Stračiūnų bendruomenė — įmonės kodas 301737875
- Įmonės kodas
- 301737875
- PVN nr.
- 301737875
- Regionas / savivaldybė
- Druskininkų sav.
- Miestas
- Stračiūnų k.
- Adresas
- Druskininkų sav., Leipalingio sen., Stračiūnų k., Žaliamiškio g. 38, LT-67267, 67267 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Jun 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 7 838 | 14 431 | 5 624 | 6 186 | 14 410 | 8 547 | 3 823 | 5 655 | 7 115 | 350 |
| Visos pajamos | 7 838 | 14 431 | 5 624 | 6 186 | 14 410 | 8 547 | 3 823 | 5 655 | 7 115 | 350 |
| Pelnas prieš mokesčius | 36 | 0 | 234 | 1 170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 335 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 293 | 0 | 0 | 432 | 90 | 395 | 629 | 0 | 103 |
| Grynasis pelnas | 36 | 0 | 234 | 1 170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 335 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 293 | 0 | 0 | 432 | 90 | 395 | 629 | 0 | 103 |
| Ilgalaikis turtas | 115 487 | 115 669 | 113 643 | 111 676 | 111 542 | 109 320 | 107 141 | 105 516 | 104 068 | 102 618 |
| Trumpalaikis turtas | 2 575 | 295 | 887 | 5 092 | 1 848 | 897 | 533 | 404 | 279 | 4 150 |
| Visi įsipareigojimai | 1 914 | 270 | 35 | 93 | 36 | 4 | 35 | 535 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 304 | 11 | 245 | 1 415 | 983 | 893 | 498 | −131 | 203 | 100 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Stračiūnų bendruomenė 2024 m. nurodė 350 € apyvartą, tai yra 95,1% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 10 vietą tarp 13 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Druskininkų sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 103 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 100 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Neravų kaimo bendruomenė | Neravų k. | 150 | 0 | — |
| GRŪTO BENDRUOMENĖ | Grūto k. | 2 415 | 0 | — |
| Kairiojo Nemuno kranto bendruomenė | Lipliūnų k. | 2 557 | 0 | — |
| Švendubrės kaimo bendruomenė | Švendubrės k. | 2 952 | −127 | — |
| BILSO BENDRUOMENĖ | Didžiasalio k. | 3 300 | −186 | — |
| Jovaišių kaimo bendruomenė | Jovaišių k. | 5 594 | 6 | — |
| Jaskonių ir Naujasodės kaimų bendruomenė | Naujasodės k. | 9 392 | −133 | — |
| Ricielių kaimo bendruomenė | Ricielių k. | 12 357 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 16. vieta — TOP 18 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — TOP 17 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 98. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.
- 85. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 94. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Stračiūnų bendruomenė apyvarta?
2024 m. Stračiūnų bendruomenė nurodė 350 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Stračiūnų bendruomenė dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 103 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Stračiūnų bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Stračiūnų k., Druskininkų sav..
Norite išsamios įmonės analizės Stračiūnų bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą