UAB MANSORA — įmonės kodas 303028417
- Įmonės kodas
- 303028417
- PVN nr.
- LT100007688417
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Pagirių k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Pagirių sen., Pagirių k., Šiltnamių g. 4-42, LT-14113, 14113 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5611 — Restoranų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Mar 25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
0 €▼ 100,0%
Grynasis pelnas (2024)
0 €▼ 100,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 28 942 | 35 193 | 240 652 | 402 259 | 479 483 | 175 045 | 277 251 | 240 244 | 44 497 | 0 |
| Visos pajamos | 28 942 | 35 193 | 240 652 | 402 259 | 479 483 | 175 045 | 277 251 | 240 244 | 44 497 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 133 | 70 | 223 | 0 | 16 490 | 20 314 | 175 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 16 717 | 12 457 | 0 | 0 | 0 | 7 957 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 133 | 0 | 169 | 0 | 16 490 | 20 314 | 175 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 16 717 | 12 457 | 0 | 83 | 0 | 7 957 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 5 | 5 | 5 | 5 | 3 | 2 | — |
| Ilgalaikis turtas | 3 777 | 2 861 | 2 080 | 10 056 | 9 839 | 7 827 | 6 490 | 368 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | −43 623 | −52 024 | −6 438 | 96 726 | 109 121 | 62 089 | 63 708 | 47 124 | 51 | 51 |
| Visi įsipareigojimai | 3 713 | 6 853 | 51 525 | 162 748 | 174 757 | 133 670 | 117 462 | 74 442 | 26 826 | 26 826 |
| Nuosavas kapitalas | −43 559 | −56 016 | −55 883 | −55 966 | −55 797 | −63 754 | −47 264 | −26 950 | −26 775 | −26 775 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 155 NACE 5611 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
UAB MANSORA 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 59 vietą tarp 64 „Restoranų veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 26 826 €, o nuosavas kapitalas — −26 775 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Restoranų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "LR Investicija" | Rudaminos k. | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "VIKARĖ" | Terešiškių k. | 0 | 0 | — |
| UAB "Alvedus" | Šumsko mstl. | 0 | 0 | — |
| UAB "Vanilės dangus" | Antežerių k. | 0 | 0 | — |
| UAB "Ademinus" | Užubalių k. | 0 | 0 | — |
| MB "Devyniasdešimt aštunti" | Sakiškių k. | 0 | −421 | — |
| UAB Saugok sveikatą | Antežerių k. | 0 | 0 | — |
| MB Svogūnas ir morka | Airėnų I k. | 0 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 27. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2023 m.
- 55. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 78. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB MANSORA apyvarta?
2024 m. UAB MANSORA nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB MANSORA dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB MANSORA?
Pagrindinė veiklos sritis – „Restoranų veikla“ (EVRK 5611), įsikūrusi Pagirių k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB MANSORA?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą