Taksų augintojų draugija — įmonės kodas 304402907

Įmonės kodas
304402907
PVN nr.
304402907
Regionas / savivaldybė
Vilniaus m. sav.
Miestas
Vilniaus m. sav.
Adresas
Vilniaus m. sav. Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Thu Sep 22
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
387 € 82,8%
Grynasis pelnas (2024)
1 €
Grynojo pelno marža
0,3%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2016–2024, EUR

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−400−2000200400600201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−400−2000200400600800201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos10010 1882 4422 9881 6688588452 246387
Visos pajamos10010 1882 4422 9881 6688588452 246387
Pelnas prieš mokesčius0563546000001
Nuostolis prieš mokesčius26200000000
Grynasis pelnas0563546000001
Grynasis nuostolis26200000000
Ilgalaikis turtas000000000
Trumpalaikis turtas1203832 0183 0743 6644 3904 6004 4913 835
Visi įsipareigojimai312443020257142034545
Nuosavas kapitalas−262301847847847847847847847

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
0,3%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
1,2%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
0,1%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Taksų augintojų draugija 2024 m. nurodė 387 € apyvartą, tai yra 82,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 8 vietą tarp 15 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus m. sav.. Įmonė uždirbo 1 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,3%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 45 €, o nuosavas kapitalas — 847 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
Lietuvos nacionalinė židinių-dūmtraukių montuotojų asociacijaGrigiškių m.1 300−304
UAB "Leksis crypto security"Vilniaus m. sav.1 899−35 8041
Grigiškių bendruomenė "GRIJA"Grigiškių m.3 080−6681
Asociacija Grigiškių futbolo akademijaGrigiškių m.5 280−4 0881
VšĮ Motosporto rengimo centrasGrigiškių m.16 11001
Vokės bendruomenėSalų k.17 664−2 1651
GRIGIŠKIŲ ASMENŲ SU NEGALIA DRAUGIJAGrigiškės35 82206
Joniškio rajono tinklinio sporto klubas "Ąžuolas"Bariūnų k.3880

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Taksų augintojų draugija apyvarta?

2024 m. Taksų augintojų draugija nurodė 387 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Taksų augintojų draugija dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,3%.

Kokia veikla užsiima Taksų augintojų draugija?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Vilniaus m. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą