Neravų kaimo bendruomenė — įmonės kodas 301693966
- Įmonės kodas
- 301693966
- PVN nr.
- 301693966
- Regionas / savivaldybė
- Druskininkų sav.
- Miestas
- Neravų k.
- Adresas
- Druskininkų sav., Viečiūnų sen., Neravų k., Gojaus g. 7-5, LT-66411, 66411 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Apr 20
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 011 | 8 307 | 3 738 | 8 647 | 7 334 | 6 319 | 12 836 | 6 995 | 3 711 | 150 |
| Visos pajamos | 2 011 | 8 307 | 3 738 | 8 647 | 7 334 | 6 319 | 12 836 | 6 995 | 3 711 | 150 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 530 | 1 190 | 850 | 511 | 171 | 1 |
| Trumpalaikis turtas | 1 018 | 906 | 1 098 | 1 188 | 1 337 | 1 087 | 5 282 | 2 151 | 2 199 | 1 300 |
| Visi įsipareigojimai | 65 | 24 | 17 | 10 | 117 | 101 | 381 | 236 | 227 | 1 293 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Neravų kaimo bendruomenė 2024 m. nurodė 150 € apyvartą, tai yra 96,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 11 vietą tarp 13 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Druskininkų sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 293 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Stračiūnų bendruomenė | Stračiūnų k. | 350 | −103 | — |
| GRŪTO BENDRUOMENĖ | Grūto k. | 2 415 | 0 | — |
| Kairiojo Nemuno kranto bendruomenė | Lipliūnų k. | 2 557 | 0 | — |
| Švendubrės kaimo bendruomenė | Švendubrės k. | 2 952 | −127 | — |
| BILSO BENDRUOMENĖ | Didžiasalio k. | 3 300 | −186 | — |
| Jovaišių kaimo bendruomenė | Jovaišių k. | 5 594 | 6 | — |
| Jaskonių ir Naujasodės kaimų bendruomenė | Naujasodės k. | 9 392 | −133 | — |
| Ricielių kaimo bendruomenė | Ricielių k. | 12 357 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 17. vieta — TOP 18 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — TOP 17 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 100. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Neravų kaimo bendruomenė apyvarta?
2024 m. Neravų kaimo bendruomenė nurodė 150 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Neravų kaimo bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Neravų kaimo bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Neravų k., Druskininkų sav..
Norite išsamios įmonės analizės Neravų kaimo bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą