Jomantų kaimo bendruomenė — įmonės kodas 300874554
- Įmonės kodas
- 300874554
- PVN nr.
- 300874554
- Regionas / savivaldybė
- Šilalės r. sav.
- Miestas
- Jomantų k.
- Adresas
- Šilalės r. sav., Pajūrio sen., Jomantų k., Bonifaco Norvaišos g. 9, LT-75286, 75286 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Jun 12
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 104 | 2 008 | 2 254 | 1 322 | 2 097 | 1 473 | 2 257 | 2 257 | 505 | 1 397 |
| Visos pajamos | 104 | 2 008 | 2 254 | 1 322 | 2 097 | 1 473 | 2 257 | 2 257 | 505 | 1 397 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 10 | 28 | 78 | 0 | 0 | 134 | 728 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 84 | 84 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 10 | 28 | 78 | 0 | 0 | 134 | 728 |
| Grynasis nuostolis | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 84 | 84 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 2 918 | 1 427 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | — | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 18 | 6 | 15 | 44 | 141 | — | — | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | −48 | 134 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Jomantų kaimo bendruomenė 2024 m. nurodė 1 397 € apyvartą, tai yra 176,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 19 vietą tarp 38 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Šilalės r. sav.. Įmonė uždirbo 728 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 52,1%.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Balsių kaimo bendruomenė "Paneruotis" | Balsių k. | 1 346 | 411 | — |
| Visdžiaugų kaimo bendruomenė | Visdžiaugų k. | 1 230 | −2 578 | — |
| Obelyno bendruomenės centras | Naujojo Obelyno k. | 1 573 | −575 | — |
| Tūbinių kaimo bendruomenė | Tūbinių I k. | 1 574 | 949 | — |
| Drobūkščių kaimo bendruomenė | Drobūkščių k. | 1 214 | 215 | — |
| Bytlaukio bendruomenė | Bytlaukio k. | 1 203 | 0 | — |
| Biržų Lauko kaimo bendruomenė | Biržų Lauko k. | 1 089 | 144 | — |
| Asociacija Šilalės medžiotojų ir žvejų draugija | Pajūris | 1 000 | 50 | — |
Įtraukta į reitingus
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalės r. sav.) 2024 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalės r. sav.) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Jomantų kaimo bendruomenė apyvarta?
2024 m. Jomantų kaimo bendruomenė nurodė 1 397 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Jomantų kaimo bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 728 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 52,1%.
Kokia veikla užsiima Jomantų kaimo bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Jomantų k., Šilalės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Jomantų kaimo bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą