"Paskutinis kąsnis", MB — įmonės kodas 305239060
- Įmonės kodas
- 305239060
- PVN nr.
- LT100013449618
- Regionas / savivaldybė
- Kauno m. sav.
- Miestas
- Kauno m. sav.
- Adresas
- Kauno m. sav. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5611 — Restoranų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Aug 29
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 9 729 | 40 845 | 17 420 | 4 788 | 76 |
| Visos pajamos | 9 729 | 40 845 | 17 420 | 4 788 | 76 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 92 | 409 | 456 | 1 891 | 1 387 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 92 | 409 | 456 | 1 891 | 1 387 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 1 003 | 1 832 | 1 971 | 1 508 |
| Trumpalaikis turtas | 2 635 | 2 544 | 607 | 337 | 371 |
| Visi įsipareigojimai | 327 | 1 648 | 996 | 2 756 | 3 715 |
| Nuosavas kapitalas | 2 308 | 1 899 | 1 443 | −448 | −1 836 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 138 NACE 5611 įmonių (2023).
Trumpai
"Paskutinis kąsnis", MB 2023 m. nurodė 76 € apyvartą, tai yra 98,4% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 6 vietą tarp 6 „Restoranų veikla“ veiklos srities įmonių Kauno m. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 1 387 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 715 €, o nuosavas kapitalas — −1 836 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Restoranų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Dviratis ir gitara" | Kauno m. sav. | 21 574 | −20 646 | 3 |
| Viešoji įstaiga "LT bendruomenė" | Vilnius | 78 | 0 | — |
| MB Bliss family | Juodeikių k. | 80 | −522 | — |
| MB Malūnų kavinė | Vilnius | 70 | −702 | 1 |
| UAB "Geresnis rytojus" | Vilnius | 70 | 15 | 1 |
| "Elota", UAB | Alytus | 70 | 6 | 1 |
| UAB Ernex | Vilnius | 83 | −11 233 | 1 |
| UAB "Kauno maistas" | Kaunas | 84 | −37 550 | — |
Įtraukta į reitingus
- 15. vieta — Didžiausios Kauno m. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 23. vieta — Didžiausios Kauno m. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra "Paskutinis kąsnis", MB apyvarta?
2023 m. "Paskutinis kąsnis", MB nurodė 76 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar "Paskutinis kąsnis", MB dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 1 387 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima "Paskutinis kąsnis", MB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Restoranų veikla“ (EVRK 5611), įsikūrusi Kauno m. sav..
Norite išsamios įmonės analizės "Paskutinis kąsnis", MB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą