Naujų pastatų statyba įmonės Lietuvoje (EVRK 4100)
Sekcija F — Statyba
Aktyvios įmonės (2024)
5 966
Bendra apyvarta
4,3 mlrd. €▲ 6,9%
Darbuotojai
37 361
Medianinė marža
4,0%
Augimas (metinis)
+6,9%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 4100
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB Merko statyba | Vilnius | 270 613 000 | 45 188 000 | 110 | |
| 2 | UAB "YIT Lietuva" | Kaunas | 194 626 000 | 11 084 000 | 623 | |
| 3 | UAB "Infes" | Vilnius | 108 100 843 | 13 472 729 | 441 | |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė "Autokausta" | Kaunas | 102 913 704 | 2 546 694 | 547 | |
| 5 | PST Group AB | Panevėžys | 74 912 000 | −10 431 000 | 158 | |
| 6 | UAB "Conres LT" | Vilnius | 71 678 730 | 3 499 661 | 155 | |
| 7 | UAB "Baltijos pašvaistė" | Vilnius | 60 405 106 | 4 389 672 | 98 | |
| 8 | Uždaroji akcinė bendrovė "NARESTA" | Vilnius | 49 227 348 | 301 273 | 262 | |
| 9 | Uždaroji akcinė bendrovė "Litana ir Ko" | Gargždai | 49 086 818 | 1 388 021 | 191 | |
| 10 | UAB "GILESTA" | Kelmės r. sav. | 48 242 546 | 2 435 975 | 112 | |
| 11 | INHUS, UAB | Vilnius | 47 502 084 | 291 254 | 28 | |
| 12 | UAB "DG STATYBŲ VALDYMAS" | Vilnius | 45 990 647 | 931 597 | 12 | |
| 13 | Uždaroji akcinė bendrovė "VEIKMĖS STATYBA" | Vilnius | 42 913 344 | 655 372 | 172 | |
| 14 | UAB "Kalvasta Statyba" | Vilnius | 42 470 119 | 1 630 069 | 117 | |
| 15 | UAB "Verslo konsultavimo studija" | Vilnius | 41 991 785 | 8 357 541 | 13 | |
| 16 | UAB "Eika Construction" | Vilnius | 41 598 963 | 5 101 760 | 118 | |
| 17 | UAB "Verslo krantas" | Klaipėda | 40 711 340 | 1 064 038 | 850 | |
| 18 | UAB "Binkauskas ir Stašinskas" | Vilnius | 38 910 464 | 1 301 793 | 32 | |
| 19 | Uždaroji akcinė bendrovė "Realco statyba" | Vilnius | 32 705 575 | 664 071 | 15 | |
| 20 | UAB "Tilta" | Klaipėda | 29 591 898 | 1 145 801 | 110 | |
| 21 | UAB MOSTA | Vilnius | 29 204 655 | 317 570 | 104 | |
| 22 | Uždaroji akcinė bendrovė "V. PAULIUS & ASSOCIATES" | Klaipėda | 28 072 329 | 383 641 | 44 | |
| 23 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kaminta" | Kaunas | 27 928 786 | 366 041 | 170 | |
| 24 | Uždaroji akcinė bendrovė "AGENTUS" | Kauno r. sav. | 26 531 183 | 789 110 | 104 | |
| 25 | UAB "Baltijos plienas" | Kaunas | 23 285 981 | 1 637 | 109 | |
| 26 | Uždaroji akcinė bendrovė "VVARFF" | Plungė | 23 162 787 | 1 088 297 | 223 | |
| 27 | UAB "Construction line" | Klaipėda | 23 068 559 | 1 163 532 | 468 | |
| 28 | UAB "Jungtiniai Projektai" | Vilnius | 21 710 302 | 1 127 391 | 26 | |
| 29 | UAB "HSC Baltic" | Vilnius | 21 368 521 | 1 014 459 | 44 | |
| 30 | UAB NTX Construction | Klaipėda | 21 098 544 | 1 211 678 | 71 | |
| 31 | UAB "Embritas" | Klaipėda | 18 937 130 | 496 421 | 42 | |
| 32 | UAB "Naujasis skansenas 5" | Vilnius | 18 436 917 | 1 465 770 | 1 | — |
| 33 | UAB "Litruma" | Kaunas | 18 095 950 | 362 887 | 26 | |
| 34 | UAB "Hiltus" | Vilnius | 17 870 938 | 1 185 740 | 42 | |
| 35 | UAB "Toromega" | Klaipėda | 17 605 501 | 564 042 | 380 | |
| 36 | Uždaroji akcinė bendrovė "YIT Kausta būstas" | Vilnius | 16 633 012 | 778 752 | — | |
| 37 | UAB "VA STATYBA" | Alytus | 16 316 142 | 262 421 | 113 | |
| 38 | Uždaroji akcinė bendrovė "ŽVIEDRA" | Pasvalio r. sav. | 16 244 745 | 220 411 | 78 | |
| 39 | UAB "SIVYSTA" | Vilnius | 16 001 967 | 131 740 | 72 | |
| 40 | UAB "DARBŠTŪS VYRAI" | Vilnius | 15 697 747 | 238 590 | 55 | |
| 41 | Uždaroji akcinė bendrovė "Statybos ritmas" | Marijampolė | 14 960 408 | −266 089 | 143 | |
| 42 | UAB "Rinvest" | Vilniaus r. sav. | 13 542 325 | 3 074 694 | 24 | |
| 43 | UAB "DORESTA" | Kėdainiai | 13 401 333 | 418 234 | 99 | |
| 44 | Uždaroji akcinė bendrovė "Telšių statyba" | Telšiai | 12 924 867 | 248 237 | 77 | |
| 45 | UAB "Artiga LT" | Klaipėda | 12 887 888 | 58 544 | 193 | |
| 46 | UAB "Orner" | Vilnius | 12 479 677 | 2 829 246 | 14 | |
| 47 | UAB "Mana ranga" | Kaunas | 12 293 421 | 177 162 | 49 | |
| 48 | UAB "Kalstata" | Marijampolė | 12 193 706 | 472 442 | 54 | |
| 49 | Uždaroji akcinė bendrovė "Aldasta" | Gargždai | 12 048 526 | 1 341 982 | 46 | |
| 50 | UAB "Stogrenta" | Kaunas | 11 964 092 | 266 189 | 35 | |
| 51 | UAB "Daistatus" | Kauno r. sav. | 11 733 156 | 477 062 | 98 | |
| 52 | UAB "Norvegijos kontaktai" | Kaunas | 11 558 318 | 494 986 | 23 | |
| 53 | Uždaroji akcinė bendrovė "Omesta" | Mažeikiai | 11 245 212 | 615 256 | 83 | |
| 54 | UAB "Rangos arena" | Vilnius | 11 072 942 | −17 066 | 204 | |
| 55 | Uždaroji akcinė bendrovė "Rūdupis" | Prienai | 11 049 033 | 349 966 | 148 | |
| 56 | UAB "TOPAZO" | Vilnius | 11 040 161 | 1 025 552 | 2 | |
| 57 | UAB "STATMAX" | Telšiai | 11 022 264 | 787 204 | 38 | |
| 58 | UAB "Kopų slėnis" | Vilnius | 10 887 847 | 1 357 482 | 1 | — |
| 59 | UAB "NK statyba" | Kauno r. sav. | 10 718 467 | 1 536 295 | 63 | |
| 60 | UAB "CONSTRO" | Plungė | 10 599 912 | 203 932 | 188 | |
| 61 | Uždaroji akcinė bendrovė "Insitus" | Vilnius | 10 467 673 | 333 433 | 46 | |
| 62 | UAB Uomas | Vilnius | 10 430 608 | 679 243 | 69 | |
| 63 | Uždaroji akcinė bendrovė "Rostanas" | Mažeikiai | 10 021 677 | 205 036 | 29 | |
| 64 | Uždaroji akcinė bendrovė "KLAIPĖDOS MONOLITAS" | Klaipėda | 10 011 755 | 393 311 | 86 | |
| 65 | UAB "Fasadena" | Kaunas | 9 786 704 | 919 992 | 65 | |
| 66 | UAB "Dairosta" | Vilnius | 9 695 247 | 575 735 | 104 | |
| 67 | UAB Sintervalas | Vilnius | 9 590 597 | 130 317 | 57 | |
| 68 | UAB "EWCON" | Kaunas | 9 502 270 | 338 287 | 53 | |
| 69 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "REKANA" | Šiauliai | 9 443 932 | 601 523 | 19 | |
| 70 | INHUS Construction, UAB | Vilnius | 9 368 378 | 676 076 | 53 | |
| 71 | UAB Westbau | Jurbarkas | 9 319 790 | 54 168 | 115 | — |
| 72 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vilkasta" | Vilkaviškis | 9 272 072 | 471 825 | 80 | |
| 73 | UAB "Tvari statyba" | Vilnius | 9 034 856 | 402 420 | 17 | |
| 74 | UAB DOMASTA | Vilnius | 8 752 994 | 396 182 | 58 | |
| 75 | UAB "Pramoninės statybos kompanija" | Mažeikių r. sav. | 8 660 313 | 785 566 | 39 | |
| 76 | UAB "Aukeda" | Mažeikiai | 8 327 175 | 256 276 | 70 | |
| 77 | UAB "Sip 3" | Vilnius | 8 319 334 | −121 558 | 2 | — |
| 78 | UAB "Avadi" | Kaunas | 8 137 935 | 439 277 | 28 | |
| 79 | UAB "Industris" | Kaunas | 8 094 389 | 531 701 | 41 | |
| 80 | UAB "Statybų vizija" | Kaunas | 8 035 035 | 494 384 | 50 | |
| 81 | MB "Virmalda" | Kaunas | 7 992 860 | 221 063 | 88 | |
| 82 | UAB "Statrama" | Alytus | 7 957 113 | 499 796 | 86 | |
| 83 | UAB "Aerema" | Panevėžys | 7 901 326 | 413 134 | 72 | |
| 84 | UAB "SIMPER statyba" | Kaunas | 7 840 344 | 38 407 | 21 | |
| 85 | Uždaroji akcinė bendrovė "Gelmesta" | Elektrėnų sav. | 7 764 381 | 170 116 | 111 | |
| 86 | MODERNAUS BŪSTO PROJEKTAI, UAB | Panevėžys | 7 724 427 | 597 310 | 90 | |
| 87 | Uždaroji akcinė bendrovė "ĮŽVALGA" | Šiauliai | 7 683 160 | 55 625 | 46 | |
| 88 | UAB "Grinbeta" | Šiauliai | 7 606 707 | 470 652 | 36 | |
| 89 | UAB "Litana construction" | Gargždai | 7 381 068 | 964 975 | 30 | |
| 90 | UAB "DELMITA" | Švenčionių r. sav. | 7 364 576 | 197 926 | 72 | |
| 91 | UAB "Flexrock" | Vilnius | 7 360 949 | 202 233 | 34 | |
| 92 | Uždaroji akcinė bendrovė "STATPALA" | Palanga | 7 351 751 | 359 792 | 52 | |
| 93 | UAB "VILMSTATA" | Vilnius | 7 347 428 | 447 117 | 17 | |
| 94 | MB "Autostatyba" | Kaunas | 7 323 851 | 250 733 | 29 | |
| 95 | UAB CONER | Alytus | 7 271 681 | 662 008 | 65 | |
| 96 | UAB "GERANSTA" | Vilnius | 7 205 998 | 134 140 | 41 | |
| 97 | Adeso, UAB | Šiauliai | 7 137 051 | 16 570 | 52 | |
| 98 | UAB "VEIKUS" | Šiaulių r. sav. | 7 122 013 | 287 289 | 14 | |
| 99 | Uždaroji akcinė bendrovė "Raseinių statyba" | Raseiniai | 7 102 138 | 105 493 | 71 | |
| 100 | UAB "Guresta" | Kaunas | 7 025 222 | 243 589 | 50 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 1 759 | 1 779 482 180 | 10 081 | 3,7% |
| Kaunas | 834 | 774 607 104 | 5 430 | 4,0% |
| Klaipėda | 353 | 341 648 471 | 4 043 | 4,2% |
| Kauno r. sav. | 253 | 109 764 199 | 1 205 | 5,5% |
| Šiauliai | 192 | 104 251 916 | 1 321 | 4,0% |
| Vilniaus r. sav. | 220 | 103 666 736 | 1 275 | 4,4% |
| Gargždai | 54 | 94 633 187 | 600 | 3,7% |
| Klaipėdos r. sav. | 200 | 63 503 625 | 795 | 5,9% |
| Panevėžys | 118 | 60 936 906 | 752 | 4,3% |
| Telšiai | 76 | 52 669 198 | 597 | 3,4% |
| Kelmės r. sav. | 20 | 51 621 979 | 185 | 5,7% |
| Alytus | 61 | 50 404 228 | 515 | 2,6% |
| Mažeikiai | 74 | 49 609 652 | 523 | 3,0% |
| Marijampolė | 35 | 49 462 453 | 525 | 4,9% |
| Plungė | 43 | 43 390 698 | 613 | 3,1% |
| Palanga | 87 | 39 482 469 | 371 | 2,5% |
| Šiaulių r. sav. | 70 | 32 925 432 | 303 | 4,1% |
| Kėdainiai | 36 | 27 788 841 | 275 | 1,2% |
| Elektrėnų sav. | 18 | 21 382 444 | 237 | 3,1% |
| Mažeikių r. sav. | 35 | 19 539 981 | 210 | 2,5% |
| Jurbarkas | 24 | 19 351 707 | 253 | 2,3% |
| Šilutė | 37 | 18 494 100 | 356 | 2,3% |
| Ukmergė | 33 | 18 018 498 | 314 | 1,5% |
| Kretingos r. sav. | 63 | 17 672 961 | 210 | 1,6% |
| Pasvalio r. sav. | 23 | 17 149 276 | 113 | 1,4% |
| Švenčionių r. sav. | 22 | 17 005 110 | 172 | 2,7% |
| Panevėžio r. sav. | 59 | 16 900 935 | 247 | 5,8% |
| Plungės r. sav. | 37 | 16 339 450 | 241 | 4,1% |
| Neringa | 22 | 15 303 198 | 159 | 6,5% |
| Utena | 21 | 14 695 825 | 232 | 2,7% |
| Prienai | 8 | 14 061 931 | 226 | 0,2% |
| Jonavos r. sav. | 19 | 12 824 292 | 117 | 3,5% |
| Raseinių r. sav. | 25 | 10 743 824 | 208 | 1,0% |
| Trakai | 11 | 10 715 875 | 249 | 3,3% |
| Vilkaviškis | 5 | 10 130 888 | 110 | 7,5% |
| Telšių r. sav. | 42 | 9 776 812 | 169 | 3,3% |
| Kaišiadorių r. sav. | 34 | 9 045 550 | 143 | 6,4% |
| Jonava | 26 | 8 702 728 | 140 | 4,3% |
| Rokiškis | 9 | 8 649 978 | 130 | 1,0% |
| Alytaus r. sav. | 35 | 8 329 862 | 154 | 3,3% |
| Šilutės r. sav. | 33 | 8 267 303 | 130 | 3,1% |
| Raseiniai | 8 | 7 970 722 | 100 | 7,3% |
| Kretinga | 25 | 7 698 409 | 118 | 5,7% |
| Šilalės r. sav. | 31 | 7 679 631 | 145 | 7,0% |
| Molėtai | 29 | 7 553 429 | 118 | 2,6% |
| Kalvarijos sav. | 6 | 6 832 735 | 32 | 8,6% |
| Šalčininkų r. sav. | 14 | 6 667 952 | 124 | 4,0% |
| Vilniaus m. sav. | 28 | 6 591 051 | 58 | −2,3% |
| Joniškis | 11 | 6 352 965 | 77 | 2,5% |
| Kėdainių r. sav. | 27 | 5 991 402 | 108 | 2,0% |
| Naujoji Akmenė | 8 | 5 563 531 | 238 | 17,8% |
| Marijampolės sav. | 18 | 5 268 803 | 121 | 1,3% |
| Pasvalys | 8 | 5 002 919 | 99 | −2,0% |
| Kaišiadorys | 13 | 4 984 099 | 125 | 2,3% |
| Druskininkai | 19 | 4 805 928 | 87 | 3,2% |
| Kazlų Rūda | 11 | 4 796 349 | 64 | 9,1% |
| Prienų r. sav. | 24 | 4 664 340 | 36 | 8,5% |
| Tauragė | 17 | 4 527 651 | 88 | 6,2% |
| Kupiškis | 10 | 4 280 261 | 47 | 4,2% |
| Trakų r. sav. | 29 | 4 126 083 | 91 | 4,5% |
| Varėnos r. sav. | 13 | 4 011 511 | 45 | 13,5% |
| Tauragės r. sav. | 22 | 3 525 444 | 44 | 6,3% |
| Akmenės r. sav. | 19 | 3 486 735 | 79 | 6,8% |
| Lazdijų r. sav. | 10 | 3 124 377 | 66 | 2,8% |
| Radviliškio r. sav. | 23 | 3 045 436 | 63 | 4,8% |
| Jurbarko r. sav. | 14 | 2 942 803 | 57 | 3,3% |
| Šakių r. sav. | 17 | 2 870 098 | 47 | 6,7% |
| Pakruojis | 5 | 2 846 522 | 73 | 3,0% |
| Šiaulių m. sav. | 2 | 2 807 951 | 35 | 1,6% |
| Skuodas | 18 | 2 494 343 | 38 | 5,8% |
| Radviliškis | 17 | 2 375 105 | 72 | 4,4% |
| Pagėgių sav. | 6 | 2 207 657 | 45 | 7,4% |
| Visaginas | 14 | 2 142 678 | 63 | 10,7% |
| Anykščių r. sav. | 18 | 2 079 491 | 41 | 14,5% |
| Rokiškio r. sav. | 20 | 1 805 920 | 47 | 7,8% |
| Varėna | 7 | 1 750 359 | 40 | 1,1% |
| Vilkaviškio r. sav. | 7 | 1 745 769 | 53 | 0,7% |
| Šilalė | 7 | 1 531 273 | 28 | 2,6% |
| Širvintų r. sav. | 15 | 1 520 123 | 25 | 9,2% |
| Molėtų r. sav. | 16 | 1 484 448 | 41 | 6,3% |
| Ukmergės r. sav. | 15 | 1 153 610 | 29 | −5,0% |
| Anykščiai | 7 | 1 112 090 | 27 | 0,1% |
| Šakiai | 7 | 1 106 072 | 29 | 28,8% |
| Neringos sav. | 1 | 1 094 394 | 11 | 0,4% |
| Joniškio r. sav. | 17 | 1 083 432 | 35 | 6,1% |
| Šalčininkai | 6 | 1 047 940 | 39 | 11,5% |
| Ignalinos r. sav. | 13 | 954 021 | 32 | 1,8% |
| Kazlų Rūdos sav. | 8 | 860 345 | 16 | 10,7% |
| Elektrėnai | 11 | 853 746 | 29 | 4,1% |
| Rietavo sav. | 4 | 816 106 | 20 | 0,6% |
| Kauno m. sav. | 4 | 813 426 | 16 | 5,7% |
| Skuodo r. sav. | 15 | 797 829 | 19 | 15,2% |
| Ignalina | 5 | 773 859 | 20 | 16,9% |
| Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 12 | 735 266 | 12 | −13,0% |
| Pakruojo r. sav. | 7 | 695 643 | 24 | 3,7% |
| Kelmė | 7 | 684 499 | 27 | 12,7% |
| Utenos r. sav. | 14 | 671 402 | 13 | 0,8% |
| Zarasai | 6 | 625 541 | 17 | 12,3% |
| Birštonas | 3 | 555 536 | 10 | 25,8% |
| Druskininkų sav. | 12 | 515 505 | 16 | 13,9% |
| Švenčionys | 1 | 511 419 | 15 | 1,4% |
| Kauno miesto savivaldybės teritorija | 5 | 428 502 | 14 | 1,1% |
| Lazdijai | 6 | 413 459 | 15 | 2,9% |
| Širvintos | 6 | 386 613 | 18 | −1,3% |
| Birštono sav. | 3 | 376 471 | 8 | 10,5% |
| Zarasų r. sav. | 5 | 361 928 | 3 | 43,8% |
| Kupiškio r. sav. | 7 | 248 218 | 12 | 1,6% |
| Rietavas | 5 | 187 629 | 4 | 19,5% |
| Panevėžio miesto savivaldybės teritorija | 2 | 145 470 | 4 | −1,9% |
| Kalvarija | 1 | 134 329 | 4 | 19,4% |
| Akmenės rajono savivaldybės teritorija | 2 | 108 650 | 2 | −106,4% |
| Klaipėdos m. sav. | 1 | 73 298 | 6 | −1,4% |
| Biržai | 4 | 63 367 | 2 | 38,3% |
| Klaipėdos miesto savivaldybės teritorija | 2 | 47 584 | 1 | 16,0% |
| Pagėgiai | 3 | 38 039 | — | 35,7% |
| Panevėžio m. sav. | 2 | 22 399 | 3 | −25,1% |
| Palangos m. sav. | 1 | 8 962 | 2 | — |
| Biržų r. sav. | 2 | 5 000 | — | — |
| Vilniaus rajono savivaldybės teritorija | 1 | 0 | — | — |
| Mažeikių rajono savivaldybės teritorija | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai naujų pastatų statyba veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių naujų pastatų statyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės naujų pastatų statyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės naujų pastatų statyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai naujų pastatų statyba veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių naujų pastatų statyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės naujų pastatų statyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės naujų pastatų statyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai naujų pastatų statyba veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių naujų pastatų statyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės naujų pastatų statyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės naujų pastatų statyba veiklos srityje 2022 m.