UAB "Imda" — įmonės kodas 301513674

Įmonės kodas
301513674
PVN nr.
LT100004006912
Regionas / savivaldybė
Marijampolė
Miestas
Marijampolė
Adresas
Marijampolė, Gumbinės g. 78-2, LT-68134, 68134 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
4100 — Naujų pastatų statyba
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Registracijos data
Thu Jan 10
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
381 € 99,9%
Grynasis pelnas (2024)
−10,9 tūkst. € 9,5%
Grynojo pelno marža
−2 869,0%
Darbuotojai
2 77,8%

Apyvartos raida

2020–2024, EUR

0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.400 tūkst.500 tūkst.20202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−20 tūkst.020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.120 tūkst.20202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.400 tūkst.500 tūkst.20202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0246810121420202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−50 tūkst.050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.200 tūkst.20202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos331 824446 347481 057282 176381
Visos pajamos331 824446 347481 057282 176381
Pelnas prieš mokesčius00000
Nuostolis prieš mokesčius000010 931
Grynasis pelnas82 989124 76273 54700
Grynasis nuostolis0009 98010 931
Vidutinis darbuotojų skaičius10121392
Ilgalaikis turtas48 59243 42734 68321 0280
Trumpalaikis turtas149 977180 96895 14739 9062 500
Visi įsipareigojimai49 88432 42921 517−7 4000
Nuosavas kapitalas148 685191 966108 31368 3342 500
Apmokėtas įstatinis kapitalas2 5002 5002 5002 5002 500

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 4 116 NACE 4100 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
−2 869,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
191 €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
−437,2%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

UAB "Imda" 2024 m. nurodė 381 € apyvartą, tai yra 99,9% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 30 vietą tarp 33 „Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė metus baigė patyrusi 10 931 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 77,8% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 2 500 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB Fasa belMarijampolė2 400−1 6692
MB JanstataMarijampolė3 834−606
UAB "Adrijanas"Marijampolė4 437−1 5572
MB "Hauseta"Marijampolė5 000−228
MB "Staugaičio statyba"Marijampolė5 1001 4081
UAB "Gytlita"Marijampolė7 5092 954
UAB "Baurema"Marijampolė13 132−3 8191
UAB Mar LifeMarijampolė16 0004 977

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra UAB "Imda" apyvarta?

2024 m. UAB "Imda" nurodė 381 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar UAB "Imda" dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 10 931 € grynąjį nuostolį.

Kiek darbuotojų turi UAB "Imda"?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima UAB "Imda"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Marijampolė.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą