Kauno m. sav. įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
59
Bendra apyvarta
9,9 mln €▼ 13,0%
Darbuotojai
103
Medianinė marža
0,7%
Augimas (metinis)
−13,0%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Kauno m. sav.: TOP 84 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Rideta" | Kauno m. sav. | 6 690 377 | 5 567 | 5 | |
| 2 | UAB "Žaliavų terminalas" | Kauno m. sav. | 1 211 383 | −51 119 | 4 | |
| 3 | UAB "Bella Italia" | Kauno m. sav. | 1 157 573 | 23 716 | 24 | |
| 4 | UAB "Archigroup Lt" | Kauno m. sav. | 544 606 | −291 622 | 13 | |
| 5 | UAB Alksna | Kauno m. sav. | 488 528 | 30 240 | 1 | |
| 6 | "Prime concert", UAB | Kauno m. sav. | 394 772 | −117 258 | 1 | — |
| 7 | MB "Carwane" | Kauno m. sav. | 360 571 | 3 321 | 5 | — |
| 8 | MB "Ferreae rotae" | Kauno m. sav. | 286 000 | −227 416 | — | |
| 9 | UAB "Aromatinga kava" | Kauno m. sav. | 251 817 | 6 647 | 3 | |
| 10 | MB Korys Ranga | Kauno m. sav. | 233 885 | 13 445 | — | |
| 11 | "365 eventus", UAB | Kauno m. sav. | 219 160 | −204 465 | 20 | |
| 12 | UAB "DAINTRANSA" | Kauno m. sav. | 185 937 | −40 023 | 5 | |
| 13 | UAB "Vigrista" | Kauno m. sav. | 165 379 | −7 105 | 2 | |
| 14 | MB Sandoriai | Kauno m. sav. | 140 405 | 20 290 | 2 | |
| 15 | UAB Anesė | Kauno m. sav. | 133 583 | −44 326 | 7 | |
| 16 | UAB Maisto kerai | Kauno m. sav. | 130 445 | −9 594 | 4 | |
| 17 | UAB Elitstata | Kauno m. sav. | 123 236 | −19 112 | 4 | |
| 18 | MB Fa8rikas | Kauno m. sav. | 109 419 | 204 | 1 | |
| 19 | MB "Neoklinika" | Kauno m. sav. | 94 798 | 6 411 | 4 | |
| 20 | MB 4 projektai | Kauno m. sav. | 91 013 | −76 065 | 15 | |
| 21 | UAB "Haec" | Kauno m. sav. | 79 087 | 41 503 | 1 | |
| 22 | UAB "Autohardas" | Kauno m. sav. | 77 610 | −9 896 | 5 | |
| 23 | UAB "Togima" | Kauno m. sav. | 76 921 | 34 601 | 2 | |
| 24 | UAB WLP klinika | Kauno m. sav. | 75 782 | 9 219 | 3 | |
| 25 | UAB "Taltas" | Kauno m. sav. | 66 065 | 481 | 3 | |
| 26 | UAB Persona Optima group | Kauno m. sav. | 64 134 | 299 | 3 | |
| 27 | MB "Mona Luna" | Kauno m. sav. | 61 939 | 26 421 | 1 | |
| 28 | UAB "Nuventa" | Kauno m. sav. | 50 641 | 9 140 | 5 | |
| 29 | Su kabliataškiu, UAB | Kauno m. sav. | 46 355 | −17 490 | 1 | |
| 30 | UAB "Nanokeramika" | Kauno m. sav. | 45 142 | 1 458 | 2 | |
| 31 | MB Kraštovaizdžio idėjos | Kauno m. sav. | 44 593 | 769 | 1 | |
| 32 | UAB "Ramela" | Kauno m. sav. | 42 130 | 26 145 | — | |
| 33 | UAB "Litnera" | Kauno m. sav. | 38 881 | −24 055 | 2 | |
| 34 | UAB "Kertena' | Kauno m. sav. | 37 529 | 16 038 | 2 | |
| 35 | MB "KO Group" | Kauno m. sav. | 37 340 | 16 414 | 1 | |
| 36 | VšĮ Gerumo Studija | Kauno m. sav. | 33 690 | −108 | 3 | |
| 37 | Bendra Lietuvos-Vokietijos įmonė uždaroji akcinė bendrovė "HEISERLITA" | Kauno m. sav. | 26 944 | −664 | 1 | |
| 38 | Mažoji bendrija Mailmedz | Kauno m. sav. | 25 981 | 13 474 | — | — |
| 39 | MB "Housemeda" | Kauno m. sav. | 22 912 | −4 563 | 1 | — |
| 40 | UAB "Dviratis ir gitara" | Kauno m. sav. | 21 574 | −20 646 | 3 | |
| 41 | UAB "Imelina" | Kauno m. sav. | 18 049 | −4 746 | 1 | |
| 42 | MB "Devilauto" | Kauno m. sav. | 17 265 | 47 | 1 | |
| 43 | MB "Švarameda" | Kauno m. sav. | 12 541 | 5 481 | — | |
| 44 | MB "PROMEDA" | Kauno m. sav. | 11 327 | 812 | — | |
| 45 | ITerum group, UAB | Kauno m. sav. | 11 094 | 19 316 | — | |
| 46 | MB "Skaistilius" | Kauno m. sav. | 9 624 | −1 817 | — | |
| 47 | MB Konteineris lt | Kauno m. sav. | 8 812 | 3 377 | — | |
| 48 | UAB "Reakiro LT" | Kauno m. sav. | 8 663 | −16 400 | 2 | |
| 49 | MB "Weldmonta" | Kauno m. sav. | 8 380 | 2 471 | — | — |
| 50 | UAB Cooking solutions | Kauno m. sav. | 6 527 | −13 972 | 1 | |
| 51 | MB "All in one trans" | Kauno m. sav. | 5 714 | −11 110 | — | |
| 52 | MB "Santeknita" | Kauno m. sav. | 4 826 | 1 398 | — | |
| 53 | VšĮ Krepšinio fanai | Kauno m. sav. | 4 758 | 305 | 1 | |
| 54 | Asociacija "Laisvieji menininkai" | Kauno m. sav. | 4 001 | 374 | 2 | |
| 55 | UAB "Deliust" | Kauno m. sav. | 4 000 | 211 | — | |
| 56 | UAB "Techniniai inžinerijos sprendimai" | Kauno m. sav. | 3 165 | −4 105 | 3 | |
| 57 | MB "Baltas drugys" | Kauno m. sav. | 3 000 | −12 477 | — | |
| 58 | Visuomeninė organizacija "Sėkmingas Kaunas" | Kauno m. sav. | 1 826 | 0 | 1 | |
| 59 | MB Mobileris | Kauno m. sav. | 1 780 | −436 | — | |
| 60 | MB RIOLĖ | Kauno m. sav. | 1 689 | −1 746 | — | |
| 61 | UAB "Norum" | Kauno m. sav. | 951 | −1 756 | 1 | — |
| 62 | MB Sinkera | Kauno m. sav. | 859 | −2 310 | — | |
| 63 | Viešoji įstaiga "VARAIDA" | Kauno m. sav. | 770 | −91 | 3 | |
| 64 | MB "Įmonių administravimas" | Kauno m. sav. | 526 | −1 851 | 1 | |
| 65 | "Neabejingų būrys" VšĮ | Kauno m. sav. | 457 | 457 | 1 | — |
| 66 | Individuali įmonė | Kauno m. sav. | 340 | −605 | — | |
| 67 | MB Restruktūrizavimo paslaugos | Kauno m. sav. | 222 | 184 | 2 | |
| 68 | UAB Skolų administravimo biuras | Kauno m. sav. | 147 | −54 | 1 | |
| 69 | UAB "Baltų burės" | Kauno m. sav. | 100 | −4 551 | 1 | |
| 70 | WoodLeader MB | Kauno m. sav. | 96 | 49 | — | |
| 71 | "Paskutinis kąsnis", MB | Kauno m. sav. | 76 | −1 387 | — | |
| 72 | Viešoji įstaiga "Šeimos sveikatos sprendimai" | Kauno m. sav. | 0 | 343 | 1 | |
| 73 | Lingua Nova Trade, MB | Kauno m. sav. | 0 | 0 | — | — |
| 74 | UAB MWC EU | Kauno m. sav. | 0 | 0 | — | |
| 75 | UAB Worldwide Laser Periodontics | Kauno m. sav. | 0 | 0 | — | |
| 76 | UAB Tamtara | Kauno m. sav. | 0 | 0 | — | |
| 77 | MB Nstnk | Kauno m. sav. | 0 | −9 | — | |
| 78 | GYRIO kooperatinė bendrovė | Kauno m. sav. | 0 | 0 | 1 | |
| 79 | Asociacija "Pegasus artis" | Kauno m. sav. | 0 | 0 | — | |
| 80 | Coachila MB | Kauno m. sav. | 0 | 0 | — | — |
| 81 | UAB "Garantuotas sprendimas" | Kauno m. sav. | 0 | −328 | 1 | |
| 82 | VšĮ KORSAK | Kauno m. sav. | 0 | 0 | — | — |
| 83 | "Skorpiono kelias" MB | Kauno m. sav. | 0 | 0 | — | |
| 84 | VšĮ "Muzika Festiva" | Kauno m. sav. | 0 | −88 | — |
Kauno m. sav. reitingai
Didžiausi darbdaviai Kauno m. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Kauno m. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Kauno m. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Kauno m. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.Naujos įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.Pelningiausios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Kauno m. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Kauno m. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.Pelningiausios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Kauno m. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Kauno m. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.Pelningiausios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Kauno m. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Kauno m. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.Pelningiausios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Kauno m. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Kauno m. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.Pelningiausios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2019 m.