Balsių kaimo bendruomenė "Paneruotis" — įmonės kodas 301030533
- Įmonės kodas
- 301030533
- PVN nr.
- 301030533
- Regionas / savivaldybė
- Šilalės r. sav.
- Miestas
- Balsių k.
- Adresas
- Šilalės r. sav., Šilalės kaimiškoji sen., Balsių k., Bažnyčios g. 11-5, LT-75102, 75102 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Aug 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 927 | 1 070 | 1 037 | 1 329 | 545 | 2 345 | 847 | 594 | 1 346 |
| Visos pajamos | 927 | 1 070 | 1 037 | 1 329 | 545 | 2 345 | 847 | 594 | 1 346 |
| Pelnas prieš mokesčius | 340 | 0 | 42 | 64 | 545 | 225 | 115 | 31 | 411 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 340 | 0 | 42 | 64 | 545 | 225 | 115 | 31 | 411 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 471 | 2 | 2 | 754 | — | 0 | 0 | 0 | — |
| Trumpalaikis turtas | 503 | 168 | 42 | 64 | — | 0 | 0 | 0 | — |
| Visi įsipareigojimai | 6 | 0 | 0 | 818 | — | 0 | 0 | 0 | — |
| Nuosavas kapitalas | 340 | −70 | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Balsių kaimo bendruomenė "Paneruotis" 2024 m. nurodė 1 346 € apyvartą, tai yra 126,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 20 vietą tarp 38 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Šilalės r. sav.. Įmonė uždirbo 411 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 30,5%.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Jomantų kaimo bendruomenė | Jomantų k. | 1 397 | 728 | — |
| Visdžiaugų kaimo bendruomenė | Visdžiaugų k. | 1 230 | −2 578 | — |
| Drobūkščių kaimo bendruomenė | Drobūkščių k. | 1 214 | 215 | — |
| Bytlaukio bendruomenė | Bytlaukio k. | 1 203 | 0 | — |
| Obelyno bendruomenės centras | Naujojo Obelyno k. | 1 573 | −575 | — |
| Tūbinių kaimo bendruomenė | Tūbinių I k. | 1 574 | 949 | — |
| Biržų Lauko kaimo bendruomenė | Biržų Lauko k. | 1 089 | 144 | — |
| Asociacija Šilalės medžiotojų ir žvejų draugija | Pajūris | 1 000 | 50 | — |
Įtraukta į reitingus
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalės r. sav.) 2024 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalės r. sav.) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Balsių kaimo bendruomenė "Paneruotis" apyvarta?
2024 m. Balsių kaimo bendruomenė "Paneruotis" nurodė 1 346 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Balsių kaimo bendruomenė "Paneruotis" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 411 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 30,5%.
Kokia veikla užsiima Balsių kaimo bendruomenė "Paneruotis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Balsių k., Šilalės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Balsių kaimo bendruomenė "Paneruotis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą