salonas Alisa" 2022 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2021 m. ir užėmė 30 vietą tarp 32 „Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 76 100 €, o nuosavas kapitalas — −66 643 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Ritgeda" | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| UAB "EM Enterprisum" | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| UAB "Etranga" | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| UAB "Imda" | Marijampolė | 381 | −10 931 | 2 |
| UAB Fasa bel | Marijampolė | 2 400 | −1 669 | 2 |
| MB Janstata | Marijampolė | 3 834 | −606 | — |
| UAB "Adrijanas" | Marijampolė | 4 437 | −1 557 | 2 |
| MB "Hauseta" | Marijampolė | 5 000 | −228 | — |
Įtraukta į reitingus
- 12. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2021 m.
- 44. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Salonas Alisa" apyvarta?
2022 m. UAB "Salonas Alisa" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Salonas Alisa" dirba pelningai?
Taip. 2022 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "Salonas Alisa"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Salonas Alisa"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą