Tūbinių kaimo bendruomenė — įmonės kodas 301126695

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
301126695
PVN nr.
301126695
Regionas / savivaldybė
Šilalės r. sav.
Miestas
Tūbinių I k.
Adresas
Šilalės r. sav., Šilalės kaimiškoji sen., Tūbinių I k., Gardavos g. 4, LT-75492, 75492 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Thu Sep 20
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
1 574 € 121,1%
Grynasis pelnas (2024)
949 € 1 382,4%
Grynojo pelno marža
60,3%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2017–2024, EUR

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.20172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−20002004006008001 tūkst.20172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.20172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

02040608010012020172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos456 3691 4737121 574
Visos pajamos456 3691 4737121 574
Pelnas prieš mokesčius00001414340949
Nuostolis prieš mokesčius000000740
Grynasis pelnas00001414340949
Grynasis nuostolis51350000740
Ilgalaikis turtas077005 0753 7522 7541 103
Trumpalaikis turtas11100662076415671 515
Visi įsipareigojimai00000000
Nuosavas kapitalas11177000000

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
60,3%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Tūbinių kaimo bendruomenė 2024 m. nurodė 1 574 € apyvartą, tai yra 121,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 17 vietą tarp 38 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Šilalės r. sav.. Įmonė uždirbo 949 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 60,3%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
Obelyno bendruomenės centrasNaujojo Obelyno k.1 573−575
Jomantų kaimo bendruomenėJomantų k.1 397728
Balsių kaimo bendruomenė "Paneruotis"Balsių k.1 346411
Visdžiaugų kaimo bendruomenėVisdžiaugų k.1 230−2 578
Drobūkščių kaimo bendruomenėDrobūkščių k.1 214215
Bytlaukio bendruomenėBytlaukio k.1 2030
Tenenių bendruomenėTeneniai1 993535
Biržų Lauko kaimo bendruomenėBiržų Lauko k.1 089144

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Tūbinių kaimo bendruomenė apyvarta?

2024 m. Tūbinių kaimo bendruomenė nurodė 1 574 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Tūbinių kaimo bendruomenė dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 949 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 60,3%.

Kokia veikla užsiima Tūbinių kaimo bendruomenė?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Tūbinių I k., Šilalės r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą