Gyviškių kaimo bendruomenė — įmonės kodas 302533765
- Įmonės kodas
- 302533765
- PVN nr.
- 302533765
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolės sav.
- Miestas
- Gyviškių k.
- Adresas
- Marijampolės sav., Liudvinavo sen., Gyviškių k., Sodžiaus g. 13-4, LT-69152, 69152 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Aug 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 400 | 1 358 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 1 396 | 1 327 | 1 723 | 0 | 0 | 1 099 | 948 | 543 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 400 | 1 358 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 1 396 | 1 327 | 1 723 | 0 | 0 | 1 099 | 948 | 543 |
| Ilgalaikis turtas | 29 898 | 29 583 | 29 268 | 33 029 | 31 517 | 29 856 | 28 478 | 27 454 | 26 066 | 25 752 |
| Trumpalaikis turtas | 3 444 | 3 892 | 3 635 | 3 126 | 3 124 | 3 325 | 3 325 | 3 325 | 3 517 | 3 746 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 34 641 | 180 | 0 | 30 779 | 29 583 | 29 498 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Gyviškių kaimo bendruomenė 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 37 vietą tarp 47 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolės sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 543 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 29 498 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Naujienos kaimo bendruomenė | Naujienos k. | 0 | 0 | — |
| Balsupių kaimo bendruomenė | Balsupių k. | 0 | 0 | — |
| Skaisčiūnų kaimo bendruomenė | Skaisčiūnų k. | 0 | 0 | — |
| Medienos vežėjų asociacija | Želsvos k. | 0 | 0 | — |
| Marijampolės savivaldybės Igliškėlių kaimo bendruomenė | Igliškėlių k. | 0 | 0 | — |
| "Tauro" bendruomenė | Svetlicos k. | 0 | −690 | — |
| Smilgių kaimo bendruomenė | Smilgių k. | 0 | 0 | — |
| Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Vinco Kudirkos Marijampolės skyrius | Baraginės k. | 0 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Gyviškių kaimo bendruomenė apyvarta?
2024 m. Gyviškių kaimo bendruomenė nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Gyviškių kaimo bendruomenė dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 543 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Gyviškių kaimo bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Gyviškių k., Marijampolės sav..
Norite išsamios įmonės analizės Gyviškių kaimo bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą