"Tauro" bendruomenė — įmonės kodas 301694185
- Įmonės kodas
- 301694185
- PVN nr.
- 301694185
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolės sav.
- Miestas
- Svetlicos k.
- Adresas
- Marijampolės sav., Marijampolės sen., Svetlicos k., Tauro g. 16, LT-69330, 69330 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Apr 21
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 671 | 573 | 232 | 195 | 297 | 238 | 5 492 | 544 | 0 |
| Visos pajamos | 671 | 573 | 232 | 195 | 297 | 238 | 5 492 | 544 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 659 | 568 | 183 | 128 | 245 | 198 | 276 | 504 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 690 |
| Grynasis pelnas | 659 | 568 | 183 | 128 | 245 | 198 | 276 | 504 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 690 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 2 224 | 2 792 | 2 975 | 3 105 | 3 349 | 354 835 | — | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 422 NACE 9499 įmonių (2023).
Trumpai
"Tauro" bendruomenė 2023 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 36 vietą tarp 48 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolės sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 690 € grynąjį nuostolį.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Naujienos kaimo bendruomenė | Naujienos k. | 0 | 0 | — |
| Balsupių kaimo bendruomenė | Balsupių k. | 0 | 0 | — |
| Skaisčiūnų kaimo bendruomenė | Skaisčiūnų k. | 0 | 0 | — |
| Medienos vežėjų asociacija | Želsvos k. | 0 | 0 | — |
| Marijampolės savivaldybės Igliškėlių kaimo bendruomenė | Igliškėlių k. | 0 | 0 | — |
| Smilgių kaimo bendruomenė | Smilgių k. | 0 | 0 | — |
| Gyviškių kaimo bendruomenė | Gyviškių k. | 0 | −543 | — |
| Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Vinco Kudirkos Marijampolės skyrius | Baraginės k. | 0 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra "Tauro" bendruomenė apyvarta?
2023 m. "Tauro" bendruomenė nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar "Tauro" bendruomenė dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 690 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima "Tauro" bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Svetlicos k., Marijampolės sav..
Norite išsamios įmonės analizės "Tauro" bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą