UAB "Venlana" — įmonės kodas 304168781
- Įmonės kodas
- 304168781
- PVN nr.
- LT100009943911
- Regionas / savivaldybė
- Elektrėnai
- Miestas
- Elektrėnai
- Adresas
- Elektrėnai, Pergalės g. 9B-78, LT-26127, 26127 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4332 — Staliaus dirbinių įrengimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Jan 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 65 263 | 84 710 | 84 294 | 147 837 | 189 655 | 226 144 | 165 890 | 167 422 | 95 116 |
| Visos pajamos | 65 263 | 84 710 | 84 294 | 147 837 | 189 655 | 226 144 | 165 890 | 167 422 | 95 116 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 037 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 251 | 14 612 | 18 911 | 0 | 0 | 0 | 37 897 | 8 464 | 41 698 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 194 | 13 037 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 1 251 | 14 612 | 18 911 | 16 480 | 0 | 0 | 37 897 | 8 464 | 41 698 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 405 | 1 066 | 582 | 282 | 1 |
| Trumpalaikis turtas | 41 126 | 43 382 | 33 856 | 3 165 | 10 622 | 68 840 | 63 585 | 23 533 | 15 720 |
| Visi įsipareigojimai | 40 302 | 73 780 | 72 856 | 52 863 | 58 586 | 103 943 | 162 789 | 104 401 | 137 343 |
| Nuosavas kapitalas | 1 249 | −13 362 | −32 273 | −48 753 | −46 559 | −33 521 | −71 418 | −79 882 | −121 580 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 213 NACE 4332 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Venlana" 2024 m. nurodė 95 116 € apyvartą, tai yra 43,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Staliaus dirbinių įrengimas“ veiklos srities įmonių Elektrėnai. Įmonė metus baigė patyrusi 41 698 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 137 343 €, o nuosavas kapitalas — −121 580 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Staliaus dirbinių įrengimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Prostela" | Varėna | 94 741 | 14 269 | — |
| MB "Plastlita" | Kaunas | 96 084 | 14 972 | 1 |
| UAB "VK Paslaugos" | Vilnius | 94 094 | 4 341 | 3 |
| UAB "Borteka" | Vilnius | 96 903 | −8 065 | — |
| UAB "Ekovas" | Panevėžys | 96 983 | 1 323 | 2 |
| UAB "ALTODA" | Vilnius | 97 566 | −395 | 3 |
| MB Langmita | Vilnius | 92 324 | 22 672 | 3 |
| Mažoji bendrija "Vindukas" | Prienai | 91 216 | 3 817 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 12. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2024 m.
- 19. vieta — TOP 25 įmonių statyba veiklos srityje (Elektrėnai) pagal apyvartą 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Elektrėnai) 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Didžiausios Elektrėnai įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 26 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — TOP 25 įmonių statyba veiklos srityje (Elektrėnai) pagal apyvartą 2023 m.
- 22. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Elektrėnai) 2023 m.
- 73. vieta — Didžiausios Elektrėnai įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — TOP 100 įmonių staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2022 m.
- 66. vieta — Didžiausios Elektrėnai įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 19 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — TOP 100 įmonių staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 22. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2021 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 47. vieta — Didžiausios Elektrėnai įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Pelningiausios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2021 m.▲ 31 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2020 m.
- 48. vieta — Didžiausios Elektrėnai įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Pelningiausios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2020 m.
- 98. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnai savivaldybėje 2020 m.
- 52. vieta — Didžiausios Elektrėnai įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Venlana" apyvarta?
2024 m. UAB "Venlana" nurodė 95 116 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Venlana" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 41 698 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Venlana"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Venlana"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Staliaus dirbinių įrengimas“ (EVRK 4332), įsikūrusi Elektrėnai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Venlana"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą