MB Sandoriai — įmonės kodas 305889827
- Įmonės kodas
- 305889827
- PVN nr.
- LT100014668017
- Regionas / savivaldybė
- Kauno m. sav.
- Miestas
- Kauno m. sav.
- Adresas
- Kauno m. sav. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7499 — Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Sep 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 42 878 | 70 487 | 47 757 | 140 405 |
| Visos pajamos | 42 878 | 70 487 | 47 757 | 140 405 |
| Pelnas prieš mokesčius | 12 762 | 0 | 339 | 21 411 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 10 590 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 12 124 | 0 | 299 | 20 290 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 10 590 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 4 500 | 5 165 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 10 426 | 5 408 | 2 757 | 76 045 |
| Visi įsipareigojimai | 2 164 | 9 038 | 923 | 53 920 |
| Nuosavas kapitalas | 12 762 | 1 535 | 1 834 | 22 125 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 199 NACE 7499 įmonių (2024).
Trumpai
MB Sandoriai 2024 m. nurodė 140 405 € apyvartą, tai yra 194,0% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla“ veiklos srities įmonių Kauno m. sav.. Įmonė uždirbo 20 290 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 14,5%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 100,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 53 920 €, o nuosavas kapitalas — 22 125 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "E. aplinka" | Vilnius | 141 689 | 89 265 | — |
| UAB "Igra" | Vilnius | 143 736 | 32 738 | 5 |
| UAB "DIZKO" | Rokantų k. 3 | 131 971 | 10 296 | 2 |
| MB Rpa baltic | Vilnius | 149 000 | 4 366 | 3 |
| MB "Pajūrio plunksna" | Klaipėda | 150 704 | 75 487 | — |
| UAB "Darbo saugos tarnyba" | Zibalai | 153 729 | 30 992 | 2 |
| UAB "Darbo specialistai" | Plungė | 155 371 | 53 275 | 3 |
| MB "Octagonas" | Vilnius | 125 407 | 29 903 | — |
Įtraukta į reitingus
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Didžiausios Kauno m. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 18. vieta — Didžiausi darbdaviai Kauno m. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 67. vieta — Pelningiausios įmonės visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla veiklos srityje 2024 m.
- 70. vieta — TOP 100 įmonių visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 24. vieta — Didžiausios Kauno m. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Pelningiausios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 17. vieta — Didžiausios Kauno m. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — TOP 100 įmonių visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 13. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 14. vieta — Didžiausios Kauno m. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Sandoriai apyvarta?
2024 m. MB Sandoriai nurodė 140 405 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Sandoriai dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 20 290 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 14,5%.
Kiek darbuotojų turi MB Sandoriai?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB Sandoriai?
Pagrindinė veiklos sritis – „Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla“ (EVRK 7499), įsikūrusi Kauno m. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB Sandoriai?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą