ITerum group, UAB — įmonės kodas 302531928
- Įmonės kodas
- 302531928
- PVN nr.
- LT100005656710
- Regionas / savivaldybė
- Kauno m. sav.
- Miestas
- Kauno m. sav.
- Adresas
- Kauno m. sav. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6210 — Kita kompiuterių programavimo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Jul 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36 400 | 11 094 |
| Visos pajamos | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36 400 | 11 094 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 590 | 19 316 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 2 | — | — | — | 2 | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 896 | 2 500 |
| Trumpalaikis turtas | 2 729 | 2 728 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 0 | 19 816 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 420 |
| Nuosavas kapitalas | 2 729 | 2 728 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 17 896 | 2 896 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 522 NACE 6210 įmonių (2024).
Trumpai
ITerum group, UAB 2024 m. nurodė 11 094 € apyvartą, tai yra 69,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 3 „Kita kompiuterių programavimo veikla“ veiklos srities įmonių Kauno m. sav.. Įmonė uždirbo 19 316 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 174,1%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 19 420 €, o nuosavas kapitalas — 2 896 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita kompiuterių programavimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Deliust" | Kauno m. sav. | 4 000 | 211 | — |
| UAB "AD GENIUS LT" | Kaunas | 11 101 | −106 751 | 3 |
| UAB "Eroras" | Vilnius | 11 115 | 1 982 | — |
| MB Realtok | Vilnius | 11 058 | −492 | — |
| Innospike, UAB | Kaunas | 11 040 | 3 241 | 2 |
| Zygimantas, MB | Kaunas | 11 035 | 2 373 | — |
| MB IT galia | Vilnius | 11 193 | −154 | — |
| MB "Verslo sistemų sprendimai" | Noreikiškių k. | 11 200 | 5 341 | — |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 15. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Didžiausi darbdaviai Kauno m. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 24. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 20. vieta — Didžiausi darbdaviai Kauno m. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra ITerum group, UAB apyvarta?
2024 m. ITerum group, UAB nurodė 11 094 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar ITerum group, UAB dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 19 316 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 174,1%.
Kokia veikla užsiima ITerum group, UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita kompiuterių programavimo veikla“ (EVRK 6210), įsikūrusi Kauno m. sav..
Norite išsamios įmonės analizės ITerum group, UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą