MB "Devyniasdešimt aštunti" — įmonės kodas 305173906
- Įmonės kodas
- 305173906
- PVN nr.
- 305173906
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Sakiškių k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Bezdonių sen., Sakiškių k., Pušų al. 46, LT-15181, 15181 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5611 — Restoranų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun May 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 10 097 | 27 530 | 40 213 | 1 000 | 1 600 | 0 |
| Visos pajamos | 10 097 | 27 530 | 40 213 | 1 000 | 1 600 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 8 544 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 458 | 0 | 9 505 | 1 | 2 545 | 421 |
| Grynasis pelnas | 0 | 8 097 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 458 | 0 | 9 505 | 1 | 2 545 | 421 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 2 | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 1 454 | 1 125 | 6 163 | 4 807 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 857 | 9 792 | 921 | 638 | 1 410 | 74 |
| Visi įsipareigojimai | 2 569 | 3 078 | 8 750 | 6 438 | 5 622 | 4 706 |
| Nuosavas kapitalas | −258 | 7 839 | −1 666 | −993 | −4 212 | −4 632 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 155 NACE 5611 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Devyniasdešimt aštunti" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 59 vietą tarp 64 „Restoranų veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 421 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 4 706 €, o nuosavas kapitalas — −4 632 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Restoranų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "LR Investicija" | Rudaminos k. | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "VIKARĖ" | Terešiškių k. | 0 | 0 | — |
| UAB MANSORA | Pagirių k. | 0 | 0 | — |
| UAB "Alvedus" | Šumsko mstl. | 0 | 0 | — |
| UAB "Vanilės dangus" | Antežerių k. | 0 | 0 | — |
| UAB "Ademinus" | Užubalių k. | 0 | 0 | — |
| UAB Saugok sveikatą | Antežerių k. | 0 | 0 | — |
| MB Svogūnas ir morka | Airėnų I k. | 0 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Devyniasdešimt aštunti" apyvarta?
2024 m. MB "Devyniasdešimt aštunti" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Devyniasdešimt aštunti" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 421 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Devyniasdešimt aštunti"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Restoranų veikla“ (EVRK 5611), įsikūrusi Sakiškių k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Devyniasdešimt aštunti"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą