MB "Prostela" — įmonės kodas 305178077
- Įmonės kodas
- 305178077
- PVN nr.
- LT100013813511
- Regionas / savivaldybė
- Varėna
- Miestas
- Varėna
- Adresas
- Varėna, Vytauto g. 42-1, LT-65169, 65169 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4332 — Staliaus dirbinių įrengimas
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Jun 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 14 552 | 55 043 | 40 529 | 123 165 | 61 667 | 94 741 |
| Visos pajamos | 14 552 | 55 043 | 40 529 | 123 165 | 61 667 | 94 741 |
| Pelnas prieš mokesčius | 2 786 | 30 532 | 8 719 | 29 518 | 20 325 | 15 020 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 2 786 | 29 007 | 8 283 | 27 972 | 19 309 | 14 269 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | 1 | 4 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 2 506 | 6 451 | 6 072 | 5 350 |
| Trumpalaikis turtas | 4 907 | 38 560 | 42 947 | 73 688 | 90 606 | 103 890 |
| Visi įsipareigojimai | 121 | 4 767 | 3 377 | 10 198 | 7 438 | 5 732 |
| Nuosavas kapitalas | 4 786 | 2 000 | 2 000 | 69 941 | 89 240 | 103 508 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 213 NACE 4332 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Prostela" 2024 m. nurodė 94 741 € apyvartą, tai yra 53,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Staliaus dirbinių įrengimas“ veiklos srities įmonių Varėna. Įmonė uždirbo 14 269 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 15,1%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 5 732 €, o nuosavas kapitalas — 103 508 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Staliaus dirbinių įrengimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Venlana" | Elektrėnai | 95 116 | −41 698 | 1 |
| UAB "VK Paslaugos" | Vilnius | 94 094 | 4 341 | 3 |
| MB "Plastlita" | Kaunas | 96 084 | 14 972 | 1 |
| UAB "Borteka" | Vilnius | 96 903 | −8 065 | — |
| UAB "Ekovas" | Panevėžys | 96 983 | 1 323 | 2 |
| MB Langmita | Vilnius | 92 324 | 22 672 | 3 |
| UAB "ALTODA" | Vilnius | 97 566 | −395 | 3 |
| Mažoji bendrija "Vindukas" | Prienai | 91 216 | 3 817 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Varėna) 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — TOP 17 įmonių statyba veiklos srityje (Varėna) pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Pelningiausios įmonės Varėna savivaldybėje 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Pelningiausios įmonės Varėna mieste 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 53. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėna savivaldybėje 2024 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Pelningiausios įmonės staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 86. vieta — Didžiausios Varėna įmonės pagal apyvartą 2024 m.
- 86. vieta — Didžiausios Varėna įmonės pagal apyvartą 2024 m.
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Varėna) 2023 m.
- 6. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Varėna savivaldybėje 2023 m.
- 10. vieta — TOP 17 įmonių statyba veiklos srityje (Varėna) pagal apyvartą 2023 m.
- 38. vieta — Pelningiausios įmonės Varėna mieste 2023 m.
- 38. vieta — Pelningiausios įmonės Varėna savivaldybėje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Pelningiausios įmonės staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje 2023 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėna savivaldybėje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Pelningiausios įmonės staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje 2022 m.
- 41. vieta — Pelningiausios įmonės Varėna savivaldybėje 2022 m.▲ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėna savivaldybėje 2022 m.
- 75. vieta — Didžiausi darbdaviai Varėna savivaldybėje 2022 m.
- 84. vieta — Didžiausios Varėna įmonės pagal apyvartą 2022 m.
- 98. vieta — Didžiausi darbdaviai staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje 2022 m.
- 63. vieta — Pelningiausios įmonės Varėna savivaldybėje 2021 m.▼ 38 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Pelningiausios įmonės Varėna savivaldybėje 2020 m.▲ 46 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Didžiausios Varėna įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 71. vieta — Pelningiausios įmonės Varėna savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Prostela" apyvarta?
2024 m. MB "Prostela" nurodė 94 741 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Prostela" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 14 269 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 15,1%.
Kokia veikla užsiima MB "Prostela"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Staliaus dirbinių įrengimas“ (EVRK 4332), įsikūrusi Varėna.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Prostela"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą