VšĮ Motosporto rengimo centras — įmonės kodas 304024902

Įmonės kodas
304024902
PVN nr.
LT100011566018
Regionas / savivaldybė
Vilniaus m. sav.
Miestas
Grigiškių m.
Adresas
Vilniaus m. sav., Grigiškių m., Vilniaus g. 61-42, LT-27113, 27113 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
Teisinė forma
Viešoji įstaiga
Registracijos data
Thu Apr 09
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
16,1 tūkst. € 36,4%
Grynasis pelnas (2024)
0 € 100,0%
Grynojo pelno marža
0,0%
Darbuotojai
1 0,0%

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−20002004006008001 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0001112015201620172018201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos00478 13724 34923 90130 87732 25725 33416 110
Visos pajamos00478 13724 34923 90130 87732 25725 33416 110
Pelnas prieš mokesčius000000001 0230
Nuostolis prieš mokesčius1700000000
Grynasis pelnas000000009720
Grynasis nuostolis1700000000
Vidutinis darbuotojų skaičius1111111
Ilgalaikis turtas00037 63471 16468 42956 73138 96844 48029 898
Trumpalaikis turtas2253243127 97113 35115 43919 03913 1456 9702 391
Visi įsipareigojimai00019720 1873554066 8535 1242 073
Nuosavas kapitalas898282828282901001 0721 072

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
16,1 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
6,4%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

VšĮ Motosporto rengimo centras 2024 m. nurodė 16 110 € apyvartą, tai yra 36,4% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 15 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus m. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 073 €, o nuosavas kapitalas — 1 072 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
Vokės bendruomenėSalų k.17 664−2 1651
Asociacija Grigiškių futbolo akademijaGrigiškių m.5 280−4 0881
GRIGIŠKIŲ ASMENŲ SU NEGALIA DRAUGIJAGrigiškės35 82206
VšĮ Pilypo svajonėVilnius16 1000
Lietuvos aikido aikikai federacijaVilnius16 09728 479
Lietuvos šokio-judesio terapijos asociacijaVilnius16 0751 855
Brukšvų polderio melioracijos sistemos naudotojų asociacijaDrevernos k.16 0710
ASOCIACIJA "LENKIJOS IR LIETUVOS PREKYBOS RŪMAI"Vilnius16 06801

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra VšĮ Motosporto rengimo centras apyvarta?

2024 m. VšĮ Motosporto rengimo centras nurodė 16 110 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar VšĮ Motosporto rengimo centras dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.

Kiek darbuotojų turi VšĮ Motosporto rengimo centras?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima VšĮ Motosporto rengimo centras?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Grigiškių m., Vilniaus m. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą