UAB "EBIT M" — įmonės kodas 303106524
- Įmonės kodas
- 303106524
- PVN nr.
- LT100017266314
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Artojų g. 6, LT-77121, 77121 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9623 — Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Jul 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | — | — | — | — | — | 5 000 | — | 5 839 |
| Visos pajamos | — | — | — | — | — | — | — | 5 000 | — | 5 839 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 596 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 000 | 0 | 1 357 |
| Grynasis nuostolis | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 606 |
| Trumpalaikis turtas | 66 | 66 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 500 | 2 896 | 7 373 |
| Visi įsipareigojimai | 1 199 | 1 194 | 1 194 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 773 |
| Nuosavas kapitalas | −1 133 | −1 128 | −1 128 | 0 | — | — | — | 2 500 | 2 896 | 4 206 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 176 NACE 9623 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "EBIT M" 2024 m. nurodė 5 839 € apyvartą ir užėmė 9 vietą tarp 9 „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė uždirbo 1 357 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 23,2%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 4 773 €, o nuosavas kapitalas — 4 206 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Corpus linea" | Šiauliai | 6 658 | 645 | — |
| MB "Antonija" | Šiauliai | 8 995 | 5 575 | — |
| Taisyklingos laikysenos ir geros savijautos studija | Šiauliai | 12 695 | 2 265 | — |
| UAB "Riminda" | Šiauliai | 12 925 | −4 632 | 3 |
| Šiaulių bokso akademija, Asociacija | Šiauliai | 22 839 | 0 | 1 |
| MB "Dolor medicus" | Šiauliai | 25 935 | 2 114 | — |
| Viešoji įstaiga "Sielos harmonija" | Šiauliai | 42 160 | 4 978 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Svaja" | Šiauliai | 47 780 | −4 638 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 96. vieta — Pelningiausios įmonės dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2024 m.
- 44. vieta — Pelningiausios įmonės dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "EBIT M" apyvarta?
2024 m. UAB "EBIT M" nurodė 5 839 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "EBIT M" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 357 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 23,2%.
Kiek darbuotojų turi UAB "EBIT M"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "EBIT M"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ (EVRK 9623), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "EBIT M"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą