MB Restoranas Trys — įmonės kodas 305556783
- Įmonės kodas
- 305556783
- PVN nr.
- LT100013170011
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Tilžės g. 63A, LT-78166, 78166 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5611 — Restoranų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu May 21
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 203 928 | 268 207 | 19 435 | 0 |
| Visos pajamos | 203 928 | 268 207 | 19 435 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 10 249 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 715 | 0 | 20 484 | 418 |
| Grynasis pelnas | 0 | 8 162 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 1 715 | 0 | 20 484 | 418 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 12 | 12 | 7 | — |
| Ilgalaikis turtas | 8 575 | 2 400 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 37 639 | 10 349 | 1 244 | 444 |
| Visi įsipareigojimai | 43 714 | 2 087 | 11 066 | 10 684 |
| Nuosavas kapitalas | 2 500 | 10 662 | −9 822 | −10 240 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 155 NACE 5611 įmonių (2024).
Trumpai
MB Restoranas Trys 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 54 vietą tarp 57 „Restoranų veikla“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė metus baigė patyrusi 418 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 10 684 €, o nuosavas kapitalas — −10 240 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Restoranų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "ŠIAULIŲ MAX'as" | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| UAB "Edesia" | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| UAB "Šiaulių pieno baras" | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| UAB "Sunstream LT" | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| UAB "Pozityvita" | Šiauliai | 0 | 0 | 3 |
| UAB "Skaindra" | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| MB "Benardas" | Šiauliai | 703 | −3 337 | — |
| MB Pavalgiau | Šiauliai | 1 692 | −640 | — |
Įtraukta į reitingus
- 16. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2023 m.
- 23. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2023 m.
- 39. vieta — Didžiausi darbdaviai apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Šiauliai) 2023 m.
- 98. vieta — TOP 100 įmonių apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Šiauliai) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Restoranas Trys apyvarta?
2024 m. MB Restoranas Trys nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Restoranas Trys dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 418 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB Restoranas Trys?
Pagrindinė veiklos sritis – „Restoranų veikla“ (EVRK 5611), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės MB Restoranas Trys?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą